Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, kostiger είπε

Καταλαβαινεις το πνευμα μου θεωρω. Εννοειται οτι ειναι υπερ το δεον τιμιο μηχανακι για μια κρεβατοκαμαρα το σλιμ. Απλα το αλλο το ατιμο ειναι αλλο πραγμα οπως κ να το κανουμε..

Ε καλά δεν το συζητάω, καμία σχέση το ένα με το άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, non-serviam είπε

I know that feeling bro... 😥

Μονιμη επωδος φιλε..

Οταν φτανει η ωρα της χαλαρωσης, ειμαι ηδη πολυ κουρασμενος..

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση. Λόγο του backward compatibility, αν πάρω κονσόλα xbox one μπορεί να δεχθεί τα δισκάκια του 360 και του original xbox ή πρέπει να τα έχεις αγορασμένα σε ψηφιακή μορφή ώστε να μπορέσει να τα τρέξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, HellhammeR said:

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση. Λόγο του backward compatibility, αν πάρω κονσόλα xbox one μπορεί να δεχθεί τα δισκάκια του 360 και του original xbox ή πρέπει να τα έχεις αγορασμένα σε ψηφιακή μορφή ώστε να μπορέσει να τα τρέξει?

 

Δεν θα έχεις θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HellhammeR είπε

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση. Λόγο του backward compatibility, αν πάρω κονσόλα xbox one μπορεί να δεχθεί τα δισκάκια του 360 και του original xbox ή πρέπει να τα έχεις αγορασμένα σε ψηφιακή μορφή ώστε να μπορέσει να τα τρέξει? 

Τα δισκακια τα δεχεται αλλα θα πρεπει να κατεβασεις ολοκληρο το παιχνιδι για να παιξει, δεν μπορεις να το κανεις install απο το δισκακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμαστε με έναν φίλο να πάρουμε το καινούριο F1 2019, αν φτιάξουμε κοινό λογαριασμό και θέλουμε να παίζουμε συγχρόνως και οι δύο αρκεί ο ένας να έχει κάνει log in και ο άλλος να έχει ορίσει ως home στην κονσόλα τον συγκεκριμένο λογαριασμό;  

Από G2A έχει ψωνίσει κανείς; Στο παρελθόν έχω κάνει αρκετές αγορές από cdkeys και G2play πάντα απροβλημάτιστα αλλά από G2A ποτέ και βλέπω στο allkeyshop ότι δεν έχει και τόσο καλές αξιολογήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μπορω να παιζω παιχνιδια του xbox 360 σε xbox one s;

Επειδή φιλος ,

μου αφησε την κονσολα του για λιγους μηνες ,ηθελα να ξεκιναγα το  red dead redemption  αλλα το βρισκω μονο στο xbox 360 

 Μην το αγορασω και δεν ειναι συμβατο με το xbox one s

Οποιος γνωριζει θα με βοηθουσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, GREGOR78 said:

  Μπορω να παιζω παιχνιδια του xbox 360 σε xbox one s;

Επειδή φιλος ,

μου αφησε την κονσολα του για λιγους μηνες ,ηθελα να ξεκιναγα το  red dead redemption  αλλα το βρισκω μονο στο xbox 360 

 Μην το αγορασω και δεν ειναι συμβατο με το xbox one s

Οποιος γνωριζει θα με βοηθουσε

 

Μπορείς.

Εδώ και η λίστα με τα παιχνίδια που παίζουν:

https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παρεληφθη σημερα ,κυκλοφορια του 18.Σκ που θα εχω χρονο θα το βαλω.

Στα 27ευρω το τσιμπησα.

11.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...