Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, giorgoskav είπε

να κανω μια ερωτηση ποια τιμονιερα ffb , αξιζει καποιος να αγορασει ???? , με σκοπο αργοτερα να αγορασει και λεβιε ταχυτητων... 

εννοειται  για xboxe one x και forza motosport 7  & horizon 3-4 , kai project cars 1-2 ....

Κάνεις βρε παιδιά....δεν έχει τιμονιέρα...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω ένα Xbox One S για το υπνοδωμάτιο να μπορώ να παίζω όταν βρίσκομαι εκεί, θα είναι σαν δεύτερη λύση έχω καλό PC που  παίζω. Ήθελα να ρωτήσω το Forza Horizon 4 π.χ. θα μπορώ να παίζω και στο PC και στο Xbox και θα συνεχίζεται το progress του παιχνιδιού κανονικά ή οχι; Επίσης έχω διαβάσει ότι έχει εφαρμογή που μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια από το PC και όχι μόνο μέσω streaming στο xbox, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vfragos είπε

 Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω ένα Xbox One S για το υπνοδωμάτιο να μπορώ να παίζω όταν βρίσκομαι εκεί, θα είναι σαν δεύτερη λύση έχω καλό PC που  παίζω. Ήθελα να ρωτήσω το Forza Horizon 4 π.χ. θα μπορώ να παίζω και στο PC και στο Xbox και θα συνεχίζεται το progress του παιχνιδιού κανονικά ή οχι; Επίσης έχω διαβάσει ότι έχει εφαρμογή που μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια από το PC και όχι μόνο μέσω streaming στο xbox, σωστα;

Flyaway εσύ είσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vfragos είπε

 Καλησπέρα, σκέφτομαι να πάρω ένα Xbox One S για το υπνοδωμάτιο να μπορώ να παίζω όταν βρίσκομαι εκεί, θα είναι σαν δεύτερη λύση έχω καλό PC που  παίζω. Ήθελα να ρωτήσω το Forza Horizon 4 π.χ. θα μπορώ να παίζω και στο PC και στο Xbox και θα συνεχίζεται το progress του παιχνιδιού κανονικά ή οχι; Επίσης έχω διαβάσει ότι έχει εφαρμογή που μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια από το PC και όχι μόνο μέσω streaming στο xbox, σωστα;

Σωστά. Η ιδανική λύση θα ειναι είτε να προμηθευτείς το ultimate xbox gamepass, ειτε να αγοράσεις την ψηφιακή έκδοση του FH4, αλλα και όποιου άλλου παιχνιδιού χαρακτηρίζεται xbox play anywhere, ετσι ώστε να μπορείς να τα απολαμβάνεις τοσο στην κονσολα σου οσο και στο πισι σου χωρις επιπρόσθετο κόστος.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kostiger είπε

Σωστά. Η ιδανική λύση θα ειναι είτε να προμηθευτείς το ultimate xbox gamepass, ειτε να αγοράσεις την ψηφιακή έκδοση του FH4, αλλα και όποιου άλλου παιχνιδιού χαρακτηρίζεται xbox play anywhere, ετσι ώστε να μπορείς να τα απολαμβάνεις τοσο στην κονσολα σου οσο και στο πισι σου χωρις επιπρόσθετο κόστος.

Ευχαριστώ πολύ, κάπως έτσι το σκέφτομαι, θα πάρω μια xbox live gold, gamepass έχω ήδη και με 1€ που τρέχει τώρα θα το κάνω ultimate gamepass για ένα χρόνο. Τα παιχνίδια τα έχω ήδη ψηφιακά οπότε είμαι καλλυμένος. Σκεφτόμουν και το xbox one X αλλά μάλλον θα είναι λάθος αφού έχω και καλό pc. Βολεύομαι τώρα με το one S και μια και καλή τέλη του 2020 σε next gen κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, vfragos είπε

Ευχαριστώ πολύ, κάπως έτσι το σκέφτομαι, θα πάρω μια xbox live gold, gamepass έχω ήδη και με 1€ που τρέχει τώρα θα το κάνω ultimate gamepass για ένα χρόνο. Τα παιχνίδια τα έχω ήδη ψηφιακά οπότε είμαι καλλυμένος. Σκεφτόμουν και το xbox one X αλλά μάλλον θα είναι λάθος αφού έχω και καλό pc. Βολεύομαι τώρα με το one S και μια και καλή τέλη του 2020 σε next gen κονσόλα.

Αν το αντεχεις οικονομικα, θα σε προετρεπα οσο δεν παει να αγορασεις το Χ. Βλεπω πολλα στις αγγελιες εδω, εντος εγγυησης να αλλαζουν χερια σε εξευτελιστκες τιμες, παντα με βαση την ποιοτητα της κονσολας. Το slim ειναι πολυ τιμιο, δεν ξερω κατα ποσο θα το παλεψεις ωστοσο. Βεβαια μπορει να το βρεις ακομα και 100 ευρω πλεον. Το Χ στα 300 και με παιχνιδια. Η αποφαση δικη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Αν το αντεχεις οικονομικα, θα σε προετρεπα οσο δεν παει να αγορασεις το Χ. Βλεπω πολλα στις αγγελιες εδω, εντος εγγυησης να αλλαζουν χερια σε εξευτελιστκες τιμες, παντα με βαση την ποιοτητα της κονσολας. Το slim ειναι πολυ τιμιο, δεν ξερω κατα ποσο θα το παλεψεις ωστοσο. Βεβαια μπορει να το βρεις ακομα και 100 ευρω πλεον. Το Χ στα 300 και με παιχνιδια. Η αποφαση δικη σου.

Γιατί να μην το παλέψω, με τρομάζεις!😁 Δεν νομίζω οτι μπορώ να δικαιολογήσω στην παρούσα φάση την διπλάσια σύν τιμή όταν σε 1.5 χρόνο πάμε για next gen. Λάβε υπόψιν ότι έχω ήδη πολύ δυνατό pc, ps4 pro και switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vfragos είπε

Γιατί να μην το παλέψω, με τρομάζεις!😁 Δεν νομίζω οτι μπορώ να δικαιολογήσω στην παρούσα φάση την διπλάσια σύν τιμή όταν σε 1.5 χρόνο πάμε για next gen. Λάβε υπόψιν ότι έχω ήδη πολύ δυνατό pc, ps4 pro και switch.

Εχεις ολα αυτα και θα κωλωσεις στο Χ; Και μονο απο περιεργεια θα το αγοραζα στη θεση σου. Εχω Χ, προ και συμπαθητικο πισι παρεμπιπτοντως, Χρονο να παιξουμε δεν εχουμε..

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kostiger είπε

Εχεις ολα αυτα και θα κωλωσεις στο Χ; Και μονο απο περιεργεια θα το αγοραζα στη θεση σου. Εχω Χ, προ και συμπαθητικο πισι παρεμπιπτοντως, Χρονο να παιξουμε δεν εχουμε..

Είχες δεν είχες με έβαλες στην πρίζα...είπα και εγώ μια φορά να παίξω συντηρητικά αλλά δεν το βλέπω τελικά....😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινεις το πνευμα μου θεωρω. Εννοειται οτι ειναι υπερ το δεον τιμιο μηχανακι για μια κρεβατοκαμαρα το σλιμ. Απλα το αλλο το ατιμο ειναι αλλο πραγμα οπως κ να το κανουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, kostiger είπε

Εχεις ολα αυτα και θα κωλωσεις στο Χ; Και μονο απο περιεργεια θα το αγοραζα στη θεση σου. Εχω Χ, προ και συμπαθητικο πισι παρεμπιπτοντως, Χρονο να παιξουμε δεν εχουμε..

I know that feeling bro... 😥

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...