Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά άλλο νέο είναι ότι πολλά παιχνίδια της Rare θα πάνε σε 4K να φανταστείτε έπαιξα πρίν δύο εβδομάδες Banjo Tooie και ήθελα να το ξαναπαίξω όλο τώρα έχω και κίνητρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τα αλλα καποιοι διαξιφιζονται στα παραδοσιακα console wars..

https://www.theverge.com/platform/amp/2019/6/11/18661247/phil-spencer-interview-xbox-project-scarlett-xcloud-e3-2019

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποιες εντυπωσεις ενος δημοσιαγραφου απο τη χρηση του xCloud..

https://kotaku.com/we-put-microsoft-s-project-xcloud-to-an-unexpected-test-1835413086/amp

Φαινεται να ειναι σε ενα απολυτα αναμενομενο επιπεδο, στο οποιο να μπορει ενδεχομενως να σταθει εμπορικα σε καποια μερη του πλανητη, χωρις να ειναι ικανη η υπηρεσια να σε βαλει  σε σκεψεις οσον αφορα στη χρηστικοτητα των κονσολων μας.

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, kostiger είπε

πολυ θα ηθελα να ειναι και τα απλα χειρηστηρια συμβατα αλλα δεν το βλεπω εχω 4 και θα βολευε να τα ειχα και στην επομενη γενια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, lak10 είπε

πολυ θα ηθελα να ειναι και τα απλα χειρηστηρια συμβατα αλλα δεν το βλεπω εχω 4 και θα βολευε να τα ειχα και στην επομενη γενια

Δεν εχει προσδιοριστει οπως ευκολα γινεται αυτο αντιληπτο ακομα, ωστοσο επειτα απο αυτη τη δηλωση, το μυαλο ολων μας, στο πρωτο περιφερειακο που θα παει, ειναι τα χειριστηρια. Εχουμε σοβαρες πιθανοτητες να ικανοποιηθουμε λοιπον κατα τη γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες ποια ειναι η πιο συμφερουσα προσφορα για pass ή gold, ωστε να γινω ultimate με την προωθητικη του ενος ευρω;

Στο cdkeys π.χ ειδα την ετησια στα 48 ευρω. Παιζει κατι καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, kostiger είπε

Μαγκες ποια ειναι η πιο συμφερουσα προσφορα για pass ή gold, ωστε να γινω ultimate με την προωθητικη του ενος ευρω;

Στο cdkeys π.χ ειδα την ετησια στα 48 ευρω. Παιζει κατι καλυτερο;

Instantgaming σε αυτό που γράφει europe πριν κάτι μέρες που έβαλα δύο ήταν στα 42.5.

Επεξ/σία από Choutas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Μαγκες ποια ειναι η πιο συμφερουσα προσφορα για pass ή gold, ωστε να γινω ultimate με την προωθητικη του ενος ευρω;

Στο cdkeys π.χ ειδα την ετησια στα 48 ευρω. Παιζει κατι καλυτερο;

Στο cdkeys.com η live gold με region eu εχει 45,39€ και στο instant gaming 42,99€. Προσωπικα επελεξα το cdkeys επειδη εχω ξανααγορασει και το γνωριζω κι επειδη ξερω πως παραδιδει τον κωδικο σε δευτερολεπτα.

 

Και το instant gaming ειναι αξιοπιστο, αλλα δεν εχω αγορασει ποτε για να ξερω απο πρωτο χερι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎13‎/‎6‎/‎2019 στις 10:25 ΜΜ, nek4d είπε

Παιζει ακομη η προσφορα του ultimate στο 1€ ?
Αν ναι, μεχρι πότε ισχυει?

ναι, παιζει. Ακόμη 3 μερες.

1 ώρα πριν, xavier είπε

απαραδεκτο...δεν ξερω τι σκεφτονταν στη ninja theory

ο λογος φιλτατε? Πέραν του ας πουμε δεν αρέσει σε σενα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση ποια τιμονιερα ffb , αξιζει καποιος να αγορασει ???? , με σκοπο αργοτερα να αγορασει και λεβιε ταχυτητων... 

εννοειται  για xboxe one x και forza motosport 7  & horizon 3-4 , kai project cars 1-2 ....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, hexenlord είπε

ναι, παιζει. Ακόμη 3 μερες.

ο λογος φιλτατε? Πέραν του ας πουμε δεν αρέσει σε σενα. 

ειναι που αλλα περιμενεις απο ενα studio και αλλα βγαζει...σαν να εβγαζε η naughty dog, battle royal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...