Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 minutes ago, TsoliasGR said:

Αν αυτος που μιλαει και καθε κλικ που κανεις η οταν αλλαζεις.εφαρμογη η γραμματα ειναι ο ναρατορ τοτε ναι.Το xbob button εννοεις ποιό?αυτο με το σημα η το αλλο που εχει κατι καρτελες και ειναι στην θεση του σταρτ?

Ευχαριστω και σορρυ για.την.ασχετοσυνη μου αλλα ερχομαι απο xbox360 + ps4

To κεντρικό xbox button στο χειριστήριο!spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngΚαι για να το αποτρέψεις από το να το ενεργοποιήσεις κατά λάθος μελλοντικά τσέκαρε το "Warn me when turning Narrator on"

spacer.pngΕλπίζω να βοήθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2019 στις 10:14 ΠΜ, Cygnus είπε

Παιδιά τις τελευταίες ημέρες, λογικά λόγω αυξημένης θερμοκρασίας περιβάλλοντος, ακούγεται το Xbox One X ενώ το S που είχα δε θυμάμαι να το είχα ακούσει ποτέ.

Είναι φυσιολογικό αυτό;

Το Χ καίει περισσότερα βατ είτε σε idle είτε παίζοντας από το S μεγαλύτερες περιβαλλοντικές θερμοκρασίες εξωτερικά μεγαλύτερες εσωτερικές και μεγαλύτερη ανάγκη για ψύξη.

Πάντως φίλοι οποίος πάρει το συλλεκτικό το μωβ και δεν καίγεται για μωβ χειριστήριο του δίνω εγώ χειριστήριο από το X και πληρώνω διάφορα για να υπάρχει κίνητρο να μου το δώσει 

Αλλιώς αν βγει και ξεχωριστά λιανική θα το πάρει ωσαύτως.

Καλά τα χειριστήρια είναι το ένα πιο μουράτο από το άλλο. Μόνο το κατράμι μαύρο δεν.μου αρέσει δεν έχει κσρσκτέρ αλλά όλα τα άλλα δώσανε ρεσιτάλ η άτιμοι του εμπορικού τμήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγω αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι αν η συνδρομη gamepass που εχω στον λογαριασμο μου μεχρι το 2020 θα ειναι για pc που παιζω τωρα ή θα μου το γυρισει σε κονσολα μονο.Ας ελπισουμε να μας δωσει επιλογη σε οσους εχουμε ενεργη συνδρομη αν και δε νομιζω.Μαλλον τσαμπα τον εβαλα τον χρονο.

Επεξ/σία από Gorbatsof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Eγω αυτο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι αν η συνδρομη gamepass που εχω στον λογαριασμο μου μεχρι το 2020 θα ειναι για pc που παιζω τωρα ή θα μου το γυρισει σε κονσολα μονο.Ας ελπισουμε να μας δωσει επιλογη σε οσους εχουμε ενεργη συνδρομη αν και δε νομιζω.Μαλλον τσαμπα τον εβαλα τον χρονο.

Θα ειναι ξεχωριστες υπηρεσιες οταν τεθει σε ισχυ και αυτη του πισι..

Θα πρεπει να πληρωσεις και 2η φορα κοινως, εφοσον επιθυμεις να εισαι συνδρομητης και στις 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Άρα αυτή που έχω τώρα λογίζεται ως κονσόλας.Τα playanywhere λέτε να συνεχίσουν να υφίστανται;Δε ξέρω αν έχει ακουστεί τίποτα.

Αυτο να στο απαντησει καλυτερα ο Hexenlord που εχει και ανοικτο διαυλο επικοινωνιας με το αφεντικο.😋

Υποθετω οτι θα ισχυει οτι και τωρα αλλα φυσικα δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι απο τωρα. Μονο εικασιες..

 

Σε αλλα νεα τωρα , χαρας ευαγγελια για εμας τους κονσολο-πισακηδες..

https://www.theverge.com/2019/6/4/18651972/microsoft-xbox-app-desktop-experience-console-companion-features

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, omegals είπε

To κεντρικό xbox button στο χειριστήριο!spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngΚαι για να το αποτρέψεις από το να το ενεργοποιήσεις κατά λάθος μελλοντικά τσέκαρε το "Warn me when turning Narrator on"

spacer.pngΕλπίζω να βοήθησα!

Ήταν ακριβώς αυτό.Σε ευχαριστώ πολύ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Microsoft is making Xbox body wash so now you can smell like second place in the console wars

Γέλασα λίγο με τον τίτλο. Με αυτό το άρωμα και με την κοιλίτσα του Phil δεν θα μένει όρθιο κανένα θηλυκό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ωραίο θα ήταν να ανακοινώνει εξαγορά crytek και ταυτόχρονα να μπανιαριζεται με τα αφρόλουτρα του gamer. 😁

 

Επεξ/σία από Scorpio_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει καμία πατέντα για να αγοράσω από το αμερικάνικο κατάστημα το NBA 2K19 που βγάλανε στα 3ευρώ, και να το στείλω σαν δώρο στον κανονικό μου λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Παίζει καμία πατέντα για να αγοράσω από το αμερικάνικο κατάστημα το NBA 2K19 που βγάλανε στα 3ευρώ, και να το στείλω σαν δώρο στον κανονικό μου λογαριασμό;

Πατεντα άλλη από το να το αγοράσεις με προληρωμενη κάρτα των 5 ντολλαρς? Έχεις άπειρες στο G2A.

Σε αλλα νέα τώρα, μετά από την αυτοκτονία της γουγλε (προς το παρόν τουλάχιστο) με το Στάδια, ο Σπένσερ και η ομάδα πρέπει να τρίβουν τα χέρια τους. πρέπει να προσπαθήσουν πολύ για να μην τσουλισει το XCLOUD. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν γίνεται να φτιάξουμε Αμερικάνικο account να το αγοράσουμε και να το κατεβάσουμε στην κονσόλα και να το παίζουμε και με το άλλο μας προφίλ το Ελληνικό? Πάντως στο ps4 γίνεται αυτή η διαδικασία.. 

Θα με ενδιέφερε και εμένα το 2k19 στη προσφορά που παίζει.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...