Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμένεις μετά από τόσα χρόνια να θυμάμαι τι μήνυμα είχε βγάλει?

Απλά ξέρω ότι στις συγκεκριμένες 2 κονσόλες το μόνο που είχε αλλαχτεί με μη επίσημο τρόπο ήταν ο εσωτερικός δίσκος τίποτα άλλο.

 

Αν δεν το πιστεύεις δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν το πιστευω γιατι εχουμε κανει απειρες συζητησεις τοτε στο 360gr και εσυ συμφωνουσες οτι μπαν απο δισκο δεν πεφτει.Τωρα λες οτι εχεις δει μπαναρισμενες κονσολες απο μαιμου δισκο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τότε δεν είχα δει καμία κονσόλα να έχει φάει μπαν λόγο δίσκου.

Μετά όμως είδα τις 2 αυτές κονσόλες γι' αυτό άλλαξα γνώμη.

 

Δεν το πιστεύεις οκ άποψη σου. Άσε με πλέον να έχω διαφορετική άποψη.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποτε τις ειδες.Προσφατα ειναι λιγο δυσκολο.Αν ειχες δει μπαν απο δισκο τον καιρο που το 360 ειναι ακομα ζωντανο θα μας το ειχες πει στο φορουμ.

Η κονσολα πλεον εδω και μια 5ετια την εχει θαψει η ms.Δεν ασχολειται καθολου με το 360.Εδω αφηνει κοσολες rgh να μπαινουν live και δεν τις πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mr_Terror είπε

Και ποτε τις ειδες.Προσφατα ειναι λιγο δυσκολο.Αν ειχες δει μπαν απο δισκο τον καιρο που το 360 ειναι ακομα ζωντανο θα μας το ειχες πει στο φορουμ.

Η κονσολα πλεον εδω και μια 5ετια την εχει θαψει η ms.Δεν ασχολειται καθολου με το 360.Εδω αφηνει κοσολες rgh να μπαινουν live και δεν τις πειραζει.

Είπα εγώ ότι το είδα πρόσφατα?

Έχε την άποψη σου και επέτρεψε μου να έχω τη δική μου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Είπα εγώ ότι το είδα πρόσφατα?

Έχε την άποψη σου και επέτρεψε μου να έχω τη δική μου.

βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος!

εχεις αδικο και το ξερεις αλλα εκει συνεχιζεις για να εισαι μια ζωη απο πανω.

οχι δεν εχει πεσει μπαν απο αιτια δισκου 

Επεξ/σία από postfire
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μείνω σε αυτό που είπε το Terror - μακάρι ο δίσκος να ήταν ανταλλάξιμος από τον χρήστη και ας είχε και proprietary τρόπο διασύνδεσης όπως στο 360. Είναι εντελώς, μα εντελώς όμως, ηλίθιο να πρέπει να στείλεις την κονσόλα για service για ένα hard disk και ειδικά αν είναι της Seagate....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω γράψει πως την έπαθα μερικούς μήνες μετά είχα "unauthorised access to your account " ip thailand o κλειδωμένος δίσκος μάλλον  κατέληξε εκεί για ανακύκλωση .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείτε να συνδεθείτε στο xbox live τώρα παρόλο που το xbox live status τα δείχνει όλα οκ.

 

Edit: Μετά από λίγες ώρες έφτιαξε μόνο του.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ το είχα κάνει χρόνια πριν και όχι για το xbox one αποκλειστικά γιατί δεν είχα, αλλά χρησιμοποιούσα το ίδιο email για το 360 και email account. Ήταν τότε που έγινε η αλλαγή από hotmail σε outlook.com και πάντα μου την έσπαγε η λέξη "hotmail" - μου θύμιζε "hotline" αν με εννοείς :D 

Δημιουργείς στο Microsoft Account σου ένα νέο alias (ψευδώνυμο-λογαριασμός email), το κάνεις primary, verify ---> delete το παλιό (αν θες).

Done.

Ξεκινάς εδώ:

https://account.live.com/names/Manage

Example:

mDkxK4V.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...