Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Ωραίος, ευχαριστώ και μακάρι. Θυμάμαι από παλιά την συζήτηση να αγοράσει την Crytek ή IP της η MS, λόγω της συνεργασίας τους με το Ryze.

Να αναφέρω στο μεταξύ ότι είναι η εταιρεία που έδειξε στην GDC demo με raytracing να τρέχει σε compute μόνο (χωρίς specialized cores δηλαδή), σε μια Vega 56.

Έχει πολύ ενδιαφέρον αυτή η εξαγορά αν υλοποιηθεί από πολλές πλευρές.

Τεχνολογικά και μη.

Απλά να σου θυμίσω ότι κάποτε λέγανε ότι η Microsoft θα αγοράσει και την Ea.

 

Μην πιστεύεται οτιδήποτε ακούτε. Οκ η Microsoft έχει πολλά λεφτά το ξέρουμε αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα αγοράσει όλο τον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Απλά να σου θυμίσω ότι κάποτε λέγανε ότι η Microsoft θα αγοράσει και την Ea.

Μην πιστεύεται οτιδήποτε ακούτε. Οκ η Microsoft έχει πολλά λεφτά το ξέρουμε αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα αγοράσει όλο τον κόσμο.

Την ΕΑ πρέπει να την αγοράσει και μετά να την βάλει φωτιά να μην μείνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 παιχνίδια του One είναι για συγκεκριμένο κοινό, αδιάφορα για τους περισσότερους. Τα 2 όμως του 360 είναι διαμαντάκια. Ναι το EDF: ΙΑ είναι pure fun και το Comic Jumper μην το προσπεράσετε όσοι έχετε Gold συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Παιδιά το S υποστηρίζει οθόνη ultra wide ?

Υποστηρίζει, ναι. Έχω δοκιμάσει τη δική μου κονσόλα σε LG monitor φίλου και έπαιζε μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Απλά να σου θυμίσω ότι κάποτε λέγανε ότι η Microsoft θα αγοράσει και την Ea.

Μην πιστεύεται οτιδήποτε ακούτε. Οκ η Microsoft έχει πολλά λεφτά το ξέρουμε αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα αγοράσει όλο τον κόσμο.

Καλά,δε διαφωνούμε,αλλά είναι και διαφορετικά τα μεγέθη νομίζω μεταξύ ΕΑ και Crytec.

Επεξ/σία από Gorbatsof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο μέτρια ήταν τα Games with Gold (για μένα όχι προσωπικά) το Game Pass συνεχίζει να τσακίζει κόκαλα:

 

Xbox Game Pass - May 2019 Hero Image

 

https://news.xbox.com/en-us/2019/04/30/xbox-game-pass-may-2019/

 

Από που να το πιάσεις και που να το αφήσεις....

Μόνο και μόνο το WF II είναι αρκετό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, lebron15 είπε

Υποστηρίζει, ναι. Έχω δοκιμάσει τη δική μου κονσόλα σε LG monitor φίλου και έπαιζε μια χαρά.

Σε περίπτωση που τό μόνιτορ δεν έχει ηχεία πως συνδέεται η κονσόλα με εξωτερικά ηχεία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Σε περίπτωση που τό μόνιτορ δεν έχει ηχεία πως συνδέεται η κονσόλα με εξωτερικά ηχεία ?

Δε νομίζω να συνδέεται, αν κάποιος ξέρει ας απαντήσει. Πάντως, εγώ προνοησα να πάρω monitor με υποδοχή για ηχεία/ακουστικά και με έχει βολέψει πολύ. Τα ηχεία γενικά σε monitor θεωρείται δώρο άδωρο γιατί η ποιότητα του ήχου είναι σε χαμηλά επίπεδα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lebron15 είπε

Δε νομίζω να συνδέεται, αν κάποιος ξέρει ας απαντήσει. Πάντως, εγώ προνοησα να πάρω monitor με υποδοχή για ηχεία/ακουστικά και με έχει βολέψει πολύ. Τα ηχεία γενικά σε monitor θεωρείται δώρο άδωρο γιατί η ποιότητα του ήχου είναι σε χαμηλά επίπεδα. 

μια χαρα εφοσων υπαρχει βισμα 3.5 μπορω εκει να καρφωσω τα ηχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...