Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σήμερα πήρε ένα φιλαράκι μου xbox one.. Και του πέρασα τη προσφορά με 1 ευρώ για 3 μήνες game pass με την δικιά μου PayPal.. Όταν περάσουν οι τρεις μήνες θα ξανά ανανεώσει αυτόματα? Πρέπει να κάνω κάτι? Να κάνω remove το account της PayPal από τα settings της κονσόλας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Παιδιά σήμερα πήρε ένα φιλαράκι μου xbox one.. Και του πέρασα τη προσφορά με 1 ευρώ για 3 μήνες game pass με την δικιά μου PayPal.. Όταν περάσουν οι τρεις μήνες θα ξανά ανανεώσει αυτόματα? Πρέπει να κάνω κάτι? Να κάνω remove το account της PayPal από τα settings της κονσόλας? 

Ναι πρέπει να κάνεις ακύρωση ανανέωσης μέσα από το xbox.com από κινητό η από υπολογιστή αλλιώς θα κάνει αυτόματα ανανέωση. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, dinos234 είπε

Ναι πρέπει να κάνεις ακύρωση ανανέωσης μέσα από το xbox.com από κινητό η από υπολογιστή αλλιώς θα κάνει αυτόματα ανανέωση. 

Μια χαρά, το έκανα.. Αν διαγράψω το account της PayPal από τη κονσόλα και από το profile του φίλου μου θα χάσει το game pass? 

 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Μια χαρά το έκανα.. Αν διαγράψω το account της PayPal από τη κονσόλα και από το profile του φίλου μου θα χάσει το game pass? 

Όχι αν διαγράψεις κάρτα PayPal δεν διαγράφεται τίποτα αρκεί μην πατήσεις ακύρωση συνδρομής παρα μόνο ακύρωση ανανέωσης. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα εχουμε πει και τα εχουμε ξαναματαπει, η ΜΣ ειναι εδω για να μεινει. Παραθετω το παρακατω σχοτ για να δουν ολοι ποσο πολυ λαμαβανουν υποψη τους το φιντμπακ οι ανθρωποι εκει. Και οχι μονο το λαμβανουν υποψη, το επιβραβευουν επιπροσθετα. Οι τυποι ζουν το μπραντ λουαλτυ στο πετσι τους. Να ναι καλα ο Σπενσερ που μπορουμε να χαιρομαστε τετοια προνομια. To μελλον του μπραντ διαγραφεται λαμπρο! Τα λεμε στην Ε3!

 

DYNATA I MS.JPG

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Έχει παίξει κανείς την τριλογία crash bandicoot;Την πέτυχα σε προσφορά στα 15 περίπου από Κωτσόβολο προχθές αλλά μόνο μέσω ίντερνετ μπορούσες να επωφεληθεις.Συν το γεγονός ότι την βγάλανε για δύο μέρες;Μαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα Έχει παίξει κανείς την τριλογία crash bandicoot;Την πέτυχα σε προσφορά στα 15 περίπου από Κωτσόβολο προχθές αλλά μόνο μέσω ίντερνετ μπορούσες να επωφεληθεις.Συν το γεγονός ότι την βγάλανε για δύο μέρες;Μαξ.

Αν δεν τα έχεις παίξει στο PS1, αξίζουν. Αν τα έχεις παίξει, πάλι αξίζουν.  😂
Το ψάχνω πάντως και δεν το βλέπω στο σαιτ. Τι φάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Καλησπέρα Έχει παίξει κανείς την τριλογία crash bandicoot;Την πέτυχα σε προσφορά στα 15 περίπου από Κωτσόβολο προχθές αλλά μόνο μέσω ίντερνετ μπορούσες να επωφεληθεις.Συν το γεγονός ότι την βγάλανε για δύο μέρες;Μαξ.

Σιγά μην ασχοληθείς με (άλλη μια) αποτυχημένη προσπάθεια της Sony κάποτε να χτίσει μια μασκότ για να ανταγωνιστεί την Nintendo. Αν το έπαιξες τότε που έπρεπε θα ξενέρωνες. Το ίδιο και σήμερα.

To Super Lucky Tales είναι εντελώς καλύτερο -και X1X enhanced ....ΒΤW...

/Avoid 

14 ώρες πριν, hexenlord είπε

Tα εχουμε πει και τα εχουμε ξαναματαπει, η ΜΣ ειναι εδω για να μεινει. Παραθετω το παρακατω σχοτ για να δουν ολοι ποσο πολυ λαμαβανουν υποψη τους το φιντμπακ οι ανθρωποι εκει. Και οχι μονο το λαμβανουν υποψη, το επιβραβευουν επιπροσθετα. Οι τυποι ζουν το μπραντ λουαλτυ στο πετσι τους. Να ναι καλα ο Σπενσερ που μπορουμε να χαιρομαστε τετοια προνομια. To μελλον του μπραντ διαγραφεται λαμπρο! Τα λεμε στην Ε3!

DYNATA I MS.JPG

Αυτό που χτίζουν είναι ΣΙΝΙΚΟ τείχος. Από το support μέχρι το online μέχρι ο θεός ξέρει...

Μιλάμε για brand loyalty στο θεό. Και αυτό μας ποτίζει.

ΙΝ ΣΠΕΝΣΕΡ ΓΟΥΙ ΤΡΑΣΤ!

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Σιγά μην ασχοληθείς με (άλλη μια) αποτυχημένη προσπάθεια της Sony κάποτε να χτίσει μια μασκότ για να ανταγωνιστεί την Nintendo. Αν το έπαιξες τότε που έπρεπε θα ξενέρωνες. Το ίδιο και σήμερα.

To Super Lucky Tales είναι εντελώς καλύτερο -και X1X enhanced ....ΒΤW...

/Avoid 

Αυτό που χτίζουν είναι ΣΙΝΙΚΟ τείχος. Από το support μέχρι το online μέχρι ο θεός ξέρει...

Μιλάμε για brand loyalty στο θεό. Και αυτό μας ποτίζει.

ΙΝ ΣΠΕΝΣΕΡ ΓΟΥΙ ΤΡΑΣΤ!

Ποιος είσαι;,

Είσαι στο ΔΣ της ms;

Εμείς καμία μασκότ έχουμε;Τ ο παιχνίδι το είδα δεν είναι τόσο κακό παρόλαυτα.Νομιζω ότι ετοιμάζουν και νέο τίτλο crash team racing ,καλημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τη 2η φορά που πήρα το δοκιμαστικό 14 ήμερο του game pass μου έβγαλε επιλογή για άλλο ένα δοκιμαστικό 14 ήμερο 🤣🤣 η την προσφορά με το 3μηνο 1 € η έναν μήνα. Έβαλα την 3μηνη και βλέπουμε πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Ποιος είσαι;,

Είσαι στο ΔΣ της ms;

Εμείς καμία μασκότ έχουμε;Τ ο παιχνίδι το είδα δεν είναι τόσο κακό παρόλαυτα.Νομιζω ότι ετοιμάζουν και νέο τίτλο crash team racing ,καλημέρα.

Master Chief? Ξέρεις αυτόν που θα θέλανε πολλοί να δείρουν στο Smash π.χ. :D  

Για τα της μασκότ: 

Η ιστορία έδειξε ποιος έμεινε στο τέλος μέχρι σήμερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Μετα τη 2η φορά που πήρα το δοκιμαστικό 14 ήμερο του game pass μου έβγαλε επιλογή για άλλο ένα δοκιμαστικό 14 ήμερο 🤣🤣 η την προσφορά με το 3μηνο 1 € η έναν μήνα. Έβαλα την 3μηνη και βλέπουμε πάλι. 

Εγώ μόλις κούμπωσα πάλι την δεκατετραήμερη, μιας που έχει ακόμη για να λήξη η τρίμηνη προσφορά. Αν δεν κάνω λάθος η προσφορά ισχύει μέχρι 11/5.

Επεξ/σία από iraki86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...