Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Καλώς όρισε!

Xbox-One-S-All-Digital-1555153335-0-11.png

Xbox-One-S-All-Digital-1555153341-0-11.png

Xbox-One-S-All-Digital-1555153308-1-12.png

229 με 3 Games (Minecraft, Sea Of Thieves and Forza Horizon 3) όπως αναφέρει το https://winfuture.de/news,108417.html

Από το https://mspoweruser.com/all-digital-xbox-one-s-launch-details-and-price-leaked/

 Αν και δεν νομίζω να ισχύει σε αυτήν την τιμή για ποιο λόγο να πάρει κάποιος αυτό και όχι το απλο Xbox one s;;;;; 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

 Αν και δεν νομίζω να ισχύει σε αυτήν την τιμή για ποιο λόγο να πάρει κάποιος αυτό και όχι το απλο Xbox one s;;;;; 

Έτσι είναι - αν ισχύει το Leak είναι ΓΤΠ...

Όχι απλά μικρότερο θα έπρεπε να είναι αλλά και φθηνότερο.

Απαράδεκτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, CallMeRp said:

Οκ μόλις το πήρα κ εγω ,πρώτη φορά game pass 

Να φανταστώ τα games που είναι στη λίστα θέλουν κατέβασμα ;

 

Ναι και αν έχεις αργή γραμμή όπως εγώ θέλει υπομονή για πολλά από αυτά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να περιορίσει κάποιος την δυνατότητα επιλογής πως θα παίξει ένα παιχνίδι;. Αυτό είναι το τσιπαρισμα του αντιχρίστου για τους gamers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τα λέγαμε μερικοί στο θρεντ για το xbox digital ,υποστηριζατε φανατικά την ms.Εταιρια είναι και η κάθε εταιρία κοίτα πως θα έχει μέγιστο κέρδος.Σε αυτή την περίπτωση θέλει να έχει πλήρη έλεγχο της αγοράς χωρίς μειώσεις τιμών.Οκ θετικες οι προσφορές από την μια ,που βγαίνουν κατά καιρούς,αλλά αυτό που κανει είναι καλό μάρκετινγκ.Εγω περιμένω μια εταιρία με τίτλους δυνατούς και όχι crackdown 3 στα 60τοσα ευρώ!Να ,ενα sekiro κ division2 θέλω να πάρω και βγαίνει 100ευρω ...οποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ το τρίμηνο , αλλά τί βλακεία να πρέπει να μπεις στον site για να κόψεις την αυτόματη ανανέωση. Πόσο δύσκολο είναι να μπει σαν επιλογή στην κονσόλα?

Και την προηγούμενη φορά δεν το ήξερα και πάλευα για το refund επειδή με χρέωσε όταν τελείωσε το μήνας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή θα πρέπει να προσθέσουν και μια ένδειξη για παιχνίδια του Game Pass που έχεις εγκατεστημένα αλλά έχουν βγει από την υπηρεσία. Ένα, λουκέτο κάτι πάνω στον τίτλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Το τσίμπησα και εγώ το τρίμηνο , αλλά τί βλακεία να πρέπει να μπεις στον site για να κόψεις την αυτόματη ανανέωση. Πόσο δύσκολο είναι να μπει σαν επιλογή στην κονσόλα?

Και την προηγούμενη φορά δεν το ήξερα και πάλευα για το refund επειδή με χρέωσε όταν τελείωσε το μήνας.

παιδια μην παραπληροφορειτε τον κοσμο. Η επιλογή αυρη τη στιγμή ειναι μεσα στην κονσολα. Επέστρεψε δλδ. Ποτε εγινε δεν ξερω, αλλα ειναι εκει. Το ειδα χτες που πήγα να βαλω και γω παςς (άσχετα που δεν με άφησε να χρησιμοποιησω την προσφορά, γιατι ηδη εχω μεχρι τον ιουνιο)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hexenlord είπε

παιδια μην παραπληροφορειτε τον κοσμο. Η επιλογή αυρη τη στιγμή ειναι μεσα στην κονσολα. Επέστρεψε δλδ. Ποτε εγινε δεν ξερω, αλλα ειναι εκει. Το ειδα χτες που πήγα να βαλω και γω παςς (άσχετα που δεν με άφησε να χρησιμοποιησω την προσφορά, γιατι ηδη εχω μεχρι τον ιουνιο)  

Συγνώμη που παραπληροφορησα? Γίνεται ακύρωση μέσα από την κονσόλα? Αν ναι πως γίνεται? Εγώ στα subscription μόνο αλλαγή τρόπου πληρωμής βλέπω μέσα από την κονσόλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Συγνώμη που παραπληροφορησα? Γίνεται ακύρωση μέσα από την κονσόλα? Αν ναι πως γίνεται? Εγώ στα subscription μόνο αλλαγή τρόπου πληρωμής βλέπω μέσα από την κονσόλα

Δώσε μου 2 ωρες, να γυρίσω απο το γραφειο να το ξαναδώ. Το ειδα χτες και μου έμεινε επιτουτου, καθως προσπαθούσα να "κερδίσω" τους έξτρα 3 μηνες απο την προσφορά και δεν με άφηνε (προφανώς επειδή εχω παςς και τρέχει ηδη η συνδρομή). Και είπα μεσα μου,μετα απο πολυ κράξιμο την επανεφεραν την επιλογή. Αφήνω ενα μικρό ενδεχόμενο να ειδα λάθος, αλλα οπως είπα μου έκανε φοβερή εντύπωση γιατι είπα "επιτέλους μας άκουσαν".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hexenlord είπε

παιδια μην παραπληροφορειτε τον κοσμο. Η επιλογή αυρη τη στιγμή ειναι μεσα στην κονσολα. Επέστρεψε δλδ. Ποτε εγινε δεν ξερω, αλλα ειναι εκει. Το ειδα χτες που πήγα να βαλω και γω παςς (άσχετα που δεν με άφησε να χρησιμοποιησω την προσφορά, γιατι ηδη εχω μεχρι τον ιουνιο)  

Δεν νομίζω ότι μπορείς να διακόψεις την αυτόματη ανανέωση από τη κονσόλα.

Αν εσύ πιστεύεις ότι μπορείς για πες μας σε παρακαλώ πολύ που ακριβώς πρέπει να πάμε για να διακόψουμε την αυτόματη ανανέωση από τη κονσόλα χωρίς καθόλου υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μέσα από την κονσόλα διέκοψαν την ανανέωση συνδρομής, αλλά απ'ότι θυμάμαι συνδέθηκα μέσω του browser της κονσόλας στη σελίδα του λογαριασμού μου στη Microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αυτό δεν είναι μέσα από τη κονσόλα αλλά μέσα από τον browser.

Όταν λέμε μέσα από τη κονσόλα εννοούμε από το μενού της χωρίς να μπεις κανέναν σε browser.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισυναπτω τις φωτος παρακατω από το μενου του χβοχ μου, μπορεις κανονικα να δεις το status της εκάστοτε συνδρομης σου (εχω κρυψει την λαιβ γκολντ συνδρομη μου γιατι ειχε ευαίσθητα δεδομενα στην πρωτη φωτο). Μετα επιλεγοντας την συνδρομη που θελεις, σε παει στο υπο-μενου και από εκει κανεις την ενεργεια που θες. Δεν χρειαζεσαι λαπτοπ η pad, η κατι άλλο. Δεν χρειαζεσαι άλλο πισι διπλα σου.

 

 

 

Α1.jpg

Α2.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό δεν το είχανε παλιότερα μάλλον το προσθέσανε τώρα.

Και επειδή το κοιτάω τώρα στη κονσόλα μου, δυστυχώς μπορείς μόνο να το ενεργοποιήσεις όχι να το απενεργοποιήσεις που σημαίνει ότι πάλι θέλεις υπολογιστή.

 

Γενικότερα η Microsoft προσπαθεί να "κρύψει" την δυνατότητα απενεργοποιήσεις της αυτόματης ανανέωσης.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...