Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 hours ago, martin27 said:

παιζει κανονικα στο Χ η G920 και με τα 2 παιχνιδια αλλα και με ολα τα αλλα δοκιμασμενα

Το έχεις δοκιμάσει προσωπικά; Ευχαριστώ για την απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε γεια το Game Pass. Έχει ξεφύγει στην στρατόσφαιρα η υπηρεσία.

 Πραγματικά όποιος έχει xbox και δεν είναι συνδρομητής κάτι κάνει λάθος. :D 

Φαντάζομαι να κυκλοφορήσει του χρόνου, το  ΧΒΧ2 να είσαι συνδρομητής Game Pass και boom day 1 200+ παιχνίδια να συνεχίσεις την πρόοδό σου,  μαζί με τα αποκλειστικά της επόμενης γενιάς.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Άντε γεια το Game Pass. Έχει ξεφύγει στην στρατόσφαιρα η υπηρεσία.

 Πραγματικά όποιος έχει xbox και δεν είναι συνδρομητής κάτι κάνει λάθος. :D 

Φαντάζομαι να κυκλοφορήσει του χρόνου, το  ΧΒΧ2 να είσαι συνδρομητής Game Pass και boom day 1 200+ παιχνίδια να συνεχίσεις την πρόοδό σου,  μαζί με τα αποκλειστικά της επόμενης γενιάς.

και για εμάς τους παππούδες

  http://www.xbox365.gr/news/nea-efarmogh-fernei-to-retro-gaming-streaming-sto-xbox-one/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

 

 Πραγματικά όποιος έχει xbox και δεν είναι συνδρομητής κάτι κάνει λάθος. :D 

 

Είναι σαν τη πειρατεία η υπηρεσία. Όταν τα έχεις όλα δεν ξέρεις ποιο να πρωτοπαιξεις και το χρόνο σου θα το χάσεις στο downloading και σε δοκιμές παιχνιδιών. Ναι ίσως έρθει η στιγμή που θα το βάλω και εγώ αλλά θα υπάρχει λόγος για να το κάνω..όχι επειδή υπάρχει Netflix θα βάλω νετφλιξ.. θα το κάνω μόνο όταν θα θελήσω να δω κάποια σειρά. Έτσι και στο game pass... Όταν θα θελήσω να παίξω κάποιο ή κάποια games και θα με συμφέρει να το κάνω σε σύγκριση με τιμές πχ skroutz κλπ τότε θα το βάλω. Μέχρι τότε με αφήνει αδιάφορο γιαυτο δεν έχω βάλει ούτε το 1 μήνα free. Προσπαθώ να το κάνω σωστά λοιπόν.😋

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill_viper είπε

Έληγε το Game Pass μου στις 16 Ιουλίου, και σήμερα μου έβγαλε το store προσφορά 3 μήνες με 15€. Για τσεκάρετε κι εσείς.

Screenshot_1.png

Το ειδα και εγώ απο το xbox365 και πήγα να το ενεργοποιήσω αλλά μου έδινε 14 μέρες δωρεάν αντί για το 3μηνο. Εν τω μεταξύ τις 14 μέρες δωρεάν τις έχω ξανά πάρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κομπλέ είσαι...😉

2 ώρες πριν, bill_viper είπε

Έληγε το Game Pass μου στις 16 Ιουλίου, και σήμερα μου έβγαλε το store προσφορά 3 μήνες με 15€. Για τσεκάρετε κι εσείς.

Screenshot_1.png

 

Επεξ/σία από mikele13-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου εμφανίζει 3μηνη συνδρομή με 1 ευρώ αλλά μόλις κάνω την πληρωμή μου λέει για ένα σφάλμα εκ μέρους τους και ζητάνε να προσπαθήσω ξανά αργότερα. Η χρέωση γίνεται κανονικά στο paypal αλλά μετά από λίγα λεπτά, τα χρήματα ξανά πιστώνονται στο λογαριασμό μου.

Screenshot_2019-04-11-15-16-37-974_com.android.chrome.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγω πληρωσα ενα ευρω αλλα μπαινω στις συνδρομες μου και δεν μυ την εμφανιζει

και μολις μου γυρισανε και το ευρω πισω και εμεα

 

Επεξ/σία από adok13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...