Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, xristos_2011 είπε

Καλησπέρα σε όλους 

Είμαι σε αναζήτηση εξωτερικού σκληρού και βρήκα αυτόν https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/periferiaka-xbox-one/185834-seagate-game-drive-xbox-2tb?refSrc=173251&nosto=productpage-nosto-3

ΣΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ αξίζει? ή να πάρω κάποιον απλό σε 1ΤΒ που βγαίνει γύρω στο 35αρι 

Το θέλω γιατί του μηχανήματος άρχισε να γεμίζει και σε λίγο δεν θα μπορέσω να κατεβάσω τίποτα 

Ευχαριστώ πολύ 

χτυπα τον ναι πολυ καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, xristos_2011 είπε

Καλησπέρα σε όλους 

Είμαι σε αναζήτηση εξωτερικού σκληρού και βρήκα αυτόν https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/periferiaka-xbox-one/185834-seagate-game-drive-xbox-2tb?refSrc=173251&nosto=productpage-nosto-3

ΣΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ αξίζει? ή να πάρω κάποιον απλό σε 1ΤΒ που βγαίνει γύρω στο 35αρι 

Το θέλω γιατί του μηχανήματος άρχισε να γεμίζει και σε λίγο δεν θα μπορέσω να κατεβάσω τίποτα 

Ευχαριστώ πολύ 

Να ξέρεις ότι μπορείς να πάρεις οποιοδηποτε εξωτερικό usb3 δισκο δεν χρειάζεται να είναι ειδικός για xbox one. 

 

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mikele13- είπε

για 2 τερρα ειναι πολυ καλη τιμη ομως,κοιταξα και αλλους,αλλα αυτη τη στιγμη ειναι πιο ακριβοι...

Δεν προσφέρει κάτι παραπάνω από απλούς? 

Το λέω για να πάρω  2 του 1ΤΒ,που θα βγουν σχεδόν το ίδιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geozark10 είπε

Δεν προσφέρει κάτι παραπάνω από απλούς? 

Το λέω για να πάρω  2 του 1ΤΒ,που θα βγουν σχεδόν το ίδιο 

μονο το λογοτυπο xbox τιποτα παραπανω...

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mikele13- είπε

μονο το λογοτυπο xbox τιποτα παραπανω...

Αυτο που αναφέρετε :'ο HDD Seagate Game Drive για το Xbox χρησιμοποιεί αποθηκευτικό χώρο flash για να σε βοηθήσει να ελαχιστοποιήσεις τους χρόνους φόρτωσης του παιχνιδιού και να μπεις στη δράση πιο γρήγορα. '

προσφέρει κάτι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, geozark10 είπε

Αυτο που αναφέρετε :'ο HDD Seagate Game Drive για το Xbox χρησιμοποιεί αποθηκευτικό χώρο flash για να σε βοηθήσει να ελαχιστοποιήσεις τους χρόνους φόρτωσης του παιχνιδιού και να μπεις στη δράση πιο γρήγορα. '

προσφέρει κάτι? 

HDD ειναι δεν ειναι SSD Καμμια διαφορα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα.

Θέλω τις γνώσεις σας στο εξής θεματακι...

Θέλει ο πιτσιρικάς μου να παίζει πλέον με ποντίκι πληκτρολόγιο και ακουστικά στο Fortnite(ποιο άλλο!) διότι όλοι έτσι παίζουν λέει κλπ...

Τεσπα, το ερώτημα μου είναι το εξής...

Είναι συμβατά όλα τα είδη γιατί κάπου είδα μερικά πληκτρολόγια γραφανε usb 2.0

Έχω δωροεπιταγη από public και βρήκα ένα "καλό" πακετακι...

https://www.public.gr/product/perifereiaka/keyboards/keyboards/trust-gxt-1180rw-gaming-bundle-4-in-1-aksesoyar-gaming/prod9480133pp/

Θα κάνει δουλειά με αυτά η να κοιτάξω κάτι άλλο?

Επίσης οι 2 πίσω θύρες usb είναι πιασμένες από τους εξωτερικούς σκληρούς.

Usb hub στην μπροστινή θύρα αν ενωθούν θα είναι οκ?

Ειδάλλως ΑΝ υποστηρίζει ασύρματα πληκτρολόγιο και ποντίκι να κοιτάξω αυτή την επιλογή.

Εσείς τι λέτε??

Ευχαριστώ και sorry για το σεντόνι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/4/2019 στις 10:13 ΠΜ, mikele13- είπε

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα.

Θέλω τις γνώσεις σας στο εξής θεματακι...

Θέλει ο πιτσιρικάς μου να παίζει πλέον με ποντίκι πληκτρολόγιο και ακουστικά στο Fortnite(ποιο άλλο!) διότι όλοι έτσι παίζουν λέει κλπ...

Τεσπα, το ερώτημα μου είναι το εξής...

Είναι συμβατά όλα τα είδη γιατί κάπου είδα μερικά πληκτρολόγια γραφανε usb 2.0

Έχω δωροεπιταγη από public και βρήκα ένα "καλό" πακετακι...

https://www.public.gr/product/perifereiaka/keyboards/keyboards/trust-gxt-1180rw-gaming-bundle-4-in-1-aksesoyar-gaming/prod9480133pp/

Θα κάνει δουλειά με αυτά η να κοιτάξω κάτι άλλο?

Επίσης οι 2 πίσω θύρες usb είναι πιασμένες από τους εξωτερικούς σκληρούς.

Usb hub στην μπροστινή θύρα αν ενωθούν θα είναι οκ?

Ειδάλλως ΑΝ υποστηρίζει ασύρματα πληκτρολόγιο και ποντίκι να κοιτάξω αυτή την επιλογή.

Εσείς τι λέτε??

Ευχαριστώ και sorry για το σεντόνι...

Να προτείνω μήπως να κάνεις μια ερώτηση στο Σαπόρτ της μς;

 

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2019 στις 9:13 ΠΜ, mikele13- είπε

Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα.

Θέλω τις γνώσεις σας στο εξής θεματακι...

Θέλει ο πιτσιρικάς μου να παίζει πλέον με ποντίκι πληκτρολόγιο και ακουστικά στο Fortnite(ποιο άλλο!) διότι όλοι έτσι παίζουν λέει κλπ...

Τεσπα, το ερώτημα μου είναι το εξής...

Είναι συμβατά όλα τα είδη γιατί κάπου είδα μερικά πληκτρολόγια γραφανε usb 2.0

Έχω δωροεπιταγη από public και βρήκα ένα "καλό" πακετακι...

https://www.public.gr/product/perifereiaka/keyboards/keyboards/trust-gxt-1180rw-gaming-bundle-4-in-1-aksesoyar-gaming/prod9480133pp/

Θα κάνει δουλειά με αυτά η να κοιτάξω κάτι άλλο?

Επίσης οι 2 πίσω θύρες usb είναι πιασμένες από τους εξωτερικούς σκληρούς.

Usb hub στην μπροστινή θύρα αν ενωθούν θα είναι οκ?

Ειδάλλως ΑΝ υποστηρίζει ασύρματα πληκτρολόγιο και ποντίκι να κοιτάξω αυτή την επιλογή.

Εσείς τι λέτε??

Ευχαριστώ και sorry για το σεντόνι...

Το ιδανικό είναι να το δοκιμάσεις πρακτικά με κάποιο πρόχειρο, γιατί η MS λογικά θα σου απαντήσει την σίγουρη και ασφαλή επιλογή του "ότι έχει η λίστα με τα supported". Πάντως η "λογική" λέει ότι με ασύρματο στικάκι που να τα συνδέει αυτό στην κονσόλα δεν θα έχεις θέμα (η MS δεν είναι Sony), αλλά από την άλλη, τυπικά, δεν παίζουν και όλα έτσι και αλλιώς.
Καταλήγοντας (για μια ακόμα φορά) δεν ξέρω σίγουρα! 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημερα! Μια σιγουρη και υπευθυνη απαντηση απο καποιον θα ηθελα!

Εχω το Xbox one X . Θελω για το forza horizon 4 και το  forza motosport 7 τιμονιερα! Εχω δει την Logitech G920/G29 αλλα πολλοι λενε οτι λειτουργουν ΜΟΝΟ στο απλο xbox one ή το xbox one S. Εχει αγορασει καποιος αυτη τη τιμονιερα για το Χ να μου πει αν λειτουργει ή οχι;

Υπαρχει αλλη τιμονιερα ισως δοκιμασμενη που να λειτουργει με το Χ; Φοβαμαι μη τη παρω τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, C0uP_d3_GrAcE είπε

παιδια καλημερα! Μια σιγουρη και υπευθυνη απαντηση απο καποιον θα ηθελα!

Εχω το Xbox one X . Θελω για το forza horizon 4 και το  forza motosport 7 τιμονιερα! Εχω δει την Logitech G920/G29 αλλα πολλοι λενε οτι λειτουργουν ΜΟΝΟ στο απλο xbox one ή το xbox one S. Εχει αγορασει καποιος αυτη τη τιμονιερα για το Χ να μου πει αν λειτουργει ή οχι;

Υπαρχει αλλη τιμονιερα ισως δοκιμασμενη που να λειτουργει με το Χ; Φοβαμαι μη τη παρω τσαμπα.

Καταρχήν, το ένα μοντέλο από τα δύο είναι για PS4 και το άλλο για Xbox. Δες ποιο είναι το σωστό, και μετά στείλε στην MS να ρωτήσεις. Είναι το μόνο σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...