Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Τσίμπα και ένα Crackdown 2 που βγήκε BC και δωρεάν!

Όλη η τριλογία με Game Pass (Crackdown 3)! 

Πέφτουν χρήματααααα λέμεεεε!

Προσπάθησα να το κατεβάσω αλλά κατι έγραφε να αλλάξω τρόπο πληρωμής και με πέταγε σε ένα άλλο μενού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Τι κάρτα έχεις βάλει? Θέλει την παραδοσιακή :P 

Μια χαρά το κατέβασα με mastercard. Μήπως έχεις αλλάξει region - κάτι?

Paypal έχω δεν εχω αλλαξει region. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dinos234 είπε

Νομίζω κι εγώ με PayPal βγάζει σφάλμα γιατί πήγα να δοκιμάσω και μου έβγαζε error όταν την έβαλα κανονικά την κάρτα δούλεψε 

Καλά δεν πειράζει θα παίξω το 3 από το pass 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tempo είπε

τελικά πήρα το NBA LIVE 19 All-Star Edition στα 4.5ευρώ.....αξίζει!!!

Τόσο κοστίζουν κάτι indy του χαμού στο Switch... Εννοείται ότι αξίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Προσπάθησα να το κατεβάσω αλλά κατι έγραφε να αλλάξω τρόπο πληρωμής και με πέταγε σε ένα άλλο μενού. 

Με mastercard όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Εγώ με Paypal πάντως το τσίμπησα κανονικά.

Τι να πω μήπως επειδή εμένα τραβάει από το balance να έχει διαφορά? Καλά όπως και να έχει δεν καίγομαι να το κατεβάσω, ευχαριστώ πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, specre είπε

Έχει προσφορές η ΕΑ : https://www.xbox.com/EL-GR/promotions/sales/ea-publisher-sale

btw σε πολλά από αυτά, τέτοιες τιμές δεν αγοράζεις ούτε used 🤪

Επειδή σχεδόν όλα τα παιχνίδια μου σε αυτή τη γενιά είναι ψηφιακά, είτε από το επίσημο store είτε από κλειδαδικα μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι οι τιμές δε συγκρίνονται. Ειδικά παιχνίδια τριετίας-τετραετίας δε βρίσκεις για κανένα λόγο στα 5-7€ στα μεταχειρισμένα. Ένα καλό εργαλείο είναι και το xbox store parser για να έχεις μία εικόνα για το πότε θα μπει ένα παιχνίδι που σε ενδιαφέρει σε έκπτωση και σε τι τιμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το να δώσουν σήμερα το crackdown 2,σκεφτομαι να κατεβάσω και αυτό και το 1,να τα παίξω και μετά αν είναι να πάω και στο φρέσκο 3. Η ερώτηση μου είναι αν το 1 και το 2 τα έχει παίξει κανείς στο Xbox one, αξίζουν ή φαίνεται πάρα πολύ η παλαιότητά τους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, greekboy είπε

Με το να δώσουν σήμερα το crackdown 2,σκεφτομαι να κατεβάσω και αυτό και το 1,να τα παίξω και μετά αν είναι να πάω και στο φρέσκο 3. Η ερώτηση μου είναι αν το 1 και το 2 τα έχει παίξει κανείς στο Xbox one, αξίζουν ή φαίνεται πάρα πολύ η παλαιότητά τους? 

Το 1 το έπαιξα στο one και όντως φαίνονται τα χρονάκια του. Αλλά νομίζω πως αξίζει να το έχεις στη συλλογή σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...