Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Sir_Teraflop είπε

Δεν κάνει τέτοια η MS - ή στο επισκευάζει ή στο αλλάζει.

Μπες στο site της MS και κάνε την διαδικασία εδώ. Αν είναι να σου σπάσουν τα νεύρα - προχώρα.

καπου ειχε παρει το ματι μου εδω μεσα οτι ειχε γινει

οκ then

αρα δικιο ειχα 

ανεμιστηρι απο εβαυ και ανοιγμα προσεχτικα το αυτοκολητο εγγυησης και εισαι σουπερ

σιγα μην στειλει καινουρια κονσολα και να παρει αλλη

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάμε πάλι. Ή στο επισκευάζει ή στο αλλάζει. Προφανώς για το fan δεν θα του αλλάξουν την κονσόλα. Θα αλλάξουν το fan και το κέλυφος - case θα είναι καινουργίλα. 9/10 στις κονσόλες που είχαν πρόβλημα άτομα σε ένα τεράστιο forum όπως το resetera τους έστειλαν καινούργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα μας το πει ο φίλος Greed μετά που θα το στείλει. Εγώ ευτυχώς δεν έχω τέτοια εμπειρία :D Σου λέω τι έχω διαβάσει. Προφανώς και ο φίλος από πάνω τερορ. Για να μην μασάω τα λόγια μου αυτά του τύπου πήρα μπλε και μου δώσανε μωβ - δεν θα τα δεις στην MS. Υπάρχει λόγος που το service είναι εκεί που είναι.

Όπως και σε άλλες σοβαρές εταιρείες που δραστηριοποιούνται σε άλλο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ξερω οτι εχει γαμω τα σερβις απλα λεμε μην τελικα παρει ανακατασκευασμενη για ενα ανεμιστηρακι που το αλλαζει και μονος του 

καινουρια κονσολα ειναι κριμα θα ναι

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το ανεμιστηρι θα του αλλαξουν αλλο.Το θεμα ειναι αν αξιζει να στειλει την κονσολα.Εχω διαβασει οτι στελνανε τα s για αλλαγη ανεμιστηρα και τα γυρνουσε πισω η ms με το ιδιο και χειροτερο θορυβο.Και τα ξαναστελνανε πισω στο service.Εχουμε φτασει στο 2019 και ακομα αυτο το θεμα με τον θορυβο που κανει ο ανεμιστηρας δεν λεει να το λυσει η ms.Παντως δεν εχει κανενα προβλημα η κονσολα.Δουλευει σωστα ο ανεμιστηρας.Αν δεν σε ενοχλει ο θορυβος και ετσι να το αφησεις δεν εχεις θεμα.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα είναι μεγαλύτερη αμαρτία όμως, να ρισκάρει καρατσεκαρισμένα διετή εγγύηση από MS? Να πεις ότι ήταν εκτός εγγύησης να κάνουμε συζήτηση. Εν τέλει όσες φορές έκανα lubricate fans σε άλλες συσκευές το πρόβλημα επέστρεψε, έστω και μετά από καιρό. Ξέρει κανείς αν το "πρόβλημα" με το fan είναι λόγω ρουλεμάν ή κάτι άλλο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας τυπος στο yt εβγαλε την φτερωτη απο το ρουλεμαν, εριξε λιγο λαδι και ο θορυβος σταματησε.Μου κανει εντυπωση κονσολες που ειναι φτιαγμενες προς τα τελη του 2018 και εχουν αυτο το θεμα με τον θορυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν φταίνε οι κονσόλες. Οι κατασκευαστές των fan φταίνε. Δες για παράδειγμα στο PS4 PRO τι γίνεται με τα Delta vs Nidec Fan και ότι μπορεί να διορθώσει η εταιρεία με τα fan profiles. To πρόβλημα εδώ είναι ότι δεν είναι PC - άντε το άνοιξα άλλαξα fan, έβαλα υδρόψυξη κτλ... :P Παίζουν εγγυήσεις και περίεργα κατσαβίδια και πολλά άλλα - με καταλαβαίνεις ελπίζω.

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Dirt Rally 2.0 πήρε κανένας να πει εντυπώσεις? Βλέπω πήρε Εssential στο Eurogamer και ταυτόχρονα στην έκδοση του ONE-X μοιράζει πόνο:

Dirt Rally 2.0 on Xbox One X races ahead of the pack

Dynamic 4K vs 1080p on both PS4 consoles

60 FPS!

Πρεπει να ειναι πολυ καλο...στο Αργεντηνικο store εχει την deluxe εκδοση στα 14 ευρω και μολις το τσιμπησα με virtual revolut

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...