Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή φάση - ωραίος. Στο μεταξύ τώρα παίζουν πολύ φθηνά δύο ενδιαφέροντα παιχνιδάκια - το Pool 8 (μπιλιαρδάκι) και το Gas Guzzlers (vigilante 8-carmageddon φάση).

Το μπιλιαρδάκι είναι πολύ ωραίο - παίζω τώρα. Πολύ προσιτό και relaxing! Έχει μόνο 4 eur. To άλλο 7 eur από τα 24 κανονική τιμή αλλά θα το τιμήσω και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Καλή φάση - ωραίος. Στο μεταξύ τώρα παίζουν πολύ φθηνά δύο ενδιαφέροντα παιχνιδάκια - το Pool 8 (μπιλιαρδάκι) και το Gas Guzzlers (vigilante 8-carmageddon φάση).

Το μπιλιαρδάκι είναι πολύ ωραίο - παίζω τώρα. Πολύ προσιτό και relaxing! Έχει μόνο 4 eur. To άλλο 7 eur από τα 24 κανονική τιμή αλλά θα το τιμήσω και αυτό.

το έλιωσα το gas guzzlers. Σίγουρα όχι ααα τίτλος, αλλα αν σου αρέσουν τα vehicular combat,  τα σπάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@hexenlord Αδιανόητο όμως αυτό που κάνανε να μην έχει online ενώ η έκδοση Steam να έχει. Το θάψανε για μεγάλο κομμάτι της αγοράς. Αλήθεια με τα bots ήταν ok? Σκέφτομαι να το αγοράσω σήμερα - η τιμή είναι χώμα ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

@hexenlord Αδιανόητο όμως αυτό που κάνανε να μην έχει online ενώ η έκδοση Steam να έχει. Το θάψανε για μεγάλο κομμάτι της αγοράς. Αλήθεια με τα bots ήταν ok? Σκέφτομαι να το αγοράσω σήμερα - η τιμή είναι χώμα ούτως ή άλλως.

Αυστηρά για λατρεις του είδους ναι κατεβαστό, εγω το πηρα δέκα ντολλαρς και το ευχαριστήθηκα αλλα εχω θεμα με vehicular combat απο εποχή carma/twisted metal etc etc

 επειδή είπες vigilance 8 (+2nd offence ) καταλαβαινω πως εισαι ψαγμένος με το είδος οποτε χτυπα ελεύθερα. Τα μποτάκια κανουν οτι μπορούν. για μενα το καλυτερο παιχνιδι την προηγούμενης γενιάς ηταν το FULL AUTO και της προ προηγούμενης το roadkill της midway

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο  παιχνίδι το LA Noire, δεν ξέρω τι δουλειά έχουν κάνει στα γραφικά του remastered αλλά γενικά σαν παιχνίδι είναι πολύ καλό, μια αρκετά διαφορετική εμπειρία από τα συνηθισμένα και lip sync, face animations κλπ πολύ μπροστά από την εποχή του. Το μόνο που με είχε χαλάσει ήταν η δομή των αποστολών, κυρίως η σειρά τους μέσα στο παιχνίδι. 

Πολύ κρίμα που δεν είναι bc, αυτό και το Max Payne 3 είναι τα παιχνίδια που θα ήθελα πολύ να δω στο πρόγραμμα αφού δυστυχώς, έδωσα το 360.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Έχω κάνει reset στην κονσόλα (xbox one x) για να την δώσω και σήμερα είδα ότι με χρέωσε στην κάρτα που είχα βάλει game pass 9.99ευρώ...

Kανονικά, δεν διαγράφονται όλα με το reset?

Ti πρεπει να κάνω?

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, astavlas είπε

Καλημέρα σε όλους.

Έχω κάνει reset στην κονσόλα (xbox one x) για να την δώσω και σήμερα είδα ότι με χρέωσε στην κάρτα που είχα βάλει game pass 9.99ευρώ...

Kανονικά, δεν διαγράφονται όλα με το reset?

Ti πρεπει να κάνω?

Ευχαριστώ 

Δε διαγραφεται καθως ειναι συνδρομη. Επρεπε να μπεις στο account σου στη microsoft και να την απενεργοποιησεις. Μιλα με microsoft μηπως μπορεσουν να στα ξαναβαλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις μίλησα τηλεφωνικά και θα το κάνουν αυτοί.

Επίσης μπορεί να μου επιστρέψουν το τελευταίο 10ευρω που χρέωσαν...

Για να δούμε.

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είχε γίνει σε έναν δεύτερο λογαριασμό ανανέωση game pass και είχα ξεχάσει να απενεργοποιήσω την αυτόματη ανανέωση αλλά από μόνη της η ms μου έκανε επιστροφή. 

Το L.a Noir είναι το ίδιο με αυτό που είναι στο xbox 360 ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους κατόχους του x, έπαιζα το προηγούμενο tomb raider και είχε μεγάλη αναμονή και στο 1ο loading για να παίξει το παιχνίδι και όταν ταξίδευε από το ένα camp στο άλλο. Είναι φυσιολογικό αυτό γενικά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Για τους κατόχους του x, έπαιζα το προηγούμενο tomb raider και είχε μεγάλη αναμονή και στο 1ο loading για να παίξει το παιχνίδι και όταν ταξίδευε από το ένα camp στο άλλο. Είναι φυσιολογικό αυτό γενικά? 

Γενικά με το σκληρό ναι. Εκεί είναι το bottleneck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...