Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες καλησπέρα να ρωτήσω. Προ διετίας είχα αγοράσει δύο μικρούς ατμοππιητες αυτούς που είναι σαν στυλό. Έκανα ένα διάστημα μετά το σταμάτησα μετά κανονικό μετά ικος με αποχές ενδιάμεσα κτλ. Σήμερα σκέφθηκα να δοκιμάσω πάλι. Πήγα στο ίδιο κατάστημα που τα είχα αγοράσει πήρα την γεύση μου καθώς και δύο αντιστάσεις αυτά όπου μπαίνει το υγρό. Φόρτισα τό ένα ολα κομπλέ. Το άλλο ενώ είναι ώρες σε φόρτιση και δείχνει το λαμπάκι πράσινο δεν μπορώ να ατμισω και μερικές φορές κάι ακόμα και στη φόρτιση να το έχω όταν ρουφαω δείχνει κόκκινο και δεν ανάβει. Να ρωτήσω υποθέτω δέν κάνει καλή επαφή η αντίσταση στο στυλό μετά από 2 χρόνια. Αυτό καθαρίζεται με κάποια πατέντα? Η να αγοράσω ένα άλλο στυλό να ξεμπερδέψω? 

Επεξ/σία από costacurta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 hours ago, costacurta said:

Παίδες καλησπέρα να ρωτήσω. Προ διετίας είχα αγοράσει δύο μικρούς ατμοππιητες αυτούς που είναι σαν στυλό. Έκανα ένα διάστημα μετά το σταμάτησα μετά κανονικό μετά ικος με αποχές ενδιάμεσα κτλ. Σήμερα σκέφθηκα να δοκιμάσω πάλι. Πήγα στο ίδιο κατάστημα που τα είχα αγοράσει πήρα την γεύση μου καθώς και δύο αντιστάσεις αυτά όπου μπαίνει το υγρό. Φόρτισα τό ένα ολα κομπλέ. Το άλλο ενώ είναι ώρες σε φόρτιση και δείχνει το λαμπάκι πράσινο δεν μπορώ να ατμισω και μερικές φορές κάι ακόμα και στη φόρτιση να το έχω όταν ρουφαω δείχνει κόκκινο και δεν ανάβει. Να ρωτήσω υποθέτω δέν κάνει καλή επαφή η αντίσταση στο στυλό μετά από 2 χρόνια. Αυτό καθαρίζεται με κάποια πατέντα? Η να αγοράσω ένα άλλο στυλό να ξεμπερδέψω? 

 Από όσο μπορώ να καταλάβω έχεις κάποιο Aspire το οποίο θα είναι αρκετά παλιό. Υπάρχουν σήμερα συσκευές της Aspire (Aspire fluffi, Aspire cyber g slim) αλλά και άλλες μάρκες που είναι ιδιαίτερα καλές και πάρα πολύ φθηνές. Οπότε πάρε μία τέτοια. Επίσης μην ατμίσεις τα υγρά που είχες τότε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω το Tribeca της HALO. Παρατηρώ διαφορές σε τιμές σε διάφορα καταστήματα. Είναι το ίδιο flavor shot ή μπορεί να είναι κάτι που μπορεί να μην είναι και τόσο "γνήσιο" από ένα άλλο;  Δεν θέλω να αναφέρω καταστήματα αλλά γνωστή αλυσίδα το έχει 15 π.χ  ενώ σήμερα το βρίσκω 10. Το 10 μπορεί να είναι "πειραγμένο" ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vasim είπε

Θέλω να πάρω το Tribeca της HALO. Παρατηρώ διαφορές σε τιμές σε διάφορα καταστήματα. Είναι το ίδιο flavor shot ή μπορεί να είναι κάτι που μπορεί να μην είναι και τόσο "γνήσιο" από ένα άλλο;  Δεν θέλω να αναφέρω καταστήματα αλλά γνωστή αλυσίδα το έχει 15 π.χ  ενώ σήμερα το βρίσκω 10. Το 10 μπορεί να είναι "πειραγμένο" ;

Δεν νομίζω. Αν ειναι σφραγισμένο ειναι λογικά το ιδιο πράγμα..

Επεξ/σία από Petros Electron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Petros Electron said:

Δεν νωμιζω. Αν ειναι σφραγισμένο ειναι λογικά το ιδιο πράγμα..

τώρα σφραγισμένο ξέρεις ότι στις μικρότερες αλυσίδες δεν τα ελέγχεις... Να τους πω να μου δείξουν το μπουκάλι; 

 

Η ερώτηση είναι να μην είναι "βουλγάρικο" κυρίως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να στο δειξουν.. Εγω εδω και χρόνια ειμαι στο DYI παιρνω τις πρωτες υλες και φτιαχνω μονος μου τα υγρα  μου ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Petros Electron said:

Πες τους να στο δειξουν.. Εγω εδω και χρόνια ειμαι στο DYI παιρνω τις πρωτες υλες και φτιαχνω μονος μου τα υγρα  μου ;)

Θεωρώ ότι εισαι ο πιο μάγκας.. Αλλά εγώ καλά καλά δεν μπορώ να γεμίσω τα τανκ αν δεν χάσω και 1 ml.. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vasim είπε

Θεωρώ ότι εισαι ο πιο μάγκας.. Αλλά εγώ καλά καλά δεν μπορώ να γεμίσω τα τανκ αν δεν χάσω και 1 ml.. 🤣

Δεν ειναι τιποτα φιλε μου. Εγω κανω πνευμονικό και τα 60ml τα έχω για πλάκα την ημερα.. Που να πάρω 10ml και shake and vape, πολλά τα λεφτά.. Κανω 1λτ καθε φορά οικονομικά, και περναω  και με τις νικοτίνες αν ψαχτείς βρίσκεις και φθηνά και ολα καλα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, Petros Electron said:

Δεν ειναι τιποτα φιλε μου. Εγω κανω πνευμονικό και τα 60ml τα έχω για πλάκα την ημερα.. Που να πάρω 10ml και shake and vape, πολλά τα λεφτά.. Κανω 1λτ καθε φορά οικονομικά, και περναω  και με τις νικοτίνες αν ψαχτείς βρίσκεις και φθηνά και ολα καλα!

 

Εγώ είμαι στα 7-8 τη μέρα. 60!!! με πέθανες αδερφέ... 

 

Για 60άρι μιλάω tribeca. τα 10 δεν κάνουν με τίποτα. Πολύ ακριβά.

 

Άσχετο ξέρεις πόσες μέρες πρέπει να αφήσω το τριμπέκα να γίνει καλό όπως λένε;

Επεξ/σία από vasim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vasim είπε

Εγώ είμαι στα 7-8 τη μέρα. 60!!! με πέθανες αδερφέ... 

 

Για 60άρι μιλάω tribeca. τα 10 δεν κάνουν με τίποτα. Πολύ ακριβά.

Ναι ειμαι ακριβα, εγω ατμιζω πολυ, αλλα νικοτίνη βάζω 5 boosters στο 1lt !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Petros Electron said:

Ναι ειμαι ακριβα, εγω ατμιζω πολυ, αλλα νικοτίνη βάζω 5 boosters στο 1lt !

Άσχετο ξέρεις πόσες μέρες πρέπει να αφήσω το τριμπέκα να γίνει καλό όπως λένε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vasim είπε

Άσχετο ξέρεις πόσες μέρες πρέπει να αφήσω το τριμπέκα να γίνει καλό όπως λένε;

Εγω ολα τα DYI τα αφήνω κατ'ελαχιστο 2 εβδομάδες να ωριμάσουν σε χώρο σκιερό και δροσερό. Κάθε μερα ανακάτεμα και μερικές φόρες αφήνω και το καπάκι ανοιχτό να παίρνουν αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, vassilis018 said:

πάρτε ένα Tribeca 120άρι να βρείτε την υγειά σας :P 

Μωρε να το πάρουμε. Είχα πάρει ένα supergood βούτυρο 120 και με μπούχτησε. Το έχω από 1/3 και ακόμα το βολοδέρνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, vasim είπε

Μωρε να το πάρουμε. Είχα πάρει ένα supergood βούτυρο 120 και με μπούχτησε. Το έχω από 1/3 και ακόμα το βολοδέρνω..

Σπάστo με βάση, βάλε και κανένα άρωμα και δώσε πόνο! Εγω δεν πετάω τίποτα!. Τα κάνω μιξ και τα ατμιζω !

 

Επεξ/σία από Petros Electron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...