Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τι θα πει σωστά; Ποια είναι τα δικά σου μέτρα; Θέλω να πω για τον καθένα έιναι διαφορετικά. Για παράδειγμα πολλοί θα σου πουν να ξεκινήσει με ένα υγρό κοντά στη γεύση του τσιγάρου, εγώ δεν μπόρεσα ποτέ να ατμίσω κάτι τέτοιο. Θα σου πουν να ξεκινήσεις με ψηλή νικοτίνη, εγώ έμεινα στη 12άρα για μια βδομάδα γιατί με έπνιγε. Πες μας λίγο παραπάνω τι δεν σου έκατσε καλά την προηγούμενη φορά, για να μπορέσουμε να σου κάνουμε πιο ολοκληρωμένες προτάσεις.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, clampro είπε

Και τι θα πει σωστά; Ποια είναι τα δικά σου μέτρα; Θέλω να πω για τον καθένα έιναι διαφορετικά. Για παράδειγμα πολλοί θα σου πουν να ξεκινήσει με ένα υγρό κοντά στη γεύση του τσιγάρου, εγώ δεν μπόρεσα ποτέ να ατμίσω κάτι τέτοιο. Θα σου πουν να ξεκινήσεις με ψηλή νικοτίνη, εγώ έμεινα στη 12άρα για μια βδομάδα γιατί με έπνιγε. Πες μας λίγο παραπάνω τι δεν σου έκατσε καλά την προηγούμενη φορά, για να μπορέσουμε να σου κάνουμε πιο ολοκληρωμένες προτάσεις.
 

Ήθελα ας πούμε να νιώθω το χτύπημα ! Να φέρνει δηλαδή η τζούρα πιο κοντά στου τσιγάρου και να μην βγάζει όλο αυτό το ντουμανι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πήγαινε σε ένα καπνικο χωρίς πολλά αρώματα και σε νικοτίνη 9-12 και συνεχίζεις ανάλογα το χτύπημα. Ξεκίνα με 12 για μένα.

Χαμηλά βατ με μια αντίσταση 1.2-1.6

Όλα είναι σχετικά. Η θα σου κάτσει που λένε η θα ξαναγυρίσεις. Όλα είναι στο μυαλό.

Proudly away from cigarettes 18months!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, panosvlass είπε

Για μένα πήγαινε σε ένα καπνικο χωρίς πολλά αρώματα και σε νικοτίνη 9-12 και συνεχίζεις ανάλογα το χτύπημα. Ξεκίνα με 12 για μένα.

Χαμηλά βατ με μια αντίσταση 1.2-1.6

Όλα είναι σχετικά. Η θα σου κάτσει που λένε η θα ξαναγυρίσεις. Όλα είναι στο μυαλό.

Proudly away from cigarettes 18months!

Θες να μου προτείνεις ένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, 1-9-9-90 είπε

Θες να μου προτείνεις ένα;

 

Aspire Vilter Black Pod Kit 2ml

Ξεκίνα με ένα τέτοιο που είναι φθηνό και αν σου κάτσει αγόρασε το PRO . Είναι πολύ κοντά στην αίσθηση του τσιγάρου και με ένα καπνικό άρωμα με πολύ νικοτίνη θα είσαι εντάξει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνώ με τον φίλο από πάνω.

Το έχει βολευτεί η σύζυγος το Vilter.

Εγώ θα ξαναπροτεινω το Innokin KromaZ με 0.8 αντίσταση

Και οι δύο ατμιζουμε Halo Tribeca 9αρι.

Στο KromaZ έχει πολύ ανώτερη γεύση.

Επεξ/σία από panosvlass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την 12αρα νικοτίνη σκάει μια χαρά.

Πρόσφατα πήρε και το Vilter fun.

Παίρνει το ίδιο pod με το Vilter αλλά έχει μικρότερη μπαταρία. Είναι πολύ φθηνό αν θες για δοκιμή.~13€

Παντως γευστικά χάνουν και τα δυο σε σχέση με το KromaZ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, panosvlass είπε

Με την 12αρα νικοτίνη σκάει μια χαρά.

Πρόσφατα πήρε και το Vilter fun.

Παίρνει το ίδιο pod με το Vilter αλλά έχει μικρότερη μπαταρία. Είναι πολύ φθηνό αν θες για δοκιμή.~13€

Παντως γευστικά χάνουν και τα δυο σε σχέση με το KromaZ.

Λοιπόν πήρα το aspire zelos x με ατμοποιητη nautilus 3. 
μου φαίνεται καλό!

Υγρο δοκίμασα το blackout vintage imperial 

ποια η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, 1-9-9-90 είπε

Υγρο δοκίμασα το blackout vintage imperial 

Κλασικό προφίλ, καπνός, βανίλια καραμέλα. Αν σου αρέσει μια χαρά. Υπάρχουν πολλά υγρά με παρόμοιο προφίλ, οπότε θα έχεις ποικιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, clampro είπε

Κλασικό προφίλ, καπνός, βανίλια καραμέλα. Αν σου αρέσει μια χαρά. Υπάρχουν πολλά υγρά με παρόμοιο προφίλ, οπότε θα έχεις ποικιλία.

Απλά με τρόμαξαν λίγο τα συστατικά και δεν ξέρω κατά ποσο είναι πιστοποιημένη η εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, 1-9-9-90 είπε

Απλά με τρόμαξαν λίγο τα συστατικά και δεν ξέρω κατά ποσο είναι πιστοποιημένη η εταιρεία.

Πιστοποιημένη από ποιον; Δεν υπάρχει κάποιος φορέας πιστοποίησης υγρών. Η Blackout είναι γενικά γνωστή εταιρεία και όπως κάθε εταιρεία που διαθέτει υγρά εντός Ε.Ε. είναι υποχρεωμένοι να καταθέσουν φάκελο με τα συστατικά του υγρού στο κράτος.

Ποιο από τα συστατικά σε ανησύχησε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, clampro είπε

Πιστοποιημένη από ποιον; Δεν υπάρχει κάποιος φορέας πιστοποίησης υγρών. Η Blackout είναι γενικά γνωστή εταιρεία και όπως κάθε εταιρεία που διαθέτει υγρά εντός Ε.Ε. είναι υποχρεωμένοι να καταθέσουν φάκελο με τα συστατικά του υγρού στο κράτος.

Ποιο από τα συστατικά σε ανησύχησε;

Γράφει πενταν 2 ονη και αιθυλοβανιλλινη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει τον Geek Vape Zeus X Mesh RTA  ... δεν εχω βρει ακομα την ιδανικη ποσοτητα στο βαμβακι με αποτελεσμα ή να εχω υπερτροφοδοσια ή να τρωω καμμενο ... μου εχει σπασει τα νευρα ... δεν μπορει να ειναι τοσο δυσκολο το στησιμο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...