Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδια!
Προ ολιγου  παρέλαβε  και  ο Locke_John
Αναμένω παραλαβές απο  Alxkns και  GeoA1


Περισεύουν τα εξής:
Φανάρι απο Huyndai Accent RH 1η 2η γενια.
Alcatel OT-209 χωρις  μπαταρια και  φορτιστη
Σετ ακουστικων της Sony Ericsson
 ΙΚΕΑ Observator βαση στηριξης CRT τηλεορασης
1 συσκευασια με  γυαλι για Samsung Galaxy S3
 Ποντικι MS optical mouse 2.0 χωρίς δέκτη.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

49 λεπτά πριν, Fuel7 είπε

Καλημέρα παιδια!
Προ ολιγου  παρέλαβε  και  ο Locke_John
Αναμένω παραλαβές απο  Alxkns και  GeoA1


Περισεύουν τα εξής:
Φανάρι απο Huyndai Accent RH 1η 2η γενια.
Alcatel OT-209 χωρις  μπαταρια και  φορτιστη
Σετ ακουστικων της Sony Ericsson
 ΙΚΕΑ Observator βαση στηριξης CRT τηλεορασης
1 συσκευασια με  γυαλι για Samsung Galaxy S3
 Ποντικι MS optical mouse 2.0 χωρίς δέκτη.
 

Ευχαριστώ πολύ κ συγγνώμη για την ασυνέπειά μου χθες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2019 στις 10:26 ΜΜ, ExTaCy1337 είπε

Λοιπον παμε ξανα, εχουν περισσεψει καποια πραγματα που χαριζω, τα ξανα ανεβαζω.

m3hLj4U.jpg

Τα κουτια απο Apple iPod Pro και Macbook Pro.

xnBYAHt.jpg
 

το cd-player της Sony (θυμάμαι ότι δούλευε  - χρόνια στην αποθήκη) κρατημενο για @kstgr
Powertech ATX-450W τροφοδοτικο (Δεν το δοκιμασα απ'οτι ειπε ο @Neuro22 εφαγε κεραυνο και δεν λειτουργει).
3com officeconnect 8 ethernet hub (Δωθηκε @retroman3)

Ενα σεσουαρ δεν δουλευει.
Τα ακουστικα στην φωτογραφια.

spacer.png

Αυτά ούτε ξέρω πως και αν δουλεύουν τα έβαλα στο USB του υπολογιστή δεν ανοίγε κανένα λαμπάκι απλά μου φαίνεται περίεργο ότι κανένα δεν ανάβει ίσως κάνω κάτι εγώ λάθος. Δεν τα είχα προλάβει αυτά τα ηλεκτρονικά! 

IMG_20191010_225539.jpg

οθονη Phillips 170S χωρις καλώδιο. Παίρνει αυτο που έχει και το τροφοδοτικό του υπολογιστή. Λειτουργει αλλα εχει κατι περιεργα πανω στην οθονη.
 

Υ.Γ. Κατι που ξεχασα. Epson BX305F Βανδαλισμενος!

IMG_20191012_205723.jpgIMG_20191012_205733.jpg

Χαριζω εκτυπωτη Epson BX305F, πηγα και αγορασα μαυρο μελανι και το εβαλα και δεν εκτυπωνε ουτε με καθαρισμους ουτε με τιποτα.
Οποτε αποφασισα να το λυσω και να καθαρισω μονη της την κεφαλη, τελικα τα καταφερα ( δεν βρηκα πληροφοριες στο ιντερνετ) αλλα εσπασα κατι πλαστικα κτλ, δουλεψε για λιγο, το μαυρο εγινε μπαρουτι εκτυπωνε καλυτερα απο τα τελευταια χρονια.

Μετα απο λιγο μου εβγαζε σφαλμα εκτυπωτη και δεν εκανε τιποτα. Στον υπολογιστη εγραφε να ανοιξω το scanner και να βγαλω το μπλοκαρισμενο χαρτι, πραγμα που δεν ισχυει. Τσαντιστηκα και ειπα να δοκιμασω να το λυσω ολο να δω τι θα καταλαβω. Τελικα δεν καταλαβα τιποτα, ειχαν αρπαξει κατι καλωδιοταινιες γιατι ειχε φυγει το καλλυμα οποτε δεν ξερω τι μπορει να παιχτηκε. Το βανδαλισα γιατι ητανε πολυ στενα τα πραγματα και εσπασα και αλλα..
Τελικα δεν καταφερα τιποτα..

Το χαριζω αν καποιος το θελει για ανταλλακτικα ή οποιαδηποτε χρηση, ή να μαθει πανω σε αυτο  ο εκτυπωτης ειναι λυμενος σε κομματια προσπαθησα να κρατησω βιδες κτλ αλλα ολο και κατι θα εχασα.

By the way
Το μαυρο μελανι μεσα ειναι φρεσκο και ολοκαινουργιο (ολα συμβατα οχι γνησια).
Το κιτρινο και το ροζ αν δεν κανω λαθος ειναι πολυ παλια μολις τα ανοιξα ομως. βεβαια στην εκτυπωση που εκανε μετα τον καθαρισμο κεφαλης καποια απο τα χρωματα δεν εβγαιναν

Υ.Γ.² κατι ακομα.

Σασι απο λαπτοπ Turbo-x W650EH

Δεν ειναι σε πολυ καλη κατασταση, σπασμενο κτλ, οποιος το χρειαζεται για καποιο ανταλλακτικο. Τα πληκτρα κτλ δεν υπαρχουν, οτι φαινεται στην φωτογραφια..
Για το touchpad δεν ειμαι σιγουρος, ειναι ακομη πανω. Εχει τρυπες, κολληματα κτλ, θελει πατεντες 
 

2nkMWp7.jpg

cxb9MIz.jpg

Παραλαβη απο Δυτικη Θεσσαλονικη, θα μπουν και σε αλλο φορουμ παιδια γιατι δεν μπορω πλεον να περπατησω στο δωματιο μου δυστηχως :(

με ενδιαφέρει το κουτί από το mac αν το στέλνεις αθηνα με εξοδα δικα μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2019 στις 4:10 ΜΜ, roybatty είπε

Στείλε μου σε πμ τι motherboard έχεις να δω αν μπορώ να σε βολέψω και εσένα με κάτι.

Παρέλαβα τον E5300 και ευχαριστώ πολύ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/9/2019 στις 10:29 ΜΜ, Sierra Levin είπε

Κάνω bump, υπάρχει ακόμα.

Επίσης, χαρίζω midi tower, μαζί με PSU 450W αν θυμάμαι καλά. Είναι πακέτο, γιατί το PSU έχει βύσμα για να τροφοδοτεί ένα LCD screen, που δείχνει θερμοκρασίες κλπ. Το τροφοδοτικό θέλει fan, γιατί έχει κολλήσει και δεν λειτουργεί, οπότε μετά από λίγο υπερθερμαίνεται.

Edit: Υπάρχουν και 2 optical, IDE, το ένα μαύρο, το άλλο, κλασικό διαχρονικό κιτρινισμένο λευκό. Λειτουργούν κανονικά. Επίσης υπάρχουν καλώδια IDE όλων των τύπων.

Παρελαβα το tower ,και ευχαριστώ πάρα πολύ τον Sierra Levin για την κατανόηση του , διότι τον καθυστέρησα πολύ, και ήταν και εξυπηρετικοτατος , για να μη με ταλαιπωρήσει βρεθήκαμε σε κεντρικό σημείο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/10/2019 στις 5:31 ΜΜ, pantelikas είπε

Χαρίζω το παρακάτω modem/router. Κατά προτίμηση από Θεσσαλονίκη κάποιος/α να το πάρει

Technicolor TG788vn v2

https://photos.app.goo.gl/MBoiFU618oH84pv8A

Ανανέωση πριν το πετάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, pantelikas είπε

Ανανέωση πριν το πετάξω

Γεια σου φίλε μου . Με ενδιαφέρει το Technicolor TG788vn v2.

Επεξ/σία από retroman3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2019 στις 5:58 ΜΜ, GeoA1 είπε

Χαρίζονται κωδικοί Cosmote Deals for you που λήγουν από 20-26 Οκτωβρίου. Κάποιοι ίσως να έχουν χρησιμοποιηθεί μόνο σε Everest (γράψτε μου αν σας ενοχλεί).

Στείλτε μου απλά ένα Π.Μ.

Ευχαριστώ

Αν και καθυστερημένα, ευχαριστώ πολύ για τον κωδικό!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Χαρίζονται 2 τηλεχειριστήρια από xbox360 ασύρματα τα οποία εχθές πάνω στα νεύρα μου έστειλα να φιλησουν τον τοίχο. Φυσικά έχουν σπάσει και δεν δουλεύουν εσωτερικά όμως φαίνονται εντάξει. Για ανταλλακτικά αν τα θέλει κάποιος αλλιώς από εβδομάδα θα φάνε σουτ 😂

Επεξ/σία από LabrakisG1992
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, LabrakisG1992 είπε

Καλημέρα. Χαρίζονται 2 τηλεχειριστήρια από xbox360 ασύρματα τα οποία εχθές πάνω στα νεύρα μου έστειλα να φιλησουν τον τοίχο. Φυσικά έχουν σπάσει και δεν δουλεύουν εσωτερικά όμως φαίνονται εντάξει. Για ανταλλακτικά αν τα θέλει κάποιος αλλιώς από εβδομάδα θα φάνε σουτ 😂

Στέλνω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2019 στις 12:45 ΜΜ, Geoisis είπε

ΔΟΘΗΚΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Καλησπέρα σε όλους,

χαρίζεται router TP-LINK N600 (προσοχή είναι μόνο router όχι modem) και δύο καδράκια 40x40. Στέλνω δωρεάν παντού με courier αρκεί να παραλάβετε από το κατάστημα.

IMG_20191010_094229.jpg

IMG_20191010_094608.jpg

Παρέλαβα κι ευχαριστώ πολύ. Άψογη συσκευασία και περιέχομενα αυτής!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...