Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Έφυγαν στον φίλο.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου Λευτέρη. Θα χαρώ να τα ξαναπούμε σπό κοντά. Η διαδρομή που μου σύστησες ήταν super, να είσαι καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, iPnos είπε

Χαρίζεται κωδικός Cosmote Deals for you με λήξη 13/10 (ο άλλος πήγε στο φίλο kakofonixx).

Έχει χρησιμοποιηθεί μόνο στα Village Cinemas.

Γεια σου φίλε μου . Με ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Geoisis είπε

Καλησπέρα σε όλους,

χαρίζεται router TP-LINK N600 (προσοχή είναι μόνο router όχι modem) και δύο καδράκια 40x40. Στέλνω δωρεάν παντού με courier αρκεί να παραλάβετε από το κατάστημα.

IMG_20191010_094229.jpg

IMG_20191010_094608.jpg

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το ρουτερ και μπορώ να το παραλάβω οπουδήποτε στην Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, iPnos είπε

Χαρίζεται κωδικός Cosmote Deals for you με λήξη 13/10 (ο άλλος πήγε στο φίλο kakofonixx).

Έχει χρησιμοποιηθεί μόνο στα Village Cinemas.

Ευχαριστώ τον φίλο iPnos για τον κωδικό. 

Επεξ/σία από retroman3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βιβλία μέρος 2ο:

ECDL, δεν ξέρω πότε έχει κυκλοφορήσει, αλλά με Office 2002 στη ράχη των βιβλίων αντιλαμβάνεστε ότι είναι λίγο παλιά.
 

Spoiler

 

spacer.png

spacer.png

 

Επίσης, ένα πακέτο dvd (κλειστό, με τη ζελατίνα) του διακεκριμένου επιστήμονα μπουρδολόγου Λιακ. Παρακαλώ μην ρωτήσετε πώς και γιατί, δεν θυμάμαι. Επίσης, δεν θέλω να προσπαθήσω να ανασύρω τις σχετικές μνήμες από τον εγκέφαλό μου από φόβο μήπως ντραπώ πολύ.

Spoiler

spacer.png

Καθημερινές στα (πολύ) βόρεια προάστια - Κεφαλάρι, Κηφισιά η βάση μου. Αργά το απόγευμα και ΣΚ νότια (Νέα Σμύρνη, Καλλιθέα, Συγγρού, Νέο Κόσμο, εκεί πάνω-κάτω). Προτιμώ τα νότια, επειδή στα βόρεια ζορίζομαι να βρω ελεύθερο χρόνο λόγω εργασίας, αλλά κάπως θα την βολέψω.

Αν υπάρξει ενδιαφερόμενος που τα θέλει όλα μαζί, τα πήρε κι έφυγε. Δεν έχω χρόνο για πολλά και διαφορετικά ραντεβού, όπως εξηγώ παραπάνω.

Α, ναι, ξέχασα: εκτός από ποστ εδώ, στείλτε και πμ διότι δεν παρακολουθώ 24/7 το νήμα :)

Καλό βράδυ.

Επεξ/σία από jonkyr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2019 στις 12:23 ΠΜ, dpolal είπε

Χαρίζονται τα κάτωθι:

Nvidia GF 7600 GT (99% δεν παίζει) 😕
 

7600gt-front.thumb.jpg.eb29c3de87bbf062aeb7aecec8054b85.jpgkai

και
EVGA Geforce GTS 450
Λειτουργούσε κανονικά αλλά κάθε 3-4 μήνες όταν άνοιγες το πισί δεν έδειχνε εικόνα.
Αν έκλεινες το power 2-3 φορές επενερχόταν και λειτουργούσε normal για 3-4 μήνες μέχρι να το ξανακάνει. 😣
gts450.jpg.44f6e4b42b58405857bdec4a45924c75.jpg

ΠΑΡΑΛΑΒΗ από Νέα Σμύρνη νορμάλ ώρες ή από Σύνταγμα, παλιό Zonars, πρωϊνές ώρες.
Διαθέσιμα από Δευτέρα.

Παρελαβα την καρτα μολις τωρα, ευχαριστω πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες!χαριζονται με αγαπη (😁) τα κατωθι φλασακια καθωτι εχω ηδη αρκετους αποθηκευτικους χωρους!ειναι φλασακια ξεχασμενα στο μαγαζι που δουλευω εδω και αρκετα χρονια και προκειμενου να πεταχτουν τα διαμορφωσα,τα καθαρισα και τα δινω!ειναι διαφορων μεγεθων και θα προτιμουσα να δοθουν ολα μαζι ή χωρισμενα σε δυο ομαδες...για Θεσσαλονικη ΜΟΝΟ.

Ευχαριστω!

IMG_2366.JPG

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ΛεναΛενα είπε

Καλησπερα παιδες!χαριζονται με αγαπη (😁) τα κατωθι φλασακια καθωτι εχω ηδη αρκετους αποθηκευτικους χωρους!ειναι φλασακια ξεχασμενα στο μαγαζι που δουλευω εδω και αρκετα χρονια και προκειμενου να πεταχτουν τα διαμορφωσα,τα καθαρισα και τα δινω!ειναι διαφορων μεγεθων και θα προτιμουσα να δοθουν ολα μαζι ή χωρισμενα σε δυο ομαδες...για Θεσσαλονικη ΜΟΝΟ.

Ευχαριστω!

IMG_2366.JPG

Καλησπερα με ενδιαφερουν αν τελικα μπορεις να τα στειλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλησπερα με ενδιαφερουν αν τελικα μπορεις να τα στειλεις.

Κοιτα, αν βρεθει καποιος απο εδω ντοπιος θα του τα δωσω, εκτος και αν δεν τα θελησει ολα οποτε και θα σου στειλω τα υπολοιπα!

Μόλις τώρα, pantelikas είπε

Να περάσω να πάρω ένα -δύο μιας και τα ξεχνάω κι εγώ κατά καιρούς σε καταστήματα που επισκέπτομαι;

Φυσικα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...