Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω σήμερα έδωσα λίγο eth.

Άρα σίγουρα θα ανέβει τουλάχιστον 30%-40% όπου να ναι.:lol:

Περισσότερο ήθελα να δω πως γίνεται να πουλήσεις και πόσο πρέπει να περιμένεις όταν τα έχεις staked στο coinbase.

13 μέρες πήρε το unstaking...

Άρα όταν τελειώνει το πανηγύρι καλό είναι να τα έχετε όλα ή τεσπα όσα θέλετε να πουλήσετε unstaked.

Άκου 13ής μέρες.

Δεν ξέρουν πως είναι γρουσούζικο το 13. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, yiannis_1 είπε

Εγω σήμερα έδωσα λίγο eth.

Άρα σίγουρα θα ανέβει τουλάχιστον 30%-40% όπου να ναι.:lol:

Περισσότερο ήθελα να δω πως γίνεται να πουλήσεις και πόσο πρέπει να περιμένεις όταν τα έχεις staked στο coinbase.

13 μέρες πήρε το unstaking...

Άρα όταν τελειώνει το πανηγύρι καλό είναι να τα έχετε όλα ή τεσπα όσα θέλετε να πουλήσετε unstaked.

Άκου 13ής μέρες.

Δεν ξέρουν πως είναι γρουσούζικο το 13. 

Αν δουλέψει να σου δώσουμε μια λίστα από τοκεν να πουλήσεις μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, yiannis_1 είπε

Εγω σήμερα έδωσα λίγο eth.

Άρα σίγουρα θα ανέβει τουλάχιστον 30%-40% όπου να ναι.:lol:

Περισσότερο ήθελα να δω πως γίνεται να πουλήσεις και πόσο πρέπει να περιμένεις όταν τα έχεις staked στο coinbase.

13 μέρες πήρε το unstaking...

Άρα όταν τελειώνει το πανηγύρι καλό είναι να τα έχετε όλα ή τεσπα όσα θέλετε να πουλήσετε unstaked.

Άκου 13ής μέρες.

Δεν ξέρουν πως είναι γρουσούζικο το 13. 

Στην binance max 6 μέρες το unstaking του eth. Αυτες τις διαφορες καλο ειναι να τις γραφουμε να τις μαθαίνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αλλά στο αλλο είναι usa και uk απο πίσω.

Θα σκάσει αν σκάσει πιο μετά απ όλα.

Ξέρω τα - + του καθε ενός.

Το staking γενικά άργησε κανά χρόνο να ξεκινήσει σαν διαδικασία στο cb...

Επεξ/σία από yiannis_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το staking είναι το earn στο binance? Αν ναι, δεν αξίζει. Σε αρκετά έπεσε αρκετά το apr. Καλύτερα αυτήν την περίοδο έξω και μετά από 10-20-30% (ο καθένας ξέρει πότε) να πουλήσει, αντί να τα έχει για 0.05-1% (τα έχω daily αυτήν την περίοδο, αλλά μάλλον θα τα βγάλω) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Το staking είναι το earn στο binance? Αν ναι, δεν αξίζει. Σε αρκετά έπεσε αρκετά το apr. Καλύτερα αυτήν την περίοδο έξω και μετά από 10-20-30% (ο καθένας ξέρει πότε) να πουλήσει, αντί να τα έχει για 0.05-1% (τα έχω daily αυτήν την περίοδο, αλλά μάλλον θα τα βγάλω) 

Μπαινεις και απο to earn εκει μεσα αλλα ειναι δικη του κατηγορια στο More της home page. Αυτες τις μερες δινει 3%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, γνώμη για πλατφόρμα Nexo; Είναι της προκοπής; Με ενδιαφέρει περισσότερο το επιτόκιο που δίνει γύρω στα 15% έμαθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, someone- είπε

Καλημέρα, γνώμη για πλατφόρμα Nexo; Είναι της προκοπής; Με ενδιαφέρει περισσότερο το επιτόκιο που δίνει γύρω στα 15% έμαθα.

Καλή είναι. Αξίζει αν έχεις ευρώ που κάθονται και δεν θέλεις πολλά ρίσκα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομάδα μια ερώτηση γιατί όσο έψαξα άκρη δεν βρήκα.. Ένας φίλος έχει ytc (το ελληνικό κρυπτονομισμα από ότι διάβασα) στο gdc. Μπορεί να ρευστόποιησει γιατί το ποσό είναι αρκετό ? Μπορεί κάποιος να με ξεστραβωσει ώστε να καταλάβω τι παίζει? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, sarakats85 said:

Ομάδα μια ερώτηση γιατί όσο έψαξα άκρη δεν βρήκα.. Ένας φίλος έχει ytc (το ελληνικό κρυπτονομισμα από ότι διάβασα) στο gdc. Μπορεί να ρευστόποιησει γιατί το ποσό είναι αρκετό ? Μπορεί κάποιος να με ξεστραβωσει ώστε να καταλάβω τι παίζει? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.. 

 

Ο φίλος σου κατά πάσα πιθανότητα είναι θύμα απάτης. Δεν υπάρχει τέτοιο ανταλλακτήριο, ούτε τέτοιο κρυπτονόμισμα. Και πες του οτι αν του ζητάνε να βάλει και άλλα λεφτά για να πληρώσει φόρο για τα κέρδη ή λοιπές μπούρδες, να μην δώσει τίποτα γιατί θα του φανεί κι'αλλα.

Τσέκαρε και αυτό το βίντεο που λέει περισσότερα για αυτό το είδος απάτης:

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Καλή είναι. Αξίζει αν έχεις ευρώ που κάθονται και δεν θέλεις πολλά ρίσκα.

Βάζω ευρώ παίρνω τόκο σε ευρώ; Η τα μετατρέπω σε κάποιο stable coin και παίρνω σε stable coin τόκους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, someone- είπε

Βάζω ευρώ παίρνω τόκο σε ευρώ; Η τα μετατρέπω σε κάποιο stable coin και παίρνω σε stable coin τόκους;

Όλα αυτά και άλλες έξτρα επιλογές. Εγώ τα έχω σε ευρώ και παίρνω nexo token. Σε διάστημα ούτε δύο χρόνια είμαι +35% στο αρχικό κεφάλαιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...