Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

UST, Luna επεσαν, εφυγαν τα buy orders. Αλλα εχω και αλλα ετοιμα οταν πεσουν ακομα περισσοτερο.

Τα buy orders με πιο indicator τα παρακολουθείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Angeldust είπε

Το ADA δεν είναι λαχείο, θεωρώ οτι έχει μεγάλη προοπτική (ειδικά με το djed που έρχεται)

Εγώ προσωπικά έχω βγάλει καλά λεφτά απο το συγκεκριμένο και τώρα που είναι χαμηλά έχω αγοράσει ξανά και θα περιμένω.

μην την πατησει όπως το luna μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Τα buy orders με πιο indicator τα παρακολουθείς;

Δεν παρακολουθω κατι. Απλα εχω βαλει να γινουν αυτοματα αγορες οταν παει 0.00015, 0.00008, 0.00004 και 0.00001.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ισιωσαν ολα οι Λουνεοι.Εγω μολις εφτασα τα λεφτα μου και βγηκα.

Δεν τους χαριζω ουτε ευρωπουλο.

Επεξ/σία από rallistas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, rallistas είπε

Χθες επρεπε να το βαλεις που ημουν το πρωι στο επι 3 κι αντι να βγω,περιμενα να γινω πλοιοκτητης. :P

νομιζεις οτι συντονιζομαι εγω?😅και εγω κερδιζα αλλα εξαφανιστηκαν. Τουλαχιστον τα επανεφερε η ρεβολουτ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, snot είπε

Εάν περιμένετε να αγοράσετε btc κάτω από 10k, μάλλον θα μείνετε στο περίμενε

Εφόσον οι αγορές θα συνεχίσουν να πέφτουν, δε θα μείνει τίποτα όρθιο! Θα βλέπουμε το BTC και θα απορούμε "πω πω... κοίταξε πως πέφτει! Γιαυτό δεν αγοράζουμε όλες τις πτώσεις αλλά σε σημεία.

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Εφόσον οι αγορές θα συνεχίσουν να πέφτουν, δε θα μείνει τίποτα όρθιο! Θα βλέπουμε το BTC και θα απορούμε "πω πω... κοίταξε πως πέφτει! Γιαυτό δεν αγοράζουμε όλες τις πτώσεις αλλά σε σημεία.

Μια χαρά αγοράζουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Εφόσον οι αγορές θα συνεχίσουν να πέφτουν, δε θα μείνει τίποτα όρθιο! Θα βλέπουμε το BTC και θα απορούμε "πω πω... κοίταξε πως πέφτει! Γιαυτό δεν αγοράζουμε όλες τις πτώσεις αλλά σε σημεία.

Ωραίο το να αγοράσεις το bottom αλλά αν δεν γίνει capitulation καλή τύχη να το πετύχεις. Επίσης αυτό που θεωρείς εσύ bottom και πας all in παίζει να έχει ένα -50% στη συνέχεια. Δύσκολα θα πετύχεις κάτι καλύτερο από dca όταν είναι στα κάτω του το btc.

Πληροφοριακά οι φάλαινες 103-114 που στο παρελθόν αγόρασαν μόνο στο bottom -με αρκετά καλή ακρίβεια - του 18 και του 21 αγόρασαν ξανά προχτές. Δεν λέω πως είναι το bottom τώρα, αλλά εάν είναι έμεινες στην απέξω.

Μακάρι να έπεφτε στο 1 δολάριο το 1 να αγόραζα χιλιάδες btc, αλλά δεν πρόκειται. Αν έχουμε πτώση κάτω από 20k θα έχουν μείνει μόνο οι hodlers και οι φάλαινες, αυτοί δεν θα πουλήσουν εύκολα. Προσωπικά το βρίσκω αδύνατο να πέσει κάτω από 12k στο προσεχές μέλλον, ακόμα και με κραχ αντίστοιχο του .com.

Αν όντως πέσει κάτω από 12k πιστεύω πως το bitcoin δύσκολα θα έχει μέλλον

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...