Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, Tobajara είπε

Επίσης, Steam controller -90%.

https://store.steampowered.com/app/353370/Steam_Controller/

Η συνολική τιμή για Ελλάδα, μαζί με μεταφορικά, έρχεται κάπου στα 30 ευρώ. Αν έχετε γνωστό στο εξωτερικό, πέφτει εύκολα στο μισό ή και παρακάτω αλλά η παράδοση λέει ότι μάλλον θα καθυστερήσει.

Δεν βλέπω δυνατότητα αγοράς. Τι φάση; Τελείωσε κιόλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Δεν βλέπω δυνατότητα αγοράς. Τι φάση; Τελείωσε κιόλας;

Στο καλάθι έμενα μπαίνει πάντως. Αλλα λέει οτι έχει λίγα κομμάτια.

 image.png.2548da33231232eaed515fcce5e04d18.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Στο καλάθι έμενα μπαίνει πάντως. Αλλα λέει οτι έχει λίγα κομμάτια.

 image.png.2548da33231232eaed515fcce5e04d18.png

Δεν με αφήνει να το βάλω στο καλάθι γιατί δεν έχει καν κουμπί! 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μια περιπου 1μερα ιστορικα χαμηλο απο GamersGate και στα

Resident evil 2/Devil May Cry 5 14.8ευρω το καθενα

megaman 11 στα 11ευρω

Monster Hunter World 21ευρω

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι πάρεις 0,50 ευρώ

https://www.allyouplay.com/en/050-cent-deals

Έχει κάτι καλά παιχνιδάκια, μετά τις πρώτες σελίδες κυρίως

Επεξ/σία από Brandtobrand
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

Ότι πάρεις 0,50 ευρώ

https://www.allyouplay.com/en/050-cent-deals

Έχει κάτι καλά παιχνιδάκια, μετά τις πρώτες σελίδες κυρίως

Από ότι είδα μόνο το Brothers: A tale of Two sons αξίζει στο 50λεπτο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Brandtobrand είπε

Ότι πάρεις 0,50 ευρώ

https://www.allyouplay.com/en/050-cent-deals

Έχει κάτι καλά παιχνιδάκια, μετά τις πρώτες σελίδες κυρίως

Πάντως μισή ωρα ήδη και activation mail για το account δεν λέει να έρθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Πάντως μισή ωρα ήδη και activation mail για το account δεν λέει να έρθει...

Δες τα spam.

Εμένα εκεί πήγε κατευθείαν.

Κάνοντας αγορά και βάζοντας το 2ο email που έχω στην paypal για login μου εμφάνισε μήνυμα :

Suspicious activity, your transaction has been cancelled and refunded. Please contact to customer support for further information.

Φυσικά ποτέ δεν έγινε refund και μιλώντας με το support και αλλάζοντας το email στο site τους με το βασικό της paypal είπαν ότι ΘΑ το δουν το θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Jim87 είπε

Δες τα spam.

Εμένα εκεί πήγε κατευθείαν.

Κάνοντας αγορά και βάζοντας το 2ο email που έχω στην paypal για login μου εμφάνισε μήνυμα :

Suspicious activity, your transaction has been cancelled and refunded. Please contact to customer support for further information.

Φυσικά ποτέ δεν έγινε refund και μιλώντας με το support και αλλάζοντας το email στο site τους με το βασικό της paypal είπαν ότι ΘΑ το δουν το θέμα....

Μπα κοίταξα εννοείται και δεν βλέπω και πουθενά δυνατότητα resend του activation... Τεσπά, υπομονή.

Κι εγω σε κάτι τέτοια site βάζω το δεύτερο email μου αλλά το σκέφτηκα επειδή έχω σκοπό να πληρώσω με paypal και έκανα register με το βασικό. Ελπίζω να μην παίξει κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Μπα κοίταξα εννοείται και δεν βλέπω και πουθενά δυνατότητα resend του activation... Τεσπά, υπομονή.

Κι εγω σε κάτι τέτοια site βάζω το δεύτερο email μου αλλά το σκέφτηκα επειδή έχω σκοπό να πληρώσω με paypal και έκανα register με το βασικό. Ελπίζω να μην παίξει κάποιο πρόβλημα.

Είχα ακριβώς το ίδιο προβλήμα όταν έκανα λογαριασμό σε αυτο το site.Εγραψα στο support να μου στείλουν αλλο mail αλλα και πάλι τίποτα.Μου έστελναν mail οτι ψαχνουν για  το προβλημα.Περασαν 2 μέρες και λεω δεν υπαρχει περίπτωση να βγάλω άκρη.Τελικα το mail ήρθε την τριτη μερα.Στειλε στο support τους mail ότι δεν έλαβα mail ενεργοποίησης του λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...