Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ξεκινησαν τα black friday deals απο GmG.

https://www.greenmangaming.com/

Ιστορικα χαμηλο για Red Dead 2,Borderlands 3,Outer Worlds

καλημερα φιλε μου, επειδη δεν εχς εμπειρια απτο συγκεκριμενο σαιτ, ειναι αξιοπιστο ? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GerasimosL είπε

καλημερα φιλε μου, επειδη δεν εχς εμπειρια απτο συγκεκριμενο σαιτ, ειναι αξιοπιστο ? ευχαριστω

Ναι ειναι εμπιστο,το αναφερει και στο πρωτο σχολιο στην πρωτη σελιδα του εδω θεματος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GerasimosL είπε

καλημερα φιλε μου, επειδη δεν εχς εμπειρια απτο συγκεκριμενο σαιτ, ειναι αξιοπιστο ? ευχαριστω

Εντελως αξιοπιστο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, naruto14 είπε

Red Dead Redemption 2 στα 38.39€ με το κουπόνι "RDR2" από voidu. Στα ~33 με φοιτητικό κουπόνι από το ίδιο site.

https://www.voidu.com/en/red-dead-redemption-2

Είσαι σίγουρος ότι μπαίνουν και τα δύο κουπόνια ταυτόχρονα?

Με το βάλω το ένα, ακυρώνει το άλλο (και τα δύο είναι 20%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, just getting started είπε

Είσαι σίγουρος ότι μπαίνουν και τα δύο κουπόνια ταυτόχρονα?

Με το βάλω το ένα, ακυρώνει το άλλο (και τα δύο είναι 20%)

Το φοιτητικό κουπόνι είναι 30%. Η τιμή είναι 38 με την έκπτωση του site και τα κουπόνια εφαρμόζονται κανονικά πάνω σε αυτή τη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, naruto14 είπε

Red Dead Redemption 2 στα 38.39€ με το κουπόνι "RDR2" από voidu. Στα ~33 με φοιτητικό κουπόνι από το ίδιο site.

https://www.voidu.com/en/red-dead-redemption-2

Σε ευχαριστώ πολύ!!!Πιστευω για αυτο το παιχνιδι τα 33 ευρω ειναι κλεψια.Απλως θα περιμενω λιγο γιατι επειδη το τμημα μου εχει κανει συγχωνευση με ενα αλλο τους εστειλα φωτογραφια του πασου να δουν οτι οντως ισχυει.Πιστευω πλην της παρανομης οδου χαμηλοτερη τιμη δεν θα δουμε για αρκετο καιρο στο συγκεκριμενο παιχνιδι.

2 ώρες πριν, naruto14 είπε

Το φοιτητικό κουπόνι είναι 30%. Η τιμή είναι 38 με την έκπτωση του site και τα κουπόνια εφαρμόζονται κανονικά πάνω σε αυτή τη προσφορά.

Επισης συγγνωμη για το πρηξιμο αλλα κανει ωρες να ελεγξει το πασο μου?Γιατι λεει οτι εαν εχει φορτο εργασιας κανει 24 ωρες.

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, naruto14 είπε

Το φοιτητικό κουπόνι είναι 30%. Η τιμή είναι 38 με την έκπτωση του site και τα κουπόνια εφαρμόζονται κανονικά πάνω σε αυτή τη προσφορά.

Το φοιτητικό μου βγάζει 20%. Επίσης δεν γίνονται stack.
Η τιμή του site είναι 47 και κάτι. Αν βάλω το κουπόνι RDR2 πάει 38και κατι και αν βαλω και το κουπονι του student που ενεργοποιησα απενεργοποιειται το αλλο κουπονι και η τιμη μενει 38 και κατι.

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάντως πάει κανονικά στα 33.59€. Τώρα είδα στο site του voidu ότι το φοιτητικό λέει 20%. Παρόλα αυτά μέσα από το site του student beans μου το βγάζει κανονικά 30 και μπαίνει στο checkout τόσο. Δοκίμασε και εσύ από εκεί Ορίστε και η απόδειξη:

 

image.png.ec23cf629198c87a0eb8ffcb7e739573.png

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Επισης συγγνωμη για το πρηξιμο αλλα κανει ωρες να ελεγξει το πασο μου?Γιατι λεει οτι εαν εχει φορτο εργασιας κανει 24 ωρες.

Δεν γνωρίζω ακριβώς. Εγώ έκανα την επιβεβαίωση μέσω κωδικού που μου στάλθηκε στο πανεπιστημιακό e-mail που έβαλα (αν και ήταν λίγο buggy, εμφανίστηκε με το 2ο resent, ενώ σε φίλο μου πήρε κάποια ώρα).

Επεξ/σία από naruto14
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Εμένα πάντως πάει κανονικά στα 33.59€. Τώρα είδα στο site του voidu ότι το φοιτητικό λέει 20%. Παρόλα αυτά μέσα από το site του student beans μου το βγάζει κανονικά 30 και μπαίνει στο checkout τόσο. Δοκίμασε και εσύ από εκεί Ορίστε και η απόδειξη:

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.ec23cf629198c87a0eb8ffcb7e739573.png

Δεν γνωρίζω ακριβώς. Εγώ έκανα την επιβεβαίωση μέσω κωδικού που μου στάλθηκε στο πανεπιστημιακό e-mail που έβαλα (αν και ήταν λίγο buggy, εμφανίστηκε με το 2ο resent, ενώ σε φίλο μου πήρε κάποια ώρα).

Μέσα από το site του student beans οντως μου βγαζει -30. Όμως το κουπόνι που μου δίνει στο studentbeans όταν ανοίξω το voidu δεν μου το δέχεται κάν. Δεν ξέρω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, petran91 είπε

Μέσα από το site του student beans οντως μου βγαζει -30. Όμως το κουπόνι που μου δίνει στο studentbeans όταν ανοίξω το voidu δεν μου το δέχεται κάν. Δεν ξέρω τι παίζει.

That's weird. Σε άλλα games τη δέχεται την έκπτωση? Κατά προτίμηση σε κάποιο που δεν βρίσκεται ήδη σε προσφορά στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, naruto14 είπε

That's weird. Σε άλλα games τη δέχεται την έκπτωση? Κατά προτίμηση σε κάποιο που δεν βρίσκεται ήδη σε προσφορά στο site.

Από ότι βλέπω όχι. Θα το αφήσω λίγο να ηρεμήσει (να μου δώσει άλλο κωδικό δηλαδή γιατί δίνει ανά μία ώρα λέει) και θα ξαναδοκιμάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως πρέπει να είσαι Αγγλία για να δεχτεί το -30% που δίνει το studentbeans γιατί αν αλλάξεις χώρα από το studentbeans σου δίνει και αυτό μέχρι 20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, just getting started είπε

Έχω την εντύπωση πως πρέπει να είσαι Αγγλία για να δεχτεί το -30% που δίνει το studentbeans γιατί αν αλλάξεις χώρα από το studentbeans σου δίνει και αυτό μέχρι 20%

Αν εννοείς να έχεις ανοιχτό το site στην Αγγλική του μορφή, ναι έτσι το έκανα. Αν εννοείς αγγλικό πανεπιστήμιο, εγώ είμαι ξεκάθαρα Ελλάδα και μου το δέχτηκε :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...