Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτες οι προσφορες συνηθως κρατανε για οσο κραταει η τρεχουσα εκδηλωση/παρουσιαση στο Λονδινο.

https://www.xbox.com/en-US/x019

 

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχυει και σε αυτο το promotion οτι αν εχεις Live συνδρομη τοτε σου προσθετεις τους 3 μηνες του ultimate και στο αναβαθμιζει για ολη τη διαρκεια του;

Αν ναι, ξερουμε αν υπαρχει καποια προσφορα και για το Live;

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 hours ago, kostasgpa said:

Εχθές το βράδυ πριν το login εμφάνιζε 1€ για 3 μήνες & 1€ για 1 μήνα. Μετά το login εμφάνιζε μόνο 1€ για 1 μήνα. Σήμερα εμφανίζει 12,99€ για 1 μήνα. 😑

 

Επεξ/σία από omegals
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto14 Είχα πάρει το καλοκαίρι την προσφορά με 1€ για 4 μήνες αν θυμάμαι καλά και έληξε, τώρα δεν έχω συνδρομή. Μπορείς να ποστάρεις το link που σου εμφανίζει την προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, omegals είπε

@naruto14 Είχα πάρει το καλοκαίρι την προσφορά με 1€ για 4 μήνες αν θυμάμαι καλά και έληξε, τώρα δεν έχω συνδρομή. Μπορείς να ποστάρεις το link που σου εμφανίζει την προσφορά;

Το link είναι αυτό που ανέβασε πάνω ο kostasgpa. Η προσφορά που λες ήταν για Game Pass Ultimate? Γιατί έχω την εντύπωση πως η προσφορά ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές του Ultimate. Ωστόσο εγώ έχω βάλει μόνο Game Pass κονσόλας στο παρελθόν και τώρα έχω Game Pass for PC, οπότε ίσως για αυτό να μου εμφανίζει τη συγκεκριμένη προσφορά τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το link πάτησα εχθές το βράδυ οπότε ναι ήταν για Game Pass Ultimate. Γκουγκλάροντας βρήκα link με 1€ για 1 μήνα Xbox Game Pass για PC (Beta). Σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω απλά και μόνο από περιέργεια. Εν τω μεταξύ στο xbox εμφανίζει xbox live gold 1€ through 1-7-2020 (υποθέτω 7 Ιανουαρίου 2020 γιατί έχω το μενού στα αγγλικά)

Επεξ/σία από omegals
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, omegals είπε

Αυτό το link πάτησα εχθές το βράδυ οπότε ναι ήταν για Game Pass Ultimate. Γκουγκλάροντας βρήκα link με 1€ για 1 μήνα Xbox Game Pass για PC (Beta). Σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω απλά λαο μόνο από περιέργεια.

Είναι η επόμενη καλύτερη προσφορά που μπορείς να βρεις πριν αρχίσεις να πληρώνεις κανονικές τιμές για τη συνδρομή πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Brandtobrand είπε

Buy one month of Discord Nitro ($US9.99), get three months Xbox Game Pass for Xbox One or PC. Ends 6 Jan 2020.

https://support.discordapp.com/hc/en-us/articles/360035344491

Άλλη μια προσφορά

Είναι μόνο για Αμερική αυτό δυστυχώς και δίνει και 6 μήνες spotify premium.

EDIT: Μπορεί να κάνω και λάθος. Αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα ή το έχει δοκιμάσει ας ενημερώσει :)

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, naruto14 είπε

Είναι μόνο για Αμερική αυτό δυστυχώς και δίνει και 6 μήνες spotify premium.

EDIT: Μπορεί να κάνω και λάθος. Αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα ή το έχει δοκιμάσει ας ενημερώσει :)

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά στο reddit λίγο που διάβασα γράφουν ότι είναι και για EU

its available in EU? (im from Slovakia)....//edit - Ok its available on EU! 

Το Spotify είναι μόνο για US

https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/dwmu8q/buy_one_month_of_discord_nitro_us999_get_three/

 

Επεξ/σία από Brandtobrand
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις τώρα μίλησα με support και μου είπαν πως είναι μόνο για Αμερική και Αγγλία το nitro. Μπέρδεμα...

Ορίστε η απάντηση τουλάχιστον για το Discord Nitro που δίνει το game pass. Το γράφει με αστερίσκο κάτω από την official σελίδα του Xbox US.

Discord Nitro Disclaimer: Available in Brazil, Canada, France, Germany, Mexico, United Kingdom and United States $9.99/month USD or $99.99/year USD after trial unless cancelled. Codes available while supplies last. Offer open to new Discord Nitro subscribers only. Offer ends Jan 6th, 2020 and must be redeemed by March 31st, 2020. Terms and conditions apply. Please visit https://discord.com/discord-xbox-offer-2019 for more details. Available platforms: PC, Mobile.
 

Τώρα για το game pass που δίνει το discord nitro δε γνωρίζω αλλά στο link αναφέρει on US οπότε παίζει και εκείνο να μην ισχύει εδώ...

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://gg.deals/giveaway/now-live-claim-1-of-2500-steam-keys-for-yes-your-grace-beta/

[NOW LIVE] Claim 1 of 2500 Steam keys for Yes, Your Grace beta!

Στις 14/11/2019 στις 4:26 ΜΜ, nek4d είπε

Αυτες οι προσφορες συνηθως κρατανε για οσο κραταει η τρεχουσα εκδηλωση/παρουσιαση στο Λονδινο.

https://www.xbox.com/en-US/x019

ακύρωσα το pass που χα έληγε σε 3 μέρες κιολας..αλλά δεν μπορώ να την πάρω την προσφορά δυστυχώς ξανά 1€ για 3 μήνες..
Πάντως είναι καλή φάση το πάσο!

https://www.xbox.com/el-gr/xbox-game-pass?source=lp

 

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, agrio.imeros είπε

Για όσους δεν το έχουν στη συλλογή τους, το steam δίνει δωρεάν
το Company of Heroes 2,  μέχρι τις 17 Νοεμβρίου στις 20:00

Αν και το έχω ήδη στο λογαριασμό μου, από τα steam-reviews καταλαβαίνω ότι δεν είναι όλο το παιχνίδι αλλά περίπου το 1/4. Πρέπει να πληρώσεις in-game $60 για να το ξεκλειδώσεις όλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...