Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενόψει singles' day σήμερα, το Steam έχει πολλές επιλογές και αρκετά ιστορικά χαμηλά:

https://store.steampowered.com/sale/SinglesDay2019

https://gg.deals/deal/steam-singles-day-2019-sale/

Προσοχή γιατί λήγουν 12/11 στις 18.00

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

οσοι εχουν παρει ηδη την προσφορα του ενος ευρω για ενα μηνα, θα μπορουν να παρουν την καινουργια των 3 μηνων για ενα ευρω παλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφήνει πάντως να επιλέξω τη 3μηνη συνδρομή και μου λέει θα γίνει αναβάθμιση σε ultimate. Αυτό σημαίνει πως θα προστεθεί στην ήδη υπάρχουσα PC Game Pass συνδρομή μου η οποία λήγει κάπου αρχές Δεκέμβρη? Αν ναι πρόκειται για ένα ακομα εξαιρετικό deal και ίσως είναι λόγω και του XO2019 που θα τρέχει αυτές τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν ισχύει για όσους είχαν πάρει τη προηγούμενη προσφορά. Μόλις κάνω login με το account μου, δε μου δίνει επιλογές. Μόνο το 12,99€/μήνα μπορώ να επιλέξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sir ImPeCaBlE είπε

Μάλλον δεν ισχύει για όσους είχαν πάρει τη προηγούμενη προσφορά. Μόλις κάνω login με το account μου, δε μου δίνει επιλογές. Μόνο το 12,99€/μήνα μπορώ να επιλέξω.

Τα ίδια και σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kostasgpa είπε

xbox game pass με ένα ευρώ το τρίμηνο.

https://www.microsoft.com/el-gr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?=irgwc&activetab=

14 ώρες πριν, kostasgpa είπε

&rtc=1

Δεν βρήκα πληροφορίες για το πότε λήγει. Γνωρίζει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, mike299 είπε

Δεν βρήκα πληροφορίες για το πότε λήγει. Γνωρίζει κανείς?

Και εγώ το ίδιο. Λογικά για λίγες μέρες θα είναι. Δεν έχουν ημερομηνία που θα λήξει η προσφορά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...