Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν το Dracula: The Resurrection στο Steam. Τέλος προσφοράς

Από τα πρώτα παιχνίδια που είχα παίξει πιτσιρικάς, ξυπνάει ευχάριστες αναμνήσεις. Βέβαια τα reviews λένε ότι η steam version είναι πετσοκομμένη, εγώ ευτυχώς το χω και στο GOG.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 2
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Δωρεάν το Dracula: The Resurrection στο Steam.

Από τα πρώτα παιχνίδια που είχα παίξει πιτσιρικάς, ξυπνάει ευχάριστες αναμνήσεις. Βέβαια τα reviews λένε ότι η steam version είναι πετσοκομμένη, εγώ ευτυχώς το χω και στο GOG.

Τι εννοείς "πετσοκομμένη" έκδοση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Τι εννοείς "πετσοκομμένη" έκδοση; 

Ενδεικτικά:

Αναφορά σε κείμενο

A horrible port of a good game. This version has lots of things missing, and the puzzles autosolve when you click them. The trailer and screenshots on the store are NOT reperentative of this version.

Αναφορά σε κείμενο

But unfortunately Steam version is AWFUL!!! First of all, the great intro where you shoot Dracula is missing!!!

Αναφορά σε κείμενο

The original game had a much better user interface, I cant understand why it has been changed to what it is in this version.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Iστορικό χαμηλό στο chrono.gg για το Battlefleet: Gothic Armada II, κάτι λιγότερο από €18. Αν ήταν turn-based, θα ήταν όνειρο... (Κλειδί για Steam).

Iστορικό χαμηλό στο Gamersgate για το Iratus: Lord of the Dead, στα €14,06. Παραλλαγή του Darkest Dungeon, από την πλευρά ενός νεκρομάντη, αλλά δεν είναι ακριβώς μουχαχά κακός, γιατί και οι άνθρωποι, οι νάνοι, τα ξωτικά και οι σύμμαχοί τους είναι ολίγον (έως πολύ) καθάρματα. Σε αυτή την τιμή, παρότι είναι ακόμη ΕΑ, το προτείνω. Δεν είναι τόσο σύνθετο όσο το Darkest Dungeon, αλλά έχει ενδιαφέρον. (Kλειδί για Steam).

Ιστορικό χαμηλό (οριακά) στο Steam για το Thronebreaker, στα €12,94. To Gwent δεν με κέρδισε, εν μέρει γιατί δεν μπορώ να διακρίνω το "σκοπό" του, οπότε το να υπάρχει ένα campaign βοηθάει, σίγουρα. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Δωρεάν το Dracula: The Resurrection στο Steam.

Από τα πρώτα παιχνίδια που είχα παίξει πιτσιρικάς, ξυπνάει ευχάριστες αναμνήσεις. Βέβαια τα reviews λένε ότι η steam version είναι πετσοκομμένη, εγώ ευτυχώς το χω και στο GOG.

Για πόσο ήταν η προσφορά? Δεν το βγάζει δωρεάν, μπήκα πριν 2 ώρες(το post είχε γίνει 15 ώρες πριν)  και ήταν κανονικά επί πληρωμή. Το ίδιο και πριν λίγο που ξαναδοκίμασα. Ωρών ήταν η προσφορά?😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, dancer_69 είπε

Για πόσο ήταν η προσφορά? Δεν το βγάζει δωρεάν, μπήκα πριν 2 ώρες(το post είχε γίνει 15 ώρες πριν)  και ήταν κανονικά επί πληρωμή. Το ίδιο και πριν λίγο που ξαναδοκίμασα. Ωρών ήταν η προσφορά?😀

Ναι απ' ότι φαίνεται οι προσφορές είναι για μερικές ώρες, ενημέρωσα το post. Στη διάρκεια της νύχτας έδωσαν και το 2 το οποίο δεν το προλάβαμε.

Αυτή τη στιγμή δίνουν το Dracula 3: The Path of the Dragon και σε 3 ώρες θα δώσουν και το Dracula 4 and 5 - Special Steam Edition οπότε να έχετε τον νου σας.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Δωρεάν το Dracula: The Resurrection στο Steam. Τέλος προσφοράς

Από τα πρώτα παιχνίδια που είχα παίξει πιτσιρικάς, ξυπνάει ευχάριστες αναμνήσεις. Βέβαια τα reviews λένε ότι η steam version είναι πετσοκομμένη, εγώ ευτυχώς το χω και στο GOG.

ναι ολη η Dracula σειρα ειναι λογοκριμενη στο Steam. την ειχα πατησει παλια. παρτε την GOG εκδοση που ειναι πληρης.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχωντας παιξει το 1 και 2 όταν βγήκανε και μέσω κάποιου bundle έχω τα 3, 4 και 5 στο Steam μπορεί κάποιος να μου λύσει μια απορία. Πως τα καταφέρατε με το χειρισμό γιατί δεν μπόρεσα με το free move μετά από 10 λεπτά μου ερχόταν ναυτία. Ή μπορεί να φταίω και εγώ που έχω γεράσει 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

"Προσφορά" υπο συνθήκες. Όποιος έχει το AI War 2 στο Steam, το οποίο πρόσφατα βγήκε από Early Access, ο τίτλος είναι (ο μονος) διαθέσιμος μέσω του GOG connect αυτόν τον καιρό για να τον προσθέσετε δωρεάν και στη βιβλιοθήκη σας στο GOG, δεδομένου ότι έχετε κάνει link το Steam account σας μέσω του GOG connect.

https://www.gog.com/news/release_ai_war_2

https://www.gog.com/connect

Ισχύει μέχρι 5 Νοεμβρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

 

Νομίζω στο λινκ που θα βάλω παρακάτω είναι επίσημος μεταπωλητής, σωστά; Αν ναι, για μια μέρα ακόμα πιο φθηνα από 22 ευρω.

https://uk.gamersgate.com/DD-RESIDENT-EVIL-2-BIOHAZARD-RE-2-REL/resident-evil-2-biohazard-re-2?caff=3264591&aff=cj&cjevent=44f50f6ef9bc11e98156008c0a180514&pk_campaign=Lowcy+Gier+Limited&pk_source=cj

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...