Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Malthador είπε

Χωρίς να είχα παίξει ποτέ πειν κάποιο UC έπαιξα το 1ο στο PS3 μου πριν από κανά χρόνο και από τότε ενώ έχω στο πρόγραμμα να πιάσω και τα επόμενα το αφήνω συνεχώς γιατί το βρίσκω «αγγαρεία». Αν είναι και τα επόμενα τόσο χάλια θα ξενερώσω.

Αν μπαίνουν σε αυτή τη σειρά, τότε θα αναθαρρέψω και θα τα πιάσω για να συνεχίσω το story σύντομα.

το πρώτο ξαναλέω φαίνεται ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ μιλάμε για μια εποχή που τα 3rd person shooters ήταν κάτι σχετικά νέο (δε νομίζω να υπήρχαν πάνω από 5 ή 10 τέτοια εκείνη την εποχή.. ή μη σου πώ ήταν μόνο αυτό και το gears of war... πλέον όλα τα 3rd person έχουν ανάλογους μηχανισμούς ακόμα και rpg όπως mass effect έβαλαν)  και δεν υπάρχει το polishing των επόμενων. οπότε γυρίζοντας σήμερα σε αυτή την εποχή.. ε είναι ζόρι

 

αλλά από το 2 κι έπειτα νιώθεις ότι βρίσκεσαι στη σύγχρονη ας το πούμε εποχή, γίνεται πιο κινηματογραφικό.. καλύτερα τοπία, καλύτερη αφήγηση.. και αρχίζει και παλεύεται..

το 2 δηλαδή είναι πολλά βήματα μπρος, το 3 δεν έχει τίποτα παραπάνω από το 2 

και το 4 μόνο και μόνο για τα απίστευτα γραφικά το παίζεις.. συνεχίζω να το θεωρώ το πιο όμορφο παιχνίδι από άποψη γραφικών που έχω παίξει ποτέ και είναι απίστευτο ότι το λέω αυτό για ένα παιχνίδι που έχω παίξει στο slim (ούτε καν pro)  και όχι στο pc 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για οποιους δεν εχουν παιξει καθολου UC, μπορειτε επισης με 13 ευρω να παρετε το ND Collection που εχει και τα 3 παιχνιδια της τριλογιας του PS3, remastered για το 4. Εγω τα εχω παιξει και στο 3 και στο PS4, εμεινα εκπληκτος απο τις διαφορες στα γραφικα, ειδικα στο UC2. Αν δεν εχεις παιξει κανενα, εγω θα ελεγα παρε και το ND used 13 € και το UC4 used 13 € και με 26 ευρω εχεις μια απιστευτη τετραδα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, logistoulis said:

το πρώτο ξαναλέω φαίνεται ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ μιλάμε για μια εποχή που τα 3rd person shooters ήταν κάτι σχετικά νέο (δε νομίζω να υπήρχαν πάνω από 5 ή 10 τέτοια εκείνη την εποχή.. ή μη σου πώ ήταν μόνο αυτό και το gears of war... πλέον όλα τα 3rd person έχουν ανάλογους μηχανισμούς ακόμα και rpg όπως mass effect έβαλαν)  και δεν υπάρχει το polishing των επόμενων. οπότε γυρίζοντας σήμερα σε αυτή την εποχή.. ε είναι ζόρι

αλλά από το 2 κι έπειτα νιώθεις ότι βρίσκεσαι στη σύγχρονη ας το πούμε εποχή, γίνεται πιο κινηματογραφικό.. καλύτερα τοπία, καλύτερη αφήγηση.. και αρχίζει και παλεύεται..

το 2 δηλαδή είναι πολλά βήματα μπρος, το 3 δεν έχει τίποτα παραπάνω από το 2 

και το 4 μόνο και μόνο για τα απίστευτα γραφικά το παίζεις.. συνεχίζω να το θεωρώ το πιο όμορφο παιχνίδι από άποψη γραφικών που έχω παίξει ποτέ και είναι απίστευτο ότι το λέω αυτό για ένα παιχνίδι που έχω παίξει στο slim (ούτε καν pro)  και όχι στο pc 

Ποιό Gears ρε συ, το Gears το έκανα revisit πέρυσι κι αυτό (και το OG και το Ultimate) και δεν συγκρίνονται. Το Gears άνετα παίζεται και σήμερα, πάντα μιλάω από την άποψη του gameplay. Το πρώτo UC με κούρασε πάρα πολύ, από τη μέση και μετά έλεγα πότε θα τελειώσει.

Αλλά αφού λες ότι από το 2ο και μετά φτιάχνει το gameplay θα τους δώσω μια ευκαιρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο gears το έπιασαν με την πρώτη (ειδικά το cover shooting) , για αυτό ακόμα και σήμερα δεν έχει αλλάξει επί της ουσίας  η συνταγή παρότι άλλαξε ο developer και ακόμα και σήμερα θεωρώ ότι είναι ο,τι καλύτερο σε 3rd person shooter και αυτό άλλωστε είναι που  έθεσε τα στάνταρ

 

αλλά,  άλλα παιχνίδια όμως διαχρονικά φαίνεται ότι την "έψαχναν τη φάση" , δηλαδή πρόχειρο παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι τα gta 

όταν βγήκαν τα 3d gta απλά προχωρούσες και ο,τι πάρει ο χάρος μέχρι και το san andreas η ίδια φάση  περίπου (παρότι μιλάμε για ένα αριστούργημα της εποχής του πλέον δεν λες ότι έχει καλό shooting)

 

στο iv έγινε κάποια προσπάθεια προφανώς υπό την επιρροή της "επανάστασης" που έγινε από το gow κι έπειτα κι όλα έγιναν cover shooters, στο v καμιά σχέση με όλους τους προκατόχους μιας και μιλάμε πλέον για τη σύγχρονη εποχή που κάποια πράγματα είναι στάνταρ και το gta v έχει ΚΑΛΟ shooting και μάλιστα είναι τόσο καλό για το είδος του που όταν το παίζεις με mouse keyboard στο pc φαίνεται επίσης καλό και φυσικό

 

τα tomb raider επηρεασμένα από τα uncharted ακολουθούν την ίδια φάση με αυτά και μάλιστα στο ίδιο "χαλαρό" επίπεδο όπως τα uncharted,  όχι τόσο σε πιο "στρατηγικό" όπως είναι τα gears (που το καταλαβαίνεις στο online κυρίως) , όπως και να ΄χει το πρώτο που έπαιξες προφανώς είναι στην εποχή που ακόμα ανακάλυπταν το πώς και το γιατί, πλέον οποιοδήποτε 3rd person με όπλα ακολουθεί μια συνταγή (διαφορετική το καθένα, αλλά πλέον ξέρουν πώς να το κάνουν να δουλέψει σωστά) , αλλά αυτή είναι αυτονόητο ότι δεν ήρθε από τη μια μέρα στην άλλη, έχουν υπάρξει μέτριες, έχουν υπάρξει και κακιές υλοποιήσεις 

 

η naughty dog θεωρώ ότι ακολούθησε έναν δικό της δρόμο, τον οποίο βρήκε σχετικά γρήγορα.. δεν είναι ο τέλειος, αλλά είναι καλός.. στο 4 συγκεκριμένα που σε πολλούς δεν αρέσει τα shooting mechanics θεωρώ ότι είναι ο,τι καλύτερο στη σειρά σίγουρα αλλά και στο γενικότερο genre (με το tr σαν βασικό ανταγωνιστή) 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ποιό Gears ρε συ, το Gears το έκανα revisit πέρυσι κι αυτό (και το OG και το Ultimate) και δεν συγκρίνονται. Το Gears άνετα παίζεται και σήμερα, πάντα μιλάω από την άποψη του gameplay. Το πρώτo UC με κούρασε πάρα πολύ, από τη μέση και μετά έλεγα πότε θα τελειώσει.

Αλλά αφού λες ότι από το 2ο και μετά φτιάχνει το gameplay θα τους δώσω μια ευκαιρία.

Ενταξει καταλαβαινω τι λες αλλα δεν μπορουν ολοι να παιξουν τοσο παλια παιχνιδια .Εγω ας πουμε με το ζορι  μπορω να παιξω παιχνιδια του ps3  και απο αυτα επιλεκτικα ,τα  περισσοτερα δεν βλεπονται  πλεον .Δεν παμε πιο παλια γιατι  ειναι μουσειακη κατηγορια  .

Ειμαστε πολυ τυχεροι που διανυουμε την καλυτερη περιοδο της gaming βιομηχανιας με πολυ καλα γραφικα ,τεχνικο τομεα μεγαλες παραγωγες ,ειδικα οσοι ζησαμε τις απαρχες της  απορουμε πως τα παιζαμε τοτε μπροστα στα σημερινα φανταζουν και ειναι σκουπιδια .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, Fotis13 said:

Ενταξει καταλαβαινω τι λες αλλα δεν μπορουν ολοι να παιξουν τοσο παλια παιχνιδια .Εγω ας πουμε με το ζορι  μπορω να παιξω παιχνιδια του ps3  και απο αυτα επιλεκτικα ,τα  περισσοτερα δεν βλεπονται  πλεον .Δεν παμε πιο παλια γιατι  ειναι μουσειακη κατηγορια  .

Ειμαστε πολυ τυχεροι που διανυουμε την καλυτερη περιοδο της gaming βιομηχανιας με πολυ καλα γραφικα ,τεχνικο τομεα μεγαλες παραγωγες ,ειδικα οσοι ζησαμε τις απαρχες της  απορουμε πως τα παιζαμε τοτε μπροστα στα σημερινα φανταζουν και ειναι σκουπιδια .

Δυστυχώς, είμαι πολύ ιδεοψυχαναγκαστικός και όταν βγαίνει ένα game δεν μπορώ να το παίξω αν δεν έχω παίξει όλα τα προηγούμενα της σειράς. Κάτι σπάει μέσα μου, νιώθω ότι θα χάσω την εξέλιξη της ιστορίας και του gameplay. :(

Γι' αυτό το λόγο ξαναπαίζω αυτό τον καιρό το πρώτο RDR, για να το έχω φρέσκο πριν βγει το RDR2.

5 minutes ago, logistoulis said:

στο gears το έπιασαν με την πρώτη (ειδικά το cover shooting) , για αυτό ακόμα και σήμερα δεν έχει αλλάξει η συνταγή και ακόμα και σήμερα θεωρώ ότι είναι ο,τι καλύτερο σε 3rd person shooter και αυτό άλλωστε έθεσε τα στάνταραγωνιστή) 

Το είχα δοκιμάσει λίγο όταν είχε πρωτοβγεί το πρώτο GeoW, αλλά δεν είχα τόσο καλό πισί στην εποχή του. Είχα μείνει με ανοιχτό το στόμα με το cover system, ήταν κυριολεκτικά ότι πιο πρωτοπόρο του είδους είχα παίξει. Όλα τα υπόλοιπα action games ωχριούσαν μπροστά του.

Έχοντας παίξει τα δύο προτελευταία Tomb Raider πάντως, το πρώτο UC μου φάνηκε βγαλμένο από την εποχή του Νώε. Τέσπα, θα βάλω στο πρόγραμμα τα υπόλοιπα, τα έχω ήδη στο PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ενταξει καταλαβαινω τι λες αλλα δεν μπορουν ολοι να παιξουν τοσο παλια παιχνιδια .Εγω ας πουμε με το ζορι  μπορω να παιξω παιχνιδια του ps3  και απο αυτα επιλεκτικα ,τα  περισσοτερα δεν βλεπονται  πλεον .Δεν παμε πιο παλια γιατι  ειναι μουσειακη κατηγορια  .

Ειμαστε πολυ τυχεροι που διανυουμε την καλυτερη περιοδο της gaming βιομηχανιας με πολυ καλα γραφικα ,τεχνικο τομεα μεγαλες παραγωγες ,ειδικα οσοι ζησαμε τις απαρχες της  απορουμε πως τα παιζαμε τοτε μπροστα στα σημερινα φανταζουν και ειναι σκουπιδια .

το θέμα όμως δεν είναι μόνο τα γραφικά, που στην τελική τα τότε γραφικά για τα τότε πράγματα που είχαμε δει ήταν φανταστικά 

 

το θέμα είναι και οι διάφοροι μηχανισμοί σε gameplay, σε πολλά ήδη παιχνιδιών έχουν μείνει στάσιμοι από τα '90s (στα οποία '90s έγινε η σοβαρή επανάσταση στο gaming όταν πήγαμε σε τρισδιάστατα γραφικά και μέχρι  να πάμε μαζικά σε vr -αν πάμε ποτέ- δεν αλλάζουν πολλά επί της ουσίας) , σε άλλα έγιναν χειρότεροι και σε άλλα βελτιώθηκαν

 

στα shooter γενικά έχουν βελτιωθεί δραματικά ειδικά την περασμένη δεκαετία που ήταν πάρα πάρα πολύ της μόδας τα shooters 

 

πλέον έχουμε μια στροφή σε πιο rpg σκηνικά (action rpg σε single player)  και στα online είναι ακόμα πιο περίεργη η φάση, γιατί εκεί υπάρχουν διάφορα είδη αλλά εκεί επειδή δεν παίζεις κόντρα σε AI αλλά σε ανθρώπους οι λεπτομέρειες παίζουν φοβερό ρόλο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Malthador εγω θα σου πω οτι μου ειπανε για το lost legacy, ενοικιαση και πολυ του παει. Το 2 ειναι το καλυτερο της σειρας μακραν, το 3 κακιστο και το 4 αδιαφορο. Στο 4 μονο σκαρφαλωνεις tbh και δεν μπουρεσα καν να το τελειωσω 1 φορα. Τωρα να γινεται συγκριση με τα gears ειναι αστειο. Το gears ειναι απο τις καλυτερες σειρες ever με πολυ ωραια mechanics. To uncharted ξεκινησε παρα πολυ καλα και καταντησε σκαρφαλωμα simulator XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Malthador είπε

 

Το είχα δοκιμάσει λίγο όταν είχε πρωτοβγεί το πρώτο GeoW, αλλά δεν είχα τόσο καλό πισί στην εποχή του. Είχα μείνει με ανοιχτό το στόμα με το cover system, ήταν κυριολεκτικά ότι πιο πρωτοπόρο του είδους είχα παίξει. Όλα τα υπόλοιπα action games ωχριούσαν μπροστά του.

 

Εγώ αγόρασα το remaster στο pc γιατί δεν το είχε παίξει η γυναίκα και ετοιμάζω διπλό split screen.

Σε πισι μάλιστα επειδή υπάρχει η δυνατότητα της "πατέντας" (το είχα δοκιμάσει στο 4 αυτό και δούλεψε τέλεια) να δώσεις ανάλυση 1920x2160 (δηλαδή δύο οθόνες 1080p η μια πάνω στην άλλη) μπορεί ο καθένας να έχει μια οθόνη για πάρτη του, στην περίπτωση μου monitor κατω TV ακριβώς από πάνω

Αυτό βέβαια χαλάει τα cutscenes, αλλά στο παιχνίδι έχει ο καθένας μια οθόνη και δεν χρειάζεται να παίξεις online

 

Μακάρι να είχαν κι άλλα παιχνίδια split screen (γενικά όχι μόνο για το δικό μου setup, πάντα μου άρεσε αυτό το σκηνικό από εποχές goldeney σκέψου που γινόταν χαμός, έχω μέχρι και γραμμένες βιντεοκασέτες που έπαιζα διπλό με κολλητό μου, τι twich μου λες τώρα :lol: )

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

  και το 4 αδιαφορο 

ομολογώ ότι ίσως είμαι βαρύτατα επηρεασμένος από τα visuals (αν και αναγνωρίζω ότι πρόκειται για παιχνίδι που θα παίξεις για το χαβαλέ σου και δεν είναι η επιτομή του gaming)

 

αλλά ας το παίξει να μας πει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, logistoulis είπε

ομολογώ ότι ίσως είμαι βαρύτατα επηρεασμένος από τα visuals (αν και αναγνωρίζω ότι πρόκειται για παιχνίδι που θα παίξεις για το χαβαλέ σου και δεν είναι η επιτομή του gaming)

αλλά ας το παίξει να μας πει 

 

Προσωπικα το uncharted το θεωρουσα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια-σειρες που εχω παιξει, αν εξαιρεσουμε το 3 που δεν μου αρεσε αν και το πλατιναρα. Το 4 ηταν τοσο βαρετο, ειδικα αυτο το ατελειωτο σκαρφαλωμα που πραγματικα βαρεθηκα μεχρι αηδιας. 

Δε μου λενε κατι τα γραφικα στα παιχνιδια, εγω παιζω για τα gameplay mechanics περισσοτερο και το uc4 δε προσφερει τιποτα σε αυτο το κομματι. Επαιξα αρκετα multy που ηταν στα ορια του broken, απο πολλες αποψεις. Απο matchmaking, lootcrates, p2w guns etc. Και στα 2 κομματια (single-multy) μου αφησε πολυ κακες αναμνησεις και δε θα το προτεινα σε κανεναν. Το lost legacy ηθελα να το δω για τις πρωταγωνιστριες, αλλα απ οτι φαινεται ειναι μικρο και δεν αξιζει τα φραγκα που ζηταει 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Προσωπικα το uncharted το θεωρουσα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια-σειρες που εχω παιξει, αν εξαιρεσουμε το 3 που δεν μου αρεσε αν και το πλατιναρα. Το 4 ηταν τοσο βαρετο, ειδικα αυτο το ατελειωτο σκαρφαλωμα που πραγματικα βαρεθηκα μεχρι αηδιας. 

Δε μου λενε κατι τα γραφικα στα παιχνιδια, εγω παιζω για τα gameplay mechanics περισσοτερο και το uc4 δε προσφερει τιποτα σε αυτο το κομματι. Επαιξα αρκετα multy που ηταν στα ορια του broken, απο πολλες αποψεις. Απο matchmaking, lootcrates, p2w guns etc. Και στα 2 κομματια (single-multy) μου αφησε πολυ κακες αναμνησεις και δε θα το προτεινα σε κανεναν. Το lost legacy ηθελα να το δω για τις πρωταγωνιστριες, αλλα απ οτι φαινεται ειναι μικρο και δεν αξιζει τα φραγκα που ζηταει 

πρέπει να το είχα πάρει κάτω από 20αρικο σε έκπτωση (κάνα 15αρι μάλλον) και σε αυτά τα λεφτά ήταν καλό. το 40αρι όχι δεν το αξίζει αλλά από 20 και κάτω ναι (για μένα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Προσωπικα το uncharted το θεωρουσα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια-σειρες που εχω παιξει, αν εξαιρεσουμε το 3 που δεν μου αρεσε αν και το πλατιναρα. Το 4 ηταν τοσο βαρετο

Πως γινεται να τα θεωρεις μια απο τις καλυτερες σειρες οταν τα 2 απο τα 4 παιχνιδια δεν σου αρεσαν καν,και φανταζομαι ουτε το 1 σε ξετρελανε για να μην το αναφερεις?

Εκτος αν εννοεις οτι τα θεωρουσες απο τα καλυτερα παιχνιδια/σειρες πριν τα ξεκινησεις και μονο το 2 σε κερδισε.

Εγω παντως μιας και εχω παιξει και ολα τα uncharted παιχνιδια(με το lost legacy)και τα καινουργια tomb raider,πιο πολυ με κερδισε το tomb raider λογω του gameplay του ενω στα uncharted με κερδισαν οι χαρακτηρες και οι διαλογοι που το tomb raider δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Πως γινεται να τα θεωρεις μια απο τις καλυτερες σειρες οταν τα 2 απο τα 4 παιχνιδια δεν σου αρεσαν καν,και φανταζομαι ουτε το 1 σε ξετρελανε για να μην το αναφερεις?

 Εκτος αν εννοεις οτι τα θεωρουσες απο τα καλυτερα παιχνιδια/σειρες πριν τα ξεκινησεις και μονο το 2 σε κερδισε.

 Εγω παντως μιας και εχω παιξει και ολα τα uncharted παιχνιδια(με το lost legacy)και τα καινουργια tomb raider,πιο πολυ με κερδισε το tomb raider λογω του gameplay του ενω στα uncharted με κερδισαν οι χαρακτηρες και οι διαλογοι που το tomb raider δεν εχει.

Τι θα πει πως? Το 1 και το 2 εννοω, το 3 και το 4 τα θεωρω φλομπες οπως διαβασες και τη σειρα τη θεωρουσα καλη μεχρι το 3, εκτος αν τα 1-2 δε τα θεωρεις μερος της σειρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Τι θα πει πως? Το 1 και το 2 εννοω, το 3 και το 4 τα θεωρω φλομπες οπως διαβασες και τη σειρα τη θεωρουσα καλη μεχρι το 3, εκτος αν τα 1-2 δε τα θεωρεις μερος της σειρας

Τα επαιξες στο ps3?

Γιατι τωρα που τα επαιξα με την σειρα ξανα, το 3 μου φανηκε μπορω να πω και λιγο καλυτερο απο το 2.

Οταν τα ειχα παιξει στο ps3 ειχα αλλη εντυπωση. Η χρονικη αποσταση μεταξυ τους επαιξε ενα ρολο.                                                    

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, PDS13 είπε

Τα επαιξες στο ps3?

Γιατι τωρα που τα επαιξα με την σειρα ξανα, το 3 μου φανηκε μπορω να πω και λιγο καλυτερο απο το 2.

Οταν τα ειχα παιξει στο ps3 ειχα αλλη εντυπωση.

Yup στο ps3, το 2 το ειχα λιωσει πραγματικα, 4 playthroughs και ποσες ωρες multy με παρεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...