Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν χρειαζεται σε κανενα απο τα 2  να εχεις παιξει τα προηγουμενα κλαιν .Παιξε με οποια σειρα θελεις μην το πολυζαλιζεις το θεμα games ειναι δεν ειναι το μεσανατολικο ...

στα uncharted χτίζεται μια ιστορία και σχέση μεταξύ των χαρακτήρων που δεν είναι κακό να δεις πώς εξελίχθηκε

θα μου πεις να παίξεις παιχνίδι του '07 για αυτό; ίσως όχι αλλά προσθέτει στην ατμοσφαιρα

στο gοw επειδή είναι reboot και όλοι είναι άσχετοι τη βγάζεις φθηνά με μια ανασκόπηση στο yt απλά να ξέρεις για τον κρατος και τι τύπος είναι αυτός, όχι τίποτε άλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Εγω θα τα επαιζα απο την αρχη στην θεση σου. Δενεσαι διαφορετικα με τους χαρακτηρες, αλλα θα παρατηρησεις και την εξελιξη του game τεχνικα και οχι μονο.

Θα εντυπωσιαστεις με τις διαφορες απο παιχνιδι σε παιχνιδι της ιδιας κονσολας(ps3 ηταν ουσιαστικα). Και λογικα το 4 θα σου κανει μπαμ μετα(εκτος απο το frame rate, γιατι η τριλογια εχει 60αρι),

Το Uncharted 1 θα σε κουρασει περισσοτερο απο ολα αλλα αξιζει τον κοπο κατ'εμε. Εστω και στο easy για να αποφυγεις να χασεις χρονο στις πολλες μαχες(εχει υπερβολικα πολλες και κουραζει).

Moνο αυτο του ps1 το πρωτο(1996) θα το εβαζα πιο πανω απο τα uncharted.

Πολυ κατατοπιστικός, η αληθεια ειναι πως θα το ψησω λοιπον μηπως παιξω και τα παλια πριν ξεκινήσω τα καινουρια.

Παντως απο λιγο που επαιξα (10 λεπτα) μιας και εχω το 4 και απ το spiderman που τερματιζω τωρα δε με ενοχλεί καθολου το 30αρι συνηθισα αμεσως, απο 60 σε 30 σε αποτομη εναλλαγή βλεπεις διαφορα αλλα μετα απο λιγο το ματι το δικο μου τουλαχιστον συνιθιζει αμεσως.

Και τι δε θα δινα να επαιζα το tomb raider του 1996 σε remaster, αν κανουν ποτε κατι τετοιο οπως εγινε και με το resi developers take my money 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Και τι δε θα δινα να επαιζα το tomb raider του 1996 σε remaster, αν κανουν ποτε κατι τετοιο οπως εγινε και με το resi developers take my money 🤣

 

Game θρυλος!

Θα μπορουσες αν την παλευεις με την δυσκολια να ξεκινησεις με το normal/easy στο U1(για να μην σε κουρασει) και να ανεβαζεις σε καθε νεο uncharted δυσκολια.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Μια ερωτηση,

ultrawide οθονες υποστηριζονται κανονικα στο Ps4? Θεωρείται καλυτερα uw 29αρα η 27αρα κανονικη?

δεν υποστηριζεται ultrawide αρα καλυτερα απλη 27αρα αλλιως θα εχεις μαυρες μπαρες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν η κονσολα για καποιο λογο φαει ban θα μπορω να παιζω τα δισκακια μου στο δικο μου account εστω offline με τα save μου ή δε θα εχω προσβαση στα save?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Μεγαλη πατατα που το αγαλμα ειναι και με τους 3 και δεν τους εχει ξεχωριστα οπως η συλλεκτικη του Darksiders 3

https://www.game.co.uk/en/darksiders-iii-apocalypse-edition-only-at-game-2424640

This item is too heavy for international shipping.

🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εντυπωσιαζει το ποσο καλα δουλευει το συγχρονο μαρκετινγκ, μπραβο τους. Καταφερνουν να πουλανε ΕΝΑ παιχνιδι οσο κοστιζει η κονσολα ολοκληρη η και περισσοτερο ακομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε περιπου ποσο εχει πουλησει το pro? Αναρωτιεμαι εαν βιαστηκε η sony να βγαλει το pro δεδοεμενου οτι η διαφορα με το x ειναι μεγαλη λετε να ηταν τοσο σημαντικο για αυτη να νγει πρωτη στην αγορα? Ποσο να πουλησε το διαστημα που ηταν μονη της στην αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, lak10 είπε

ξερουμε περιπου ποσο εχει πουλησει το pro? Αναρωτιεμαι εαν βιαστηκε η sony να βγαλει το pro δεδοεμενου οτι η διαφορα με το x ειναι μεγαλη λετε να ηταν τοσο σημαντικο για αυτη να νγει πρωτη στην αγορα? Ποσο να πουλησε το διαστημα που ηταν μονη της στην αγορα

Τι λες;

Πότε έπρεπε να το βγάλει δηλαδή;

Μετά το PS5;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lak10 είπε

Όταν το έβγαλε η ms η τουλάχιστον να ήταν εξίσου δυνατό.

ναι γιατί της ms έχουν τρέξει όλοι να το αγοράσουν.. 

 

αν δε βγουν οι επόμενες γενιές δεν έχει ιδιαίτερο νόημα, θές κάτι παραπάνω; σού δίνουν κάτι τώρα, αν θες ουσιαστικές διαφορές περίμενε τις επόμενες γενιές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 hours ago, logistoulis said:

4>2>3>1

Χωρίς να είχα παίξει ποτέ πειν κάποιο UC έπαιξα το 1ο στο PS3 μου πριν από κανά χρόνο και από τότε ενώ έχω στο πρόγραμμα να πιάσω και τα επόμενα το αφήνω συνεχώς γιατί το βρίσκω «αγγαρεία». Αν είναι και τα επόμενα τόσο χάλια θα ξενερώσω.

Αν μπαίνουν σε αυτή τη σειρά, τότε θα αναθαρρέψω και θα τα πιάσω για να συνεχίσω το story σύντομα.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...