Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν αγορασω απο εδω μια συνδρομη 365 ημερων μιας και λεει united kingdom και γνωριζω πως για να δουλεψει το ps plus δεχεται μονο κωδικους της εκαστοτε χωρας, αν φτιαξω εναν λογαριασμο εδω στην Ελλαδα αλλα ξενο της χωρας προελευσης που ειναι ο κωδικος θα δουλεψει ή θα το αναγνωρισει και θα φαω ακυρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, tempo είπε

καλημέρα sorry αν αυτό που θα ρωτήσω είναι χαζό.....η υπηρεσία playstation now είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα;

Oχι με Ελληνικο account  δυστυχως δεν ειναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Oχι με Ελληνικο account  δυστυχως δεν ειναι .

ευχαριστώ για την απάντηση.....ξέρουμε μήπως αν υπάρχουν φήμες/σκέψεις να ενεργοποιηθεί και στην Ελλάδα; αν ναι πότε περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποιος να εξηγησει σε δυο γραμμες τι ειναι το playstation now;
Δεν θελω να ψαξω στο google για να διαβασω αναλυτικη εξηγηση, δυο γραμμες θελω να διαβασω. Εαν υπαρχει καποιος ας γραψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
51 minutes ago, orck said:

Υπαρχει καποιος να εξηγησει σε δυο γραμμες τι ειναι το playstation now;
Δεν θελω να ψαξω στο google για να διαβασω αναλυτικη εξηγηση, δυο γραμμες θελω να διαβασω. Εαν υπαρχει καποιος ας γραψει.

Δίνεις 100 δολάρια το χρόνο και παίζεις locally PS4 games ή steamάροντας PS2/PS3/PS4 games. Σαν το Game Pass, αλλά καλυτερο. 

Βρίσκω εντυπωσιακό το γεγονός ότι ούτε core gamers δεν ξέρουν τι είναι το PS Now. Είναι να απορείς με το marketing της Sony. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Δίνεις 100 δολάρια το χρόνο και παίζεις locally PS4 games ή steamάροντας PS2/PS3/PS4 games. Σαν το Game Pass, αλλά καλυτερο. 

Βρίσκω εντυπωσιακό το γεγονός ότι ούτε core gamers δεν ξέρουν τι είναι το PS Now. Είναι να απορείς με το marketing της Sony. 

Μήπως ξέρεις αν μπορεί να λειτουργήσει με ελληνικό PS Plus; Τα saves εννοώ. Αν είναι primary η κονσόλα μου και για τα δύο accounts. Τότε θα μπορώ να χρησιμοποιώ το PS Plus από το Ελληνικό account, για τα saves του PS Now, από το αμερικανικό; Μάλλον όχι, ε; Γιατί έχω πάνω από χρόνο ακόμα στο Ελληνικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 minutes ago, fytotech said:

Μήπως ξέρεις αν μπορεί να λειτουργήσει με ελληνικό PS Plus; Τα saves εννοώ. Αν είναι primary η κονσόλα μου και για τα δύο accounts. Τότε θα μπορώ να χρησιμοποιώ το PS Plus από το Ελληνικό account, για τα saves του PS Now, από το αμερικανικό; Μάλλον όχι, ε; Γιατί έχω πάνω από χρόνο ακόμα στο Ελληνικό. 

Δεν το γνωριζω αυτό. 

Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με primary κλπ. 

Δεν ξέρω καν αν γίνεται shared το PS Now. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετυχε σημερα σε νεο ps4 να σκασει κατι στο ποσω μερος.Ακουστηκε δυνατος ηχος και μυρησε καψιμο αλλα δεν παρουσιαστηκε κανενα θεμα στη λειτουργια.

Προφανος θα παει στο service αλλα εχει ιδεα κανεις τι μπορει να ειναι; το οποιο να ειναι τοσο ασημαντο λειτουργικα που να παιζε η κονσολα ; 

Πανω απο το δισκο φαινεται να ειναι η τοποθεσια που κατι εσκασε, κανα πηνιο φανταζομαι.

Προφανος η κονσολα ηταν σε καλα αεριζομενο μερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Albilosha είπε

Ετυχε σημερα σε νεο ps4 να σκασει κατι στο ποσω μερος.Ακουστηκε δυνατος ηχος και μυρησε καψιμο αλλα δεν παρουσιαστηκε κανενα θεμα στη λειτουργια.

Προφανος θα παει στο service αλλα εχει ιδεα κανεις τι μπορει να ειναι; το οποιο να ειναι τοσο ασημαντο λειτουργικα που να παιζε η κονσολα ; 

Πανω απο το δισκο φαινεται να ειναι η τοποθεσια που κατι εσκασε, κανα πηνιο φανταζομαι.

Προφανος η κονσολα ηταν σε καλα αεριζομενο μερος.

Συνηθως δεν σκανε τα πηνια, αλλα οι πυκνωτες οι ηλεκτρολυτικοι πυκνωτες, να ηξερες ποσες συσκευες εχεις χασει (και εσυ και εγω και ολοι μας) απο αυτα τα κερατα.

UVY2A221MHD-.-%CE%97%CE%BB%CE%B5%CE%BA%C

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλα σε εγγυηση ειναι απλα το εκανα δωρο και ειναι μεγαλη απογοητευση.Δουλευει απλα πρεπει να παει σερβις μετα απο αυτο να εχουμε το καιφαλι ησυχο.

Και αντε το παω, πως ξερω πως θα αποκατασταθει η βλαβη απο την ωρα που δεν μπορω να το ανοιξω και δεν εχω σημαδι δυσλειτουργιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον Ps4 slim 1 tb μαζι το fifa 19 και το spiderman sta 340 ευρω.Για τοσο καινουργια παιχνιδια θεωρω οτι ειναι καλη η προσφορα.Γενικα ειδα και στα αλλα καταστηματα να παιζουν αρκετες προσφορες με το fifa 19.Ψαχνω γενικα να παρω ps4 και ελεγα να περιμενω για black friday μπας και παιξει κατι πραγματικα καλο.Ασε που ελεγα οτι θα πουλησω και το fifa αν το επαιρνα αλλα εχω τα ανιψια που ειναι πορωμενα.

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/191019-sony-ps4-1tb-slim-%26-fifa-19-%26-marvel`s-spider-man

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...