Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τριχες κατσαρες διαφορες θα βρεις. Ολη ημερα θα εισαι με τα θερμομετρα στο χερι λες και εχει πυρετο. Απο την στιγμη που δεν ειναι αγωγιμη τι πειραζει να πεταχτει εξω; Εαν δεν παει παντου εχουμε προβλημα, εαν παει παντου και ξεχυλισει λιγο γυρω-γυρω δεν υπαρχει προβλημα.
Τι κοστος χρεωνουν οι τεχνικοι (προσεξε πως το ρωταω, γενικα και αοριστα) για μια τετοια δουλεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρώ απ' το να μείνει κάποιο σημείο ακάλυπτο ή να την απλώσει και εγκλωβιστεί αέρας καλύτερα να χυθεί και λίγο απέξω με dot method, δεν παθαίνει τίποτα εφόσον δεν είναι αγώγιμη.

Επεξ/σία από Tilemaxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, JohnHacked είπε

Σε εμάς συγκεκριμένα (δεν θέλω να πω μαγαζί παιδιά εδώ δεν διαφημίζω) 20 ευρώ μαζί με εσωτερικό καθαρισμό.

Μια χαρά τιμή είναι. Και εγώ γενικά την MX-4 έχω. Με έχει βολέψει είναι η αλήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@logistoulis

 

 

  Δεν τα λες καλά με το XZ1 του φίλου σου, για να έχεις πρόσβαση στο κινητό (μπαταρίες/κτλ) πρέπει να βγει η οθόνη, δεν βγαίνει η πλάτη.

 

 

@Malthador

 

 

 

Όσο και να μην μου αρέσει ο σχεδιασμός του XZ2 έχει τρομερό κράτημα στο χέρι και μου άρεσε πάρα πολύ η οθόνη του. Κρίμα που έβαλαν σε χάλια θέση τον αισθητήρα δακτυλικό αποτυπώματος. 😕 Κάτοχος  XZ1 με δακτυλικό αποτύπωμα στο power button. 

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Rafinha είπε

Είναι λογικό το pro να θερμαίνεται αρκετά στο πίσω μέρος πάνω στο μισάωρο 

Οσο είσαι εντός εγγύησης ας καεί κίολας που λέει ο λόγος. Μην το φοβάσαι μια χαρά είναι. Να το έχεις σε όσο το δυνατόν πιο δροσερό μέρος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είπε ο @JohnHacked αλλά μην ξεχνάμε ότι το pro μπορεί να καθαριστεί χωρίς να χάσουμε την εγγύηση. Δυστυχώς όχι όμως να αλλάξουμε και την πάστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χθες το πηρα
απλα θεωρω πως ειναι αρκετα ζεστο στο πισω μερος
δεν τσουρουφλιζομαι κιολας
και ρωταω αν ειναι φυσιολογικο
δεν ξαναειχα playstation γι αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.tomshardware.co.uk/forum/280375-29-ceramique

γενικα το σλιμ και το προ ειδικα το προ θελουν να εχουν καλο αερισμο αλλα γενικα ζεστενονται πολυ ειδικα το προ

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnHacked είπε

Οσο είσαι εντός εγγύησης ας καεί κίολας που λέει ο λόγος. Μην το φοβάσαι μια χαρά είναι. Να το έχεις σε όσο το δυνατόν πιο δροσερό μέρος.

Αξιζει η επεκταση εγγυησης που κάνουν μερικες αλυσιδες? Πηρα πρόσφατα τη κονσολα και δε την κουμπωσα στη κανονικη εγγύηση ηταν κοντα στο 20αρι με 30αρι, μηπως εκανα βλακεια? Το φοβαμαι κι εγω λιγο τοσο που ζεματαει το pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...