Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mixalisss είπε

απο το κοτσοβολο το πηρα δεν γινεται αυτο νομιζω .εστειλα ηδη μηνυμα στον Συνήγορο του Πολίτη.

για να δουμε

Ετοιμασου να απογοητευτεις στην συγκεκριμενη περιπτωση παρολο που καλα κανεις και το ψαχνεις.

Κατα τα αλλα εχει δικιο ο Malthador οτι στο κομματι της εγγυησης υπευθυνος ειναι o πωλητης και οχι ο κατασκευαστης εκτος αν εχει γινει η αγορα κατευθειαν απο αυτον.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, orck είπε

Αυτη ειναι η δουλεια ενος ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΥ σερβις; Να σε κανει να απογοητευτεις τοσο πολυ ωστε να παρεις καινουργιο και τελος. Ειδικα στην Sony που ειναι κατα καποιο τροπο μονοπωλιο.

Πως ειναι μονοπωλιο, απο που και ως που? Εμενα παντως με φερανε στα ορια μου, και ειμαι πολυ ηρεμος ανθρωπος...Δε θελω να ξανασχοληθω με αυτους δυστηχως, απλα δε θελουν να εξυπηρετουν κοσμο. Αν εχεις υπομονη καλο ειναι να προσπαθησεις, αλλα εχουν ολα και ενα οριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mixalisss είπε

δεν ειμαι δικηγορος απλα και οι 3 που εχω μιλησςει με εκαναν μπαλακι, και σονυ και κοτσοβολος και επισκευαστικο 

Θα πας με τσαμπουκά να ζητήσεις αντικατάσταση. Αν δεν βγάλεις άκρη με τίποτα στείλε Pm να μπορέσω να σε βοηθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JohnHacked είπε

Θα πας με τσαμπουκά να ζητήσεις αντικατάσταση. Αν δεν βγάλεις άκρη με τίποτα στείλε Pm να μπορέσω να σε βοηθήσω.

Nα εχει και οπλο μαζι του η' δεν χρειαζεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυναμιτη, πριν μπεις στο κτηριο παγιδευεις ολες τις κολωνες και μπαινεις με την σκανδαλη στο χερι. Μαλλια ανακατεμενα, ματια κοκκινα...μην πας απροετοιμαστος
Στις κονσολες ειναι μονοπωλιο, θελω να παιξω spiderman και horizon τι αλλες επιλογες εχω;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισως να εχει θεμα και το cd για να αργει, αλλα προσπαθησε να καθαρισεις και τα ανεμιστηρακια (δεν το εχω ακομα στα χερια μου για να ξερω αν ανοιγει)

Παρ'ολα αυτα, ψαχνω ηδη skin 😛 

Capture.PNG

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκαίνουργια κονσόλα και να θέλει καθαρισμό προσωπικά το αποκλείω. Απο ήχο μια χαρά φαίνεται... Αν μας εξηγήσει ο φίλος λίγο καλύτερα το πρόβλημά του θα τον βοηθήσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ετοιμασου να απογοητευτεις στην συγκεκριμενη περιπτωση παρολο που καλα κανεις και το ψαχνεις.

Κατα τα αλλα εχει δικιο ο Malthador οτι στο κομματι της εγγυησης υπευθυνος ειναι o πωλητης και οχι ο κατασκευαστης εκτος αν εχει γινει η αγορα κατευθειαν απο αυτον.

γιατι να απογοητευτω;φαντασου κ εχω παιξει λιγες ωρες πιο πολυ με το χ ασχολουμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αφορμή το προβλημα με την εγγυηση που θίχτηκε πιο πανω, αυτες οι επεκτασεις εγγυησης εως 3 ή 4 χρονια που κανουν καποια καταστηματα αξιζουν το κοπο ή ειναι πεταμενα λεφτα τι πιστευεται?

Αξιζει κανεις να βαλει την επεκταση εγγυησης? Εγω σαν πρόσφατη αγορα που ειχα παντως με το pro δεν εβαλα επεκταση, ελπιζω να μη το μετανιώσω μελλοντικα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 hours ago, orck said:

Αυτη ειναι η δουλεια ενος ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΥ σερβις; Να σε κανει να απογοητευτεις τοσο πολυ ωστε να παρεις καινουργιο και τελος. Ειδικα στην Sony που ειναι κατα καποιο τροπο μονοπωλιο.

Δεν είναι θέμα μονοπωλίου, είναι θέμα νοοτροπίας της εταιρείες στο κομμάτι του σεβασμό προς τον πελάτη της. Η MS γενικότερα σαν εταιρεία είχε από πάντα εξαιρετικό σέρβις, ακόμα και όταν πούλαγε X360 σαν ζεστά ψωμάκια, όχι μόνο τώρα που το Χ1 πάει άκλαυτο.

Η Sony από παντα είχε αυτή την τακτική στο σέρβις της, απλά δεν τα επισκευάζει. Μου το έχουν κάνει με κινητό, μου το έχουν κάνει και με την τηλεόραση τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα σε κινητο και τηλεοραση εχεις και αλλες εναλλακτικες (και καλυτερες) λυσεις. Στην κονσολα ΔΕΝ εχεις αλλη επιλογη. Καποια παιχνιδια ειναι μονο εδω. Περα απο την κονσολα δεν εχω αγορασει και ουτε σκοπευω αλλο προιον αυτης της εταιριας για συγκεκριμενους λογους, μυστικα δεν ειναι. Και που πηρα ps4 πολυ ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το 1:49 που μπαινει το GTA μεχρι το τελος διαβαζει το δισκακι?
μην παρεξηγηθω δεν το λεω ειρωνικα
ρωταω
το εχει κανεις αλλος να μας πει πως του φαινεται?
εν τω μεταξυ μετα απο ποση ωρα ειναι νορμαλ να ειναι ζεστο στο πισω μερος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...