Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι το ps4 το απλο ειναι τοσο ακριβο ακομα στην χωρα μας? και στο εξωτερικο ετσι ειναι οι τιμες? 2016 το ειχα παρει 199Ε black friday και 2017 το ειχα παρει τα χριστουγεννα 259Ε μαζι με το fifa 18 απο media markt..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, markoliaz είπε

μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι το ps4 το απλο ειναι τοσο ακριβο ακομα στην χωρα μας? και στο εξωτερικο ετσι ειναι οι τιμες? 2016 το ειχα παρει 199Ε black friday και 2017 το ειχα παρει τα χριστουγεννα 259Ε μαζι με το fifa 18 απο media markt..

Αυτο θα επρεπε να ειναι το τελευταιο που θα επρεπε να σε παραξενευει οταν πας μια βολτα στο κεντρο και δεις να κοιμουνται αστεγοι σε κουτες επειδη τους έχουν παρει τα σπιτια απ τους φορους, χαράτσια, ή επειδη χρωστούσαν στο "κράτος", σε μια κατεστραμμένη χωρα μην αναρωτιέσαι το γιατι σε οτιδηποτε ακριβό, γιατι ειναι αληταμπουρες και έχουν ανεβασει το φπα στο Θεο ισως και για αλλα πολλα, και γιατι στο εξωτερικο εχουν κρατος, γι αυτο φιλε μου.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Αυτο θα επρεπε να ειναι το τελευταιο που θα επρεπε να σε παραξενευει οταν πας μια βολτα στο κεντρο και δεις να κοιμουνται αστεγοι σε κουτες επειδη τους έχουν παρει τα σπιτια απ τους φορους, χαράτσια, ή επειδη χρωστούσαν στο "κράτος", σε μια κατεστραμμένη χωρα μην αναρωτιέσαι το γιατι σε οτιδηποτε ακριβό, γιατι ειναι αληταμπουρες και έχουν ανεβασει το φπα στο Θεο ισως και για αλλα πολλα, και γιατι στο εξωτερικο εχουν κρατος, γι αυτο φιλε μου.

Και στο εξωτερικό ίδιες τιμές ισχύουν, οπότε δεν ισχύει το παραλήρημα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fytotech είπε

Και στο εξωτερικό ίδιες τιμές ισχύουν, οπότε δεν ισχύει το παραλήρημα. 

Σωστά ίδιες τιμές έχουν και έξω. Και στην κονσόλα και στα παιχνίδια.

Θα πέσει η κυβέρνηση από το ps4; Γιατί η κλαψα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες βοηθεια ποσο εγγυηση εχουν τα ps4 ? δευτερον πριν λιγο επαιζα spiderman στο ps4 pro και εκει που επαιζε βγαζει κατι χιονια και εκλεισε το ps4 δεν εχει ξαναανοιξει πολυ φοωαμαι οτι καηκε η καρτα γραφικων καμια ιδεα; λετε να επισκευαζεται ; 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, mixalisss said:

παιδες βοηθεια ποσο εγγυηση εχουν τα ps4 ?

Δύο χρόνια αν τσαμπουκαλευτείς ή ένα χρόνο αν ρουφήξεις το αυγό σου. :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναβει μπλε για λιγο και μετα τερμα,κραταω πατημενο το κουμπι δε κανει τα 2 μπιπ και καλα 

πηρα τη σονυ ελλας μου λεει ενα χρονο εμεις εχουμε .της διαβασα τη νομοθεσια μου λεει εσεις καντε οτι θελετε 

Πάμε στην πηγή: Νόμος 3042/2002 που άλλαξε το άρθρο 554 του αστικού κώδικα

"

Παραγραφή

Τα δικαιώματα του αγοραστή λόγω πραγματικού ελαττώματος ή έλλειψης συνομολογημένης ιδιότητας παραγράφονται μετά την πάροδο πέντε ετών για τα ακίνητα και δύο ετών για τα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 minutes ago, mixalisss said:

αναβει μπλε για λιγο και μετα τερμα,κραταω πατημενο το κουμπι δε κανει τα 2 μπιπ και καλα 

πηρα τη σονυ ελλας μου λεει ενα χρονο εμεις εχουμε .της διαβασα τη νομοθεσια μου λεει εσεις καντε οτι θελετε 

Πάμε στην πηγή: Νόμος 3042/2002 που άλλαξε το άρθρο 554 του αστικού κώδικα

"

Παραγραφή

Τα δικαιώματα του αγοραστή λόγω πραγματικού ελαττώματος ή έλλειψης συνομολογημένης ιδιότητας παραγράφονται μετά την πάροδο πέντε ετών για τα ακίνητα και δύο ετών για τα κινητά.

Θα στραφείς ενάντια στον πωλητή από τον οποίο αγόρασες την κονσόλα, δεν έχεις δουλειά να μιλήσεις με την Sony. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

Θα στραφείς ενάντια στον πωλητή από τον οποίο αγόρασες την κονσόλα, δεν έχεις δουλειά να μιλήσεις με την Sony. 

απο το κοτσοβολο το πηρα δεν γινεται αυτο νομιζω .εστειλα ηδη μηνυμα στον Συνήγορο του Πολίτη.

για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...