Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 5/9/2018 στις 6:57 ΜΜ, Malthador είπε

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς ακριβώς. Γίνεσαι συνδρομητής και παίζεις games, ότι κάνεις και στο PS+ δηλαδή, μόνο που είναι καλύτερο από το PS+, γιατί ξέρεις από πριν τα games στα οποία έχεις πρόσβαση, δεν τα επιλέγουν άλλοι για εσένα. 

Οπότε ποια είναι η απορία σου; 

Και δεν ανέφερα καν το γεγονός ότι δεν υπάρχει άλλος τρόπος να παίξεις PS3 games στο PS4 σου. 

Trophies δινει κανονικα? Τα παιχνιδια φανταζομια τα παιζεις μονο απο το αμερικανικο account οχι απο το ελληνικο σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 minutes ago, james9tito said:

Trophies δινει κανονικα? Τα παιχνιδια φανταζομια τα παιζεις μονο απο το αμερικανικο account οχι απο το ελληνικο σου. 

Ναι και ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να μην μπορεις;  

 

τεσπά είναι trailer ενός spin off του yakuza που λέγεται project judge 

Στις 11/9/2018 στις 5:27 ΜΜ, ikaruga24 είπε

εγώ θέλω bushido blade και κανείς δεν με ακούει 😥😥😥😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τριτη μερα με τη κονσολα και εχω 3 ερωτησεις και απορίες μαζι και θα παρακαλουσα οποιον γνωριζει να μου τις λυσει, ευχαριστω προκαταβολικά.

1) Ειναι φυσιολογικο ενω εβγαλα και εβαλα το καλωδιο τροφοδοσίας (ενω ηταν κλειστη η κονσολα) να ακούσω ενα τσιτσιρισμα σαν ηλεκτρικό ρευμα εκει στην υποδοχη

2) Ειναι νορμαλ που το καλωδιο τροφοδοσίας "παιζει" λιγο ενω ειναι συνδεδεμένο στην υποδοχη

3) Πως στο καλο συμβαινει να εχω 50αρα ταχυτητα να κατεβάζω στο pc το κ...λο μου και στο ps4 ακομη και με lan συνδεδεμένος να σερνεται το ιντερνετ και οταν κανει τα update και να μου αναγνωρίζει τη ταχυτητα  απ τη δοκιμη συνδεσης άλλοτε σαν 20mbps και άλλοτε σαν 10 ειναι τραγικο αυτο.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει λίγο *** servers η Σόνυ μην ανησυχείς (βέβαια κακώς ζητάνε και συνδρομή για αυτό αλλά τεσπά, καμιά σχέση με Ms και steam πάντως)

Αν θες να τεσταρεις σύνδεση βάλε speetest στον browser και θα δεις τα 40κατι σου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2018 στις 10:50 ΠΜ, tiniakos είπε

SOS βοήθεια.

Το ps4 φίλου κλείνει ξαφνικά όταν παίζει και μετά ή δεν παίρνει μπροστά ή παίρνει και ξανακλείνει μετά από λίγο.

Είναι αγορασμένο Δεκέμβριο του 2016 από Κωτσόβολο, ισχύει η εγγύηση;

 

Στις 4/9/2018 στις 11:17 ΠΜ, tiniakos είπε

Αν δε βρεθεί λύση με τη Sony ποιο μάστορα προτείνετε; 

Τελικά μάλλον η Sony θα βγει από πάνω και δε θα αναγνωρίσει το 2ο χρόνο εγγύηση.

Που προτείνετε να το πάμε για επισκευή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Τελικά μάλλον η Sony θα βγει από πάνω και δε θα αναγνωρίσει το 2ο χρόνο εγγύηση.

Που προτείνετε να το πάμε για επισκευή;

Το πηγατε Κωτσο και φαγατε πορτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...