Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω παρει κονσολα νεας γενιας ολα αυτα τα χρονια και τωρα με το jailbreak λεω να προχωρησω

-Ποσο σιγουρο ειναι οτι η αγορα νεα θα εχει fw<5.05

- Αξιζει το pro το παραπανω κατοσταρικο για καλυτερες επιδοσεις

-θα παρω την κονσολα λογω uncharted/last of us επειδη εχω χασει επισοδεια δε πιστευω να χει καλυτερες αποκλειστικοτητες το xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 ώρες πριν, therock είπε

Δεν εχω παρει κονσολα νεας γενιας ολα αυτα τα χρονια και τωρα με το jailbreak λεω να προχωρησω

-Ποσο σιγουρο ειναι οτι η αγορα νεα θα εχει fw<5.05

- Αξιζει το pro το παραπανω κατοσταρικο για καλυτερες επιδοσεις

-θα παρω την κονσολα λογω uncharted/last of us επειδη εχω χασει επισοδεια δε πιστευω να χει καλυτερες αποκλειστικοτητες το xbox

για το 1ο δεν εχω ιδεα

το pro αξιζει σιγουρα το 100ρικο παραπανω, αν ειδικα γουσταρεις μεγαλες αναλυσεις και ειναι η 1η σου κονσολα 

δεν εχει imho καλυτερα αποκλειστα το χ1, βασικα παιζει να μην εχει και καθολου αποκλειστικα xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όσους έχουν περάσει την έκδοση 6.00 beta στη κονσόλα τους.

Αν είχανε κάνει backup τα save file τους με έκδοση πριν 6.00 beta σε ένα usb flash disc σας αφήνει να τα επαναφέρετε στην νέα έκδοση 6.00 beta?

 

Γιατί κάπου διάβασα ότι δεν σας αφήνει και μου φάνηκε τρομερά περίεργο για να ισχύει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Ερώτηση για όσους έχουν περάσει την έκδοση 6.00 beta στη κονσόλα τους.

Αν είχανε κάνει backup τα save file τους με έκδοση πριν 6.00 beta σε ένα usb flash disc σας αφήνει να τα επαναφέρετε στην νέα έκδοση 6.00 beta?

Γιατί κάπου διάβασα ότι δεν σας αφήνει και μου φάνηκε τρομερά περίεργο για να ισχύει κάτι τέτοιο.

Δεν μπορώ να στο απαντήσω αυτό, έκανα το update από πάνω και δεν μου πείραξε-έχασα τίποτα αλλά και πάλι τα saves μου είναι στο psn και όχι σε usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ρώτησα αυτό αλλά αν σας αφήνει να επαναφέρετε τα saves και ότι άλλο είχατε ήδη στη κονσόλα σας αλλά αν μπορείς να κάνεις επαναφορά των backup save files που είχες κάνει backup σε ένα usb flash disc πριν την έκδοση λογισμικού 6.00

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, kostiger είπε

Είναι η λογική του ισχυρού. Έχω το μεγαλύτερο κομμάτι στην πίτα, άρα εγώ βάζω τους όρους. 

Πολύ κακό για εμάς, λογική κίνηση από τη Sony. 

Το θεωρώ απίθανο να αλλάξει στάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fytotech είπε

Είναι η λογική του ισχυρού. Έχω το μεγαλύτερο κομμάτι στην πίτα, άρα εγώ βάζω τους όρους. 

Πολύ κακό για εμάς, λογική κίνηση από τη Sony. 

Το θεωρώ απίθανο να αλλάξει στάση.

Θα εχει απωλειες απο αυτη την ιστορια. Το θεωρω δεδομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, kostiger said:

Θα εχει απωλειες απο αυτη την ιστορια. Το θεωρω δεδομενο.

@@ απώλειες θα έχει, με το συμπάθειο κιόλας. Η Bethesda αν θέλει να κρατήσει σοβαρή στάση, ας ρίξει χυλόπιτα στη Sony με το Fallout 76, όχι με ένα card game που θα ενδιαφέρει ελάχιστους. 

Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, κοροϊδία για τα θύματα είναι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...