Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, InsertCoinToJoi είπε

το "format" που ρωτησα τι σχεση εχει με το jailbreak?

Θες να ρωτησεις συγκεκριμενα πραγματα γυρω απο το jailbreak και σου εδωσα το καταλληλο θεμα που εχει ανοιχτει ειδικα για αυτο.

Που ακριβως ειναι το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, InsertCoinToJoi είπε

συγνωμη μαλλον δεν το διατυπωσα σωστα... ασχετως jailbreak απο που κανω φορματ χωρις να αλλαξω εκδοση?

https://www.howtogeek.com/251552/how-to-factory-reset-your-playstation-4/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε το the chasm 

το αγορασα αλλα δυστηχως δεν εχω χρονο για gaming αυτο τον καιρο, θα το δω αργοτερα αλλα ειναι ψιλοκαλο. Περιμενω και το dead cells το επομενο διαστημα, οποιος αρεσκεται στο ειδος να τα τσεκαρει both of them

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιους ενδιαφερονται για το Spyro Trilogy που βγαινει τον αλλο μηνα,η παρακατω ειδηση ισως να τους ξενερωσει λιγο,μιας και δεν θα εχει μεσα στο δισκακι οπως φαινεται και τα 3 παιχνιδια αλλα μονο το ενα απο αυτα,σε αντιθεση με το προσφατο Crash.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 43% των PS4 games πωλούνται ψηφιακά. Σύμφωνα με επίσημα στοιχεία της Sony

To 19 θα ειναι μεγαλυτερο, το 20 πιο πολυ και καπως ετσι θα βγει το ps5 το 21 χωρις optical drive

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παιδιά όλα ψηφιακά τα έχω.

 

43 παιχνίδια και ούτε ενα δισκάκι.

 

Όλα μέσα στον σκληρό δίσκο του ps4 pro (12 παιχνίδια και τα αλλα βιβλιοθήκη οπότε θέλω τα κατεβαζω) και οπου πάω είμαι free χωρίς να κουβαλάω κουτάκια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Εγώ πάντως παιδιά όλα ψηφιακά τα έχω.

43 παιχνίδια και ούτε ενα δισκάκι.

Όλα μέσα στον σκληρό δίσκο του ps4 pro (12 παιχνίδια και τα αλλα βιβλιοθήκη οπότε θέλω τα κατεβαζω) και οπου πάω είμαι free χωρίς να κουβαλάω κουτάκια.

Και οταν θες να πουλησεις καποιο γιατι το βαρεθηκες και δεν το θες αλλο τι κανεις;
Εγω περνω το δισκακι το βγαζω μια φωτογραφια και το βαζω αγγελια εδω η σε αλλα μερη με αγγελιες.
Εχω ξεφορτωθει αρκετα ετσι που δεν μου αρεσαν καθολου.
Οσο καιρο επιμενουν να μην μπορουμε να δωσουμε παιχνιδια σε αλλους (σαν ηλεκτρονικη πωληση) δεν θα ασχολιεμαι με τα ηλεκτρονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, orck είπε

Και οταν θες να πουλησεις καποιο γιατι το βαρεθηκες και δεν το θες αλλο τι κανεις;
Εγω περνω το δισκακι το βγαζω μια φωτογραφια και το βαζω αγγελια εδω η σε αλλα μερη με αγγελιες.
Εχω ξεφορτωθει αρκετα ετσι που δεν μου αρεσαν καθολου.
Οσο καιρο επιμενουν να μην μπορουμε να δωσουμε παιχνιδια σε αλλους (σαν ηλεκτρονικη πωληση) δεν θα ασχολιεμαι με τα ηλεκτρονικα.

τι να κανει ο αλλος το παλιο γρατζουνισμενο δισκακι σου, οταν θα μπορει να το παρει απ το store με €5 ?

λετς μπι ριαλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, orck είπε

Και οταν θες να πουλησεις καποιο γιατι το βαρεθηκες και δεν το θες αλλο τι κανεις;
Εγω περνω το δισκακι το βγαζω μια φωτογραφια και το βαζω αγγελια εδω η σε αλλα μερη με αγγελιες.
Εχω ξεφορτωθει αρκετα ετσι που δεν μου αρεσαν καθολου.
Οσο καιρο επιμενουν να μην μπορουμε να δωσουμε παιχνιδια σε αλλους (σαν ηλεκτρονικη πωληση) δεν θα ασχολιεμαι με τα ηλεκτρονικα.

Πολύ απλά αυτά που αγοράζω μέσω store,ψηφιακά δηλαδη,είναι παιχνίδια που πολύ απλά δεν βαριέμαι :) 

 

δεν με ενδιαφέρει δηλαδή ν τα πουλήσω και τέτοια,οπότε γ αυτό τα έχω όλα ψηφιακά. + Αυτό που είπε το άλλο μέλος.περναει ο καιρός,και ούτως ή άλλως χανουν σχετικά γρήγορα την αξία τους...οπότε με βολεύει όλα ψηφιακά και τελειωσε. 

 

γ κάποιον βέβαια που θέλει να έχει συλλογή η αγοραπωλησίες να κάνει τα παίρνει σε δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, firepc είπε

τι να κανει ο αλλος το παλιο γρατζουνισμενο δισκακι σου, οταν θα μπορει να το παρει απ το store με €5 ?

λετς μπι ριαλ

Ναι ολα τα δισκακια μου ειναι γρατζουνισμενα και ολα τα ηλεκτρονικα κανουν 5ευρα.
ΟΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά λίγο υπερβολικός ο φίλος συμφωνώ,αλλά και σε καλή κατάσταση να το έχεις η τιμή πέφτει σε όλα τα παιχνίδια ραγδαία..

Εκτός από παιχνίδια φίρμες που κρατάνε την τιμή τους πχ gta v κτλπ όλα τα άλλα χάνουν σύντομα σε αξία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, orck είπε

Ναι ολα τα δισκακια μου ειναι γρατζουνισμενα και ολα τα ηλεκτρονικα κανουν 5ευρα.
ΟΚ

Εγω πχ. παιζω στο PC. Πες οτι θελω να πουλησω το witcher 1. Ποιος χριστιανος θα το παρει, οταν μπορει να το παρει στα steam sales με €1,20 ?

Το witcher 2 παει στα €2,74

και το W3 κατα κει θα παει

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Καλά λίγο υπερβολικός ο φίλος συμφωνώ,αλλά και σε καλή κατάσταση να το έχεις η τιμή πέφτει σε όλα τα παιχνίδια ραγδαία..

Εκτός από παιχνίδια φίρμες που κρατάνε την τιμή τους πχ gta v κτλπ όλα τα άλλα χάνουν σύντομα σε αξία 

Δεν λεω οτι ο φιλος δεν τα προσεχει ή οτι αυτος ο ιδιος τα εχει γρατζουνισμενα. Λεω πως θα σκεφτει ο υποψηφιος αγοραστης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...