Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Αρα μπορεις να βαλεις στην βιβλιοθηκη σου, τα παιχνιδια και των δυο μηνων ετσι;

Ναι και των 2 μηνών ,απλά να έχεις το νου σου για το πότε φεύγουν του ενός μήνα και πότε μπαίνουν του άλλου για να μπορείς να το κάνεις οσο το δυνατόν τελευταία στιγμή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα, βλεπω εβαλαν προσφορα στο store το Ace Combat στα 9.79E που ειναι ιστορικο χαμηλο αν δεν κανω λαθος. Οταν πεφτουν τοσο χαμηλα σημαινει οτι πιθανον σε επομενους μηνες να μπει και στα δωρεαν του ps plus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, arisenal είπε

Καλησπερα, βλεπω εβαλαν προσφορα στο store το Ace Combat στα 9.79E που ειναι ιστορικο χαμηλο αν δεν κανω λαθος. Οταν πεφτουν τοσο χαμηλα σημαινει οτι πιθανον σε επομενους μηνες να μπει και στα δωρεαν του ps plus?

Δεν ειναι πάντα απαραίτητο,  ειχαν βαλει το NBA2K στα 5Ε αν θυμάμαι καλά,  τρέξανε και το πηραν πολλοί και μετα το έδωσαν στο πλας. Σε άλλα παιχνίδια δεν συνέβη ποτέ το ίδιο.  Τύχη είναι και κανείς δεν ξέρει τι θα είναι τα επόμενα και με ποια λογική τα διαλέγει η Σονυ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ρωτησω κατι στη παρέα, να ειστε επιεικείς παρακαλω😅. Εχω PS4 Pro και 4k HDR τηλεοραση. Για να εχω την καλύτερη δυνατη ευκρινεια θελω hdmi 2.1 ή 2.0? Εχω το απλο hdmi τωρα αλλα δε βρίσκω αν υποστηριζει 2.1 η τηλεοραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, DimJ Fot είπε

Ηθελα να ρωτησω κατι στη παρέα, να ειστε επιεικείς παρακαλω😅. Εχω PS4 Pro και 4k HDR τηλεοραση. Για να εχω την καλύτερη δυνατη ευκρινεια θελω hdmi 2.1 ή 2.0? Εχω το απλο hdmi τωρα αλλα δε βρίσκω αν υποστηριζει 2.1 η τηλεοραση

Με το καλώδιο που είχε μέσα η συσκευασία του και την τηλεόραση που έχεις τώρα σου δίνει ήδη οτι καλύτερο μπορεί να σου δώσει σαν κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Eddy_Gordo είπε

Με το καλώδιο που είχε μέσα η συσκευασία του και την τηλεόραση που έχεις τώρα σου δίνει ήδη οτι καλύτερο μπορεί να σου δώσει σαν κονσόλα 

Το πήρα απο αγγελια και δεν ειχε καλωδιο μεσα γι'αυτό ρωταω. Εγω εβαλα ενα απλο 1.4 που ειχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα για φτηνότερα χειριστήρια από τα γνήσια αξίζουν τα παρακάτω;;;

https://www.public.gr/product/gaming/accessories/ps4/heiristiria/spartan-gear-aspis-3-wireless-controller-heiristirio-ps4pc-mayro/prod13756033pp/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα πάρει ενα απο το ebay και μετα απο καποιο update δεν το έβλεπε το PS4. Το ωραίο είναι οτι τώρα στο PS5 λειτουργει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/10/2021 στις 11:52 ΜΜ, vorlon68 είπε

Εγω είχα πάρει ενα απο το ebay και μετα απο καποιο update δεν το έβλεπε το PS4. Το ωραίο είναι οτι τώρα στο PS5 λειτουργει κανονικά.

Θα διορθωθει με το επομενο firmware update. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα, θα χρειαστει να αλλαξω dvd drive στο ps4 slim που εχω. Εχει αλλαξει κανεις εντος αττικης; Θα ηθελα να μαθω τιμες και περιπου χρονο επισκευης. Ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Jorvik είπε

Kαλησπερα, θα χρειαστει να αλλαξω dvd drive στο ps4 slim που εχω. Εχει αλλαξει κανεις εντος αττικης; Θα ηθελα να μαθω τιμες και περιπου χρονο επισκευης. Ευχαριστω προκαταβολικα.

Γιατί να αλλάξεις το dvd drive; Εάν δεν διαβάζει τα παιχνίδια συνήθως φταίει το laser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Grim Ripper είπε

Γιατί να αλλάξεις το dvd drive; Εάν δεν διαβάζει τα παιχνίδια συνήθως φταίει το laser.

Δυστυχως και το laser εχει χαλασει αλλα και το auto insert / eject function. Εκανε καλη δουλεια ο γιος μου. 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Jorvik είπε

Δυστυχως και το laser εχει χαλασει αλλα και το auto insert / eject function. Εκανε καλη δουλεια ο γιος μου. 😃

Χμμ ίσως απλά κάτι έφυγε από την θέση του και δεν χρειάζεται αλλαγή το drive ολόκληρο.

I summon @mikele13- to help (κάνει επισκευές).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε αυτό στο Gmail.Ομως το email που έχω στο PSN account, δηλαδή και στο PS4 είναι hotmail.Μπήκα στο hotmail που έχω βάλει στο PSN και δεν δεχόταν τον κωδικό, οπότε τον άλλαξα, ευτυχώς είχα βάλει ως εναλλακτικό τρόπο επαναφοράς άλλο email.Μπήκα στο PSN email και όλα καλά, δεν υπάρχει κάτι περίεργο, έβαλα και το κινητό μου ως επιπλέον μέθοδο ασφαλείας.

Γιατί όμως η Sony έστειλε στο Gmail που δεν το έχω καταχωρήσει στον λογαριασμό και δεν έστειλε στο hotmail του λογαριασμού η στο άλλο email επαναφοράς;Μήπως επειδή έχω κάνει πληρωμές μέσω Paypal στο οποίο έχω καταχωρήσει το Gmail;Ομως νομίζω πως απο όταν έχω δηλώσει στο Paypal το Gmail, δεν έχω κάνει κάποια άλλη αγορά.Το άλλαξα γιατί είχα άλλο email καταχωρημένο και το είχαν παραβιάσει.

Τι εννοεί πως έχω να κάνω login πάνω απο 1 χρόνο στο community;Και γιατί τόσα χρόνια δεν μου έστειλαν αυτό το email;

Μήπως εννοείς πως έχω να κάνω log in στο account μου πάνω απο 1 χρόνο;

Το email που έστειλαν, βγάζει σε US:

https://us.community.sony.com/s/?language=en_US

Screenshot_20211023-010441.png

Screenshot_20211023-010517.png

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...