Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, kostiger είπε

Σε ιστορικο υψηλο 10ετιας η μετοχη της Σονυ...

https://gamingbolt.com/sony-stock-reaches-10-year-high

Eντυπωσιακα νουμερα πραγματικα ,διαγει μια απο τις καλυτερες  στιγμες της ιστοριας της ,ελπιζω να συνεχισει ετσι ωστε να απολαμβανουμε ολο και καλυτερα προιοντα οπως ειναι το ps4  kai to line up  του  και υπηρεσιες .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δωρεαν ένα επεισόδιο του Hitman. Αυτή τη φορά προσφέρουν το Hitman Episode 3: Marrakesh που περιλαμβάνει

  • 3 Campaign missions, including all cut-scenes
  • 8 Escalation Contracts
  • 120+ Challenges
  • 24 Trophies

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP0082-CUSA02369_00-000000SUMMERPACK

Επεξ/σία από mtzs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση επειδη τωρα μπήκα στο κοσμο του ps4 

 

Αν παρω σφραγισμενο κωδικο για psn απο καποιον και δε χρησιμοποιηθει, εχει ημερομηξια ληξης? 

 

Αυτος τον ειχε 1 χρονο, κι εγω σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω πιο μετα. Υπαρχει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, DimJ Fot είπε

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση επειδη τωρα μπήκα στο κοσμο του ps4 

Αν παρω σφραγισμενο κωδικο για psn απο καποιον και δε χρησιμοποιηθει, εχει ημερομηξια ληξης? 

Αυτος τον ειχε 1 χρονο, κι εγω σκεφτομαι να το χρησιμοποιησω πιο μετα. Υπαρχει θεμα?

Δεν ξερω εαν ληγει, αυτο που ξερω με σιγουρια ειναι οτι υπαρχει τροπος να ελεχθει εαν ειναι εγκυρος.
Απλα πας στο redeem code και περνας τον κωδικο, μολις πατησεις το ΟΚ για να προχωρησεις θα σου πει ειτε οτι ειναι κωδικος για υπηρεσια ειτε οτι δεν ισχυει. Στην πρωτη περιπτωση εχεις ακομη την δυνατοτητα να το ακυρωσεις χωρις να ενεργοποιησεις τον κωδικο.

Πιστευω οτι και ληγμενος να ειναι (εαν ειναι κλειστο το καρτακι οτι δεν εχει χρησιμοποιηθει απο καποιον και πανε να σε κοροιδεψουν) με ενα τηλεφωνο στην Sony το θεμα θα ληθει, το πολυ τους λες οτι την πηρες απο στοκ καταστηματος που του ειχε ξεμεινει.
Κανονικη τιμη 60, πολυ συχνα προσφορα στα 45, και εχει παιξει μια φορα στα 42. Για να ξερεις τις τιμες τις ετησιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, fytotech είπε

Πανέμορφο...

Οντως ειναι πολυ ομορφο ,ισως απο τις πιο ωραιες εκδοσεις που εχουμε δει .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 hours ago, Darthvader said:

Γενικά είμαι της άποψης ότι το Pro είναι πεταμένα λεφτά. 

Βλέποντας αυτήν την έκδοση όμως, νομίζω ότι ερωτεύτηκα. Θα την τσιμπήσω και θα σκοτώσω το Slim μου νομίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Malthador είπε

Γενικά είμαι της άποψης ότι το Pro είναι πεταμένα λεφτά. 

Βλέποντας αυτήν την έκδοση όμως, νομίζω ότι ερωτεύτηκα. Θα την τσιμπήσω και θα σκοτώσω το Slim μου νομίζω. 

εγω το σκεφτομουνα να παρω την monster hunter edition αλλα εξαντληθηκε πανηγυρικα 😣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Γενικά είμαι της άποψης ότι το Pro είναι πεταμένα λεφτά. 

Βλέποντας αυτήν την έκδοση όμως, νομίζω ότι ερωτεύτηκα. Θα την τσιμπήσω και θα σκοτώσω το Slim μου νομίζω. 

Γιατί θεωρείς πως είναι πεταμένα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 minutes ago, fytotech said:

Γιατί θεωρείς πως είναι πεταμένα λεφτά;

Τα έχουμε πει πολλές φορές. Δεν πιάνει 60 καρέ σε 1080p και δεν πιανει 4Κ σε λίγα καρέ, οπότε δεν καλύπτει καμία ανάγκη μου. 

Πάντα μιλάω για μένα, οι περισσότεροι κάτοχοι δεν έχουν πρόβλημα με την 2Κ ανάλυση ή με τα 45 καρέ, εγώ είμαι ο προβληματικός, μην παρεξηγηθώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...