Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, orck είπε

Πριν απο εξι μηνες ειχε βγει το νεο Metal Gear Survive, προσφατα επεσε το ματι μου οτι κατρακυλισε στα 10ευρω.
Βλεπω ιστορικο οτι ξεκινησε απο σκρουτζομαγαζα να το εχουν στα 60ευρω, πολυ συντομα επεσε στα 35 και εδω και καιρω ειναι στα 10.
Γιατι ετσι; Τοσο τρελη πατατα ειναι;

ΥΓ Δεν εχω ξαναδει ποτε τοσο γρηγορη πτωση τιμης, σε 6 μηνες...

Τετοια επη δεν χανονται...

 

Αστειευομαι εννοειται, τα λεει ολα η κατακρημνιση της τιμης του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει πάει κανείς τώρα τελευταία στα seven spot να ανταλλάξει κάποιο παιχνίδι? Εγώ πήγα και θέλουν να τους δώσω το αφμ και σε ποια ΔΟΥ ανήκω. WTF γιατί τα θέλουν αυτά? Ένα απλό παιχνίδι είναι με διαφορά στα 5€. Δεν την έκανα την ανταλλαγή τελικά. Όταν τους ρώτησα δεν ήξεραν ούτε αυτοί γιατί τα ζητάνε. Παλιά δεν ήταν έτσι και ούτε σε άλλο μαγαζί δεν μου έχουν ζητήσει κάτι τέτοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα βάζεις αγγελία είτε εδώ είτε στο Facebook. Λίγη περισσότερη ταλαιπωρία αλλά καλύτερη τιμή και σε μετρητά όχι σε πιστωτικό καταστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, joker80 είπε

Έχω βάλει και εδώ μερικές φορές αλλά έτυχε περίπτωση με ένα παιχνίδι που ήθελα. Αλλά να ζητάνε αφμ πρώτη φορά μου συμβαίνει. 

Από τη στιγμή που τους πουλάς κάτι, είναι λογικό να ζητάνε ΑΦΜ. Τι θα γράψουν στην αποθήκη τους; Το βρήκα στο δρόμο; Το περίεργο ήταν που δε ζητούσαν πριν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, fytotech είπε

Από τη στιγμή που τους πουλάς κάτι, είναι λογικό να ζητάνε ΑΦΜ. Τι θα γράψουν στην αποθήκη τους; Το βρήκα στο δρόμο; Το περίεργο ήταν που δε ζητούσαν πριν. 

Λογικο αυτο που λες το σκεφτηκα και γω αλλα γιατι δεν μου το ειπαν να τελιωνουμε? Παρα μου λεει ''ετσι κανουμε τωρα'' Φοβερη απαντηση.

Τεσπα. Απλα μου φανηκε περιεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, joker80 είπε

Λογικο αυτο που λες το σκεφτηκα και γω αλλα γιατι δεν μου το ειπαν να τελιωνουμε? Παρα μου λεει ''ετσι κανουμε τωρα'' Φοβερη απαντηση.

Τεσπα. Απλα μου φανηκε περιεργο.

Φαντάζομαι πως δόθηκε στους υπαλλήλους η εντολή πως θα γίνεται η διαδικασία, χωρίς να τους εξηγήσει κανείς το λόγο κι αυτοί μετέφεραν τη δικαιολογία που τους έδωσε το λογιστήριο. Σε κάθε περίπτωση, δεν υπάρχει κάτι κακό στο να δώσεις το ΑΦΜ σου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Code vein delayed to 2019 😪

info? DAFUQ οι ίδιοι οι devs στο twitch stream στην Ε3 είχαν ανακοινώσει και ημερομηνία κυκλοφορίας μέσα στον Σεπτέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, ilos είπε

info? DAFUQ οι ίδιοι οι devs στο twitch stream στην Ε3 είχαν ανακοινώσει και ημερομηνία κυκλοφορίας μέσα στον Σεπτέμβρη.

gematsu

εσυ εχεις πραμα να παιξεις, worry not 

πανεμορφο το Spyro :o

και 7 Αυγουστου σκαει ενα game που το περιμενω πολυ

 

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...