Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

To Ps4 pro δεν εχει κλεισει ουτε 2 χρονια στην αγορα,δεν ξερω ποια ειναι τα πολλα του χρονια.

2/2 τα σχολια σου παντως αγαπητε.

Witcher 3 απο τα χειροτερα παιχνιδια που εχουν βγει και παιχνιδι 1/10 επειδη οπως ειπες εχει ασχημα γραφικα,πολλους διαλογους και δεν εχει Ελληνικα και τωρα ps4 pro μεχρι 150ευρω γιατι....ετσι.

Μαλλον χτυπησανε οι ζεστες :lol:

παρε ενα sad γτ ειναι της μοδας xD

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

day1 To code vein !

Με φοβιζει λιγο για day one και δεν ξερω αν θα βγαλουν τιποτα dlc αργοτερα,αλλα μαλλον και εγω για day one παω για το συγκεκριμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Με φοβιζει λιγο για day one και δεν ξερω αν θα βγαλουν τιποτα dlc αργοτερα,αλλα μαλλον και εγω για day one παω για το συγκεκριμενο.

anime dark-souls-like δε παιζει να ειναι φολα 😂 παντως τα βιντεο δικαιολογουν το hype που μου εχει δημιουργησει

το παιχνιδι σχεδον επιβεβαιωμενα τρεχει @60fps και στα 2 συστηματα ps4

 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

anime dark-souls-like δε παιζει να ειναι φολα 😂 παντως τα βιντεο δικαιολογουν το hype που μου εχει δημιουργησει

το παιχνιδι σχεδον επιβεβαιωμενα τρεχει @60fps και στα 2 συστηματα ps4

Βρε δεν εχω αυτο το θεμα του πως θα τρεχει οσο το πως θα ειναι γενικα το ιδιο το παιχνιδι στο υπολοιπο κομματι του.

Εχω δει καποια πραγματα με τον follower που εχεις και το art direction του μαρεσει αλλα μπορει απο mid game και μετα το παιχνιδι να ειναι σαν το Lords of the fallen ξερω γω.

Γιαυτο θα περιμενω μεχρι και τελευταια στιγμη για να σιγουρευτω,αλλα σιγουρα το εχω στα υποψην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βρε δεν εχω αυτο το θεμα του πως θα τρεχει οσο το πως θα ειναι γενικα το ιδιο το παιχνιδι στο υπολοιπο κομματι του.

Εχω δει καποια πραγματα με τον follower που εχεις και το art direction του μαρεσει αλλα μπορει απο mid game και μετα το παιχνιδι να ειναι σαν το Lords of the fallen ξερω γω.

 Γιαυτο θα περιμενω μεχρι και τελευταια στιγμη για να σιγουρευτω,αλλα σιγουρα το εχω στα υποψην.

το lof πλακα πλακα οσο ­unoptimized ητανε εμενα μου ψιλο-αρεσε και το τελειωσα 3 φορες xD To surge ειναι κλασσεις ανωτερο και θα προτεινα να το τσιμπησεις σε καμια προσφορα, εγω το πηρα στο 10ρικο απο amazon. Πολυ καλο game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

το lof πλακα πλακα οσο ­unoptimized ητανε εμενα μου ψιλο-αρεσε και το τελειωσα 3 φορες xD To surge ειναι κλασσεις ανωτερο και θα προτεινα να το τσιμπησεις σε καμια προσφορα, εγω το πηρα στο 10ρικο απο amazon. Πολυ καλο game

Βρε κακο δεν ηταν αλλα ηταν μικρο σε διαρκεια(μολις 12ωρες περιπου), ,θα ηθελα μεγαλυτερη ποικιλια σε bosses(ουτε ενα δεν ηταν memorable δυστηχως) και εχθρους.

Μαρεσε παρα πολυ απο πλευρας ατμοσφαιρας παντως και ο κεντρικος χαρακτηρας ηταν σε εμφανιση αρκετα badass.

To The surge το προσπερναω καθαρα και μονο λογω του ολου  setting του που δεν με τραβαει(θελω σκοταδι σε τετοια παιχνιδια :P) που δεν μαρεσει παρολο που σε μηχανισμους και ποικιλια ειναι καλυτερο απο το Lords.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, lak10 είπε

με τετοια τιμη ποιος θα πρωτοπληρωθει? η sony η amd  ο κοτσοβολος?

Δεν τον ενδιαφερει αυτο ,εκεινος  θελει  να το παρει τσαμπα .Βεβαια μετα γκρινιαζουν γιατι εχει ανεργια ,αλλα δεν φτανει μεχρι εκει να επεξεργαστει υπαρχει περιορισμος ...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Ελεγα να τσιμπησω τo pro αλλα 400 ευρωπουλα ειναι πολλα για Ελλαδιστάν δε παιζει να τα δωσω για να παιξω 10 καλα exclusives ολα και ολα και ενω εχω και pc με δωρεαν online (βαζω αλλα τοσα και παιρνω Ti 😎) στα 150 ευρω είναι μια λογικη τιμη πιστευω αντε 200 max για το pro, μη τρελαθουμε, εχει κλείσει ποσα χρονια οι κονσολα και κοντευουμε να δουμε ps5, παίδες στο παρασυνθημα, γνωριζετε καποιο site που να  μπορω να το αγορασω σκοτωμα ξερω γω φθηνα κτλπ ειτε Ελλαδα ειτε εξωτερικο χωρις τα γ...τελωνεία φυσικα και τετοια.

Ευχαριστω!

Ps4 100$

Φρόντισαν για πάρτη σου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ειπαμε ps4 pro μεχρι 150ευρω γιατι....ετσι και το απλο ps4 θα το δινουν τσαμπα μαζι με κανενα παιχνιδι σαν bundle(το αναποδο απο οτι ισχυει δηλαδη).

Γιαυτο και ορισμενες φορες η ελευθερια εκφρασης δεν ειναι οτι το καλυτερο....

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ε ειπαμε ps4 pro μεχρι 150ευρω γιατι....ετσι και το απλο ps4 θα το δινουν τσαμπα μαζι με κανενα παιχνιδι σαν bundle(το αναποδο απο οτι ισχυει δηλαδη).

Γιαυτο και ορισμενες φορες η ελευθερια εκφρασης δεν ειναι οτι το καλυτερο....

Ωραιος

 

27 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν τον ενδιαφερει αυτο ,εκεινος  θελει  να το παρει τσαμπα .Βεβαια μετα γκρινιαζουν γιατι εχει ανεργια ,αλλα δεν φτανει μεχρι εκει να επεξεργαστει υπαρχει περιορισμος ...

Ωραιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

εχει κλείσει ποσα χρονια οι κονσολα και κοντευουμε να δουμε ps5

Το πιο ωραιο το εγραψες εσυ αλλα δεν μας ειπες ποσα ειναι τελικα αυτα τα χρονια που εχει κλεισει η κονσολα ps4 pro που αναφερεις?4-5?

Επεξ/σία από Fulgore
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πραγμα και αυτο, πριν κανα χρονο περιπου πηρα την κονσολα στα 343 η 353 δεν ειμαι σιγουρος και τωρα οντως ειναι στα 400 ευρω. Αν λαβουμε υποψην μας τους μισθους φιλε γιωργο ναι οντως ειναι πολλα τα λεφτα για μια κονσολα ενω καποιος εχει να θρεψει και ενα σπιτι αλλα τοτε δεν θα ειναι η προτεραιοτητα του να αγορασει παιχνιδια εξαρχης.Ακομη και αυτοι που παιρνουν χαμηλους μισθους μπορουν να την παρουν απλα οχι το pro αν οντως υπαρχει θεμα οικονομικο.Προσωπικα πηρα την κονσολα μονο και μονο για τα exclusive αλλα μαζεψα τα λεφτα χωρις να βγαινω συχνα και να ειμαι σπαταλος σε αλλα πραγματα και πηγα και τα εσκασα γιατι αυτο γουσταρα να κανω.Απο την αλλη υπαρχουν και δοσεις για καποιους που δυσκολευονται να εχουν ολο το ποσον.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι επειδη εσενα δεν σου βγαινουν τα κουκια πρεπει και η κονσολα να πεσει σε τιμη που σε βολευει εσενα.Για αυτο υπαρχουν και τα μεταχειρισμενα.

Τι συνειρμο εκανα στο μυαλο μου τωρα που ειχα μια συζητηση με ενα παιδι απο την παρεα και μου κανει καλα ρε μαλακα πηγε και εδωσες 350 για την κονσολα και δεν πηρες την απλη τι στιγμη που αυτος χαλαει 100-200 ευρω καθε μηνα για μπαφους.Ο καθενας βαζει τι εχει προτεραιοτητα στη ζωη του και κανει τις αναλογες θυσιες για να το αποκτησει με την κλαψα μονο τα μωρα καταφερνουν κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το πιο ωραιο το εγραψες εσυ αλλα δεν μας ειπες ποσα ειναι τελικα αυτα τα χρονια που εχει κλεισει η κονσολα ps4 pro που αναφερεις?4-5?

ψιλοτρολακι τον εκοβω με αυτα που γραφει δεξια και αριστερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...