Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Malthador είπε

1 χρόνο.

Εκτός κι αν τους κράξεις, οπότε τηρούν το νόμο και δίνουν 2.

ισχυει αυτο αλλα επισημα δινει η σονυ 1 χρονο, και στα dualshock κατι μηνες

day1 To code vein !

 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ισχυει αυτο αλλα επισημα δινει η σονυ 1 χρονο, και στα dualshock κατι μηνες

day1 To code vein !

Aν περιμενεις 3 χρονια θα το παρεις σε πολυ καλυτερη τιμη  ομως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Aν περιμενεις 3 χρονια θα το παρεις σε πολυ καλυτερη τιμη  ομως !

δεν πιανω την ειρωνεια σου. Επειδη εγραψα οτι θα περιμενω το god of war να το βρω κατω απο 20? Τι να κανουμε, παιχνιδια με 10ωρες gameplay δεν τα προτιμω και δεν τρελαινομαι με τα γραφικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

δεν πιανω την ειρωνεια σου. Επειδη εγραψα οτι θα περιμενω το god of war να το βρω κατω απο 20? Τι να κανουμε, παιχνιδια με 10ωρες gameplay δεν τα προτιμω και δεν τρελαινομαι με τα γραφικα 

Οχι δεν αναφερομουν σε σενα προσωπικα , με αφορμη εσενα εκανα την παραθεση βασικα δεν θυμομουν καν οτι το εχεις πει αυτο .

Αναφερομουν σε ολους αυτους που θελουν πολυ να παιξουν ενα τιτλο αλλα δεν το κανουν και προτιμουν να περιμενουν 2-3 χρονια να το παρουν πιο φτηνα( ειναι δικαιωμα τους ) χαρακτηριζοντας ολους τους υπολοιπους κοροιδα  πραγμα που ειναι απαραδεκτο .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis13 είπε

Οχι δεν αναφερομουν σε σενα προσωπικα ,βασικα δεν θυμομουν καν οτι το εχεις πει αυτο .

Αναφερομουν σε ολους αυτους που θελουν πολυ να παιξουν ενα τιτλο αλλα δεν το κανουν και προτιμουν να περιμενουν 2-3 χρονια να το παρουν πιο φτηνα χαρακτηριζοντας ολους τους υπολοιπους κοροιδα .

ναι το ειχα πει οταν το ειχα βρει στα 30 ευρω, και μερικοι πεσανε να με φανε επειδη το θελω φτηνοτερα. Βασικα δεν ειναι παιχνιδι για μενα, αλλα επειδη εχει χαρακτηριστει επικο, μονο γι αυτο θελω να το παιξω. Τωρα αν καποιοι χαρακτηριζουν προβλημα τους, και μην ασχολεισαι κ ολας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

κατ αρχας αν μιλησουμε για online game αν περιμενεις δε θα βρεις κοσμο να παιζεις. Τωρα για σπαταλους λεφταδες που λες, αν ενα παιχνιδι το θελει καποιος τρελα δε βλεπω προβλημα να το κανει pre-order η να το παρει day1. To εχω κανει φετος 1 φορα με monster hunter world(εδω σκεφτηκα να παρω το  ps4 pro collectors edition αλλα τελικα δε το βρηκα). Και απο που και ως που ειναι καποιος σπαταλος λεφτας αν παρει το παιχνιδι στη φουλ τιμη. Εδω οι σουηδοι φιλοι μου αγοραζουν day1 τα παντα κινητα, παιχνιδια ειναι κ αυτοι σπαταλοι λεφταδες? 

Δε μπορω να καταλαβω γτ κατηγοροποιεις αλλα τεσπα

Καλα και εγω ειπα οτι υπαρχει καποιο προβλημα; Πηγα ποτε με πλακατ να εμποδισω καποιον να αγορασει παιχνιδι στα 69,90€;
Δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν, εαν ειμουν και εγω Σουηδος και ειχα βασικο μισθο 3000ευρω (δεν ξερω ποσο ειναι, ενα ποσο ειπα) τοτε θα τα επερνα και εγω day one αλλα δεν περνω τοσα, αυτο ισως να βοηθαει να καταλλαβεις γιατι ο καθε ανθρωπος εχει διαφορετικες προτεραιοτητες.
Ειδες που λεω για τους ευαισθητους παρεξηγησιαριδες, ΠΑΝΤΑ θα βρεθει καποιος που θα χαλαστει που δεν εχεις την ιδια ακριβως αποψη με αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελεγα να τσιμπησω τo pro αλλα 400 ευρωπουλα ειναι πολλα για Ελλαδιστάν δε παιζει να τα δωσω για να παιξω 10 καλα exclusives ολα και ολα και ενω εχω και pc με δωρεαν online (βαζω αλλα τοσα και παιρνω Ti 😎) στα 150 ευρω είναι μια λογικη τιμη πιστευω αντε 200 max για το pro, μη τρελαθουμε, εχει κλείσει ποσα χρονια οι κονσολα και κοντευουμε να δουμε ps5, παίδες στο παρασυνθημα, γνωριζετε καποιο site που να  μπορω να το αγορασω σκοτωμα ξερω γω φθηνα κτλπ ειτε Ελλαδα ειτε εξωτερικο χωρις τα γ...τελωνεία φυσικα και τετοια.

Ευχαριστω!

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ελεγα να τσιμπησω τo pro αλλα 400 ευρωπουλα ειναι πολλα για Ελλαδιστάν δε παιζει να τα δωσω για να παιξω 10 καλα exclusives ολα και ολα και ενω εχω και pc με δωρεαν online (βαζω αλλα τοσα και παιρνω Ti 😎) στα 150 ευρω είναι μια λογικη τιμη πιστευω αντε 200 max για το pro, μη τρελαθουμε, εχει κλείσει ποσα χρονια οι κονσολα και κοντευουμε να δουμε ps5, παίδες στο παρασυνθημα, γνωριζετε καποιο site που να  μπορω να το αγορασω σκοτωμα ξερω γω φθηνα κτλπ ειτε Ελλαδα ειτε εξωτερικο χωρις τα γ...τελωνεία φυσικα και τετοια.

Ευχαριστω!

παρε Ti τοτε στο παρασυνθημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Ελεγα να τσιμπησω τo pro αλλα 400 ευρωπουλα ειναι πολλα για Ελλαδιστάν δε παιζει να τα δωσω για να παιξω 10 καλα exclusives ολα και ολα και ενω εχω και pc με δωρεαν online (βαζω αλλα τοσα και παιρνω Ti 😎) στα 150 ευρω είναι μια λογικη τιμη πιστευω αντε 200 max για το pro, μη τρελαθουμε, εχει κλείσει ποσα χρονια οι κονσολα και κοντευουμε να δουμε ps5, παίδες στο παρασυνθημα, γνωριζετε καποιο site που να  μπορω να το αγορασω σκοτωμα ξερω γω φθηνα κτλπ ειτε Ελλαδα ειτε εξωτερικο χωρις τα γ...τελωνεία φυσικα και τετοια.

Ευχαριστω!

με τετοια τιμη ποιος θα πρωτοπληρωθει? η sony η amd  ο κοτσοβολος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ps4 pro δεν εχει κλεισει ουτε 2 χρονια στην αγορα,δεν ξερω ποια ειναι τα πολλα του χρονια.

2/2 τα σχολια σου παντως αγαπητε.

Witcher 3 απο τα χειροτερα παιχνιδια που εχουν βγει και παιχνιδι 1/10 επειδη οπως ειπες εχει ασχημα γραφικα,πολλους διαλογους και δεν εχει Ελληνικα και τωρα ps4 pro μεχρι 150ευρω γιατι....ετσι.

Μαλλον χτυπησανε οι ζεστες :lol:

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...