Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν το στείλεις όμως, βγάλε το δισκάκι αλλιώς πολύ πιθανό να μη το δεις ποτε.

ανά τα χρόνια έχω ακούσει πολλές φορές να στέλνει κόσμος κονσόλες sony/ms/nintendo με κολλημένο δισκάκι κ μετά το παιχνίδι άφαντο.

Δες εδώ αν θέλεις πως μπορείς να το βγάλεις: https://support.playstation.com/s/article/PS4-Manually-Eject-a-Stuck-Disc?language=en_US

Αφού το βγάλεις, μπορείς να ρισκάρεις αν θες και να ξανακάνεις μια προσπάθεια μπας κ ήταν απλά στραβή ή έγινε όντως ζημιά, πριν το στείλεις για επισκευή και περιμένεις κάνα μήνα να σου γυρισει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

Πριν το στείλεις όμως, βγάλε το δισκάκι αλλιώς πολύ πιθανό να μη το δεις ποτε.

ανά τα χρόνια έχω ακούσει πολλές φορές να στέλνει κόσμος κονσόλες sony/ms/nintendo με κολλημένο δισκάκι κ μετά το παιχνίδι άφαντο.

Δες εδώ αν θέλεις πως μπορείς να το βγάλεις: https://support.playstation.com/s/article/PS4-Manually-Eject-a-Stuck-Disc?language=en_US

Αφού το βγάλεις, μπορείς να ρισκάρεις αν θες και να ξανακάνεις μια προσπάθεια μπας κ ήταν απλά στραβή ή έγινε όντως ζημιά, πριν το στείλεις για επισκευή και περιμένεις κάνα μήνα να σου γυρισει.

Σε ευχαριστώ πολύ θα προσπαθήσω να το βγάλω το mortal kombat 11 κρίμα να πάει χαμένο 

3 ώρες πριν, JohnHacked είπε

Αν έχεις εγγύηση δε το συζητάμε.

Η εγγύηση έληξε τον Αύγουστο όμως μου είπαν θα ρωτήσουν την Sony να κάνουν επέκταση δεν ξέρω τι ισχύει και αν μου βρούνε ίδια collectors κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, gamer73 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ θα προσπαθήσω να το βγάλω το mortal kombat 11 κρίμα να πάει χαμένο 

Η εγγύηση έληξε τον Αύγουστο όμως μου είπαν θα ρωτήσουν την Sony να κάνουν επέκταση δεν ξέρω τι ισχύει και αν μου βρούνε ίδια collectors κονσόλα 

Ωχ... θα την κλαις την limited. Κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, non-serviam είπε

Ωχ... θα την κλαις την limited. Κρίμα.

Σκέφτομαι να το πάω στην easy service να μου αλλάξουν το drive η σονυ δεν νομίζω να μου βρούνε άλλη co,lector’s 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Αν φταίει το drive γιατί αν δεν φταιει το drive τότε τι γίνεται; 

Δουλεύει κανονικά η κονσόλα και ο σκληρός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.
Σήμερα παρατήρησα έναν θόρυβο στο Ps4 Pro αρκετά εκνευριστικό. Και λέω ότι το παρατήρησα σήμερα γιατί τόσο καιρό ήταν στο σαλόνι και ήταν αρκετά μακριά από εμένα, και σήμερα το πήρα στο γραφείο μου οπότε ακούω πιο πολλές λεπτομέρειες.Ο θόρυβος δεν προέρχεται από τον ανεμιστήρα που φαίνεται και στο βιντεο και δεν ξέρω που υπάρχει άλλος ανεμιστήρας για να τσεκάρω. Είχε κανείς παρόμοιο θέμα?

Βίντεο:

 
Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, gamer73 είπε

Δουλεύει κανονικά η κονσόλα και ο σκληρός 

Αν το Drive έχει νεκρώσει και δεν κάνει τίποτα είναι απο Fuse (κατα 90%).

Συχνό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, JohnHacked είπε

Αν το Drive έχει νεκρώσει και δεν κάνει τίποτα είναι απο Fuse (κατα 90%).

Συχνό πρόβλημα.

Έχω ένα τέτοιο slim, πρέπει κάποια στιγμή να το φτιάξω. 😛

48 λεπτά πριν, gamer73 είπε

Και πως φτιάχνετε αυτό είναι εύκολο?

Ξέρεις να χρησιμοποιείς κολλητήρι ή σταθμό θερμού αέρα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Votritis είπε

Μόλις ανακοινώθηκε βγήκε φήμη ότι το ps5 κυκλοφορεί τα Χριστούγεννα 2020 https://blog.eu.playstation.com/2019/10/08/an-update-on-next-gen-playstation-5-launches-holiday-2020/?fbclid=IwAR2rDkE3RSy3tUGQDTUIPuU8T67zrt7ib3SNhhvPRHJ2JLZz7jNKSUNdoYU#sf221066773

There, fixed it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...