Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έχεις μάθει να παίζεις αλλού τύπου fps, το doom του 16 σου φαίνεται παλούκι.  Θα συμφωνήσω όμως πως φτιάχτηκε για να παίζεται με ποντίκι και πληκτρολόγιο, όχι με gamepad 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 ώρες πριν, spiritclay είπε

ξεκίνησα το doom (2016) αλλά διάολε μου φαίνεται πολύ δύσκολο με το gamepad. νταξ είμαι pcάκιας και πολύ καινούριος κάτοχος ps4 αλλά ρε τύποι δεν το φχαριστιέμαι καθόλου. ναι μεν αγνό γνήσιο μπαμ μπουμ απο το πρώτο κιόλας λεπτό αλλά εξωφρενικά γρήγορο. λέτε να μεγάλωσα...?

Εγώ στο pc το έπαιξα με χειριστήριο είναι θέμα συνήθειας, απλά αν το παίζεις στην ανώτερη βαθμίδα είναι πολύ δύσκολο .....δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε τόσο γρήγορο που το έκαναν  , μου θύμιζει αρένες σε ονλαιν που δεν μπορώ να παίξω καθόλου,περισσότερο ευχαριστήθηκα το wolfenstein

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/10/2019 στις 10:49 ΜΜ, Fulgore είπε

Αν δεν εχεις προλαβει να το ανοιξεις,εχεις χρονο να το επιστρεψεις πισω να το παρεις αργοτερα που θα πεσει η τιμη του χωμα

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/tom-clancys-ghost-recon-breakpoint?ref=hp

Κλαιν ρε τι  λεει ο καθενας  ...

Ειμαι ηδη στις 8 ωρες ειναι πολυ καλο για αυτο που ηθελα ,αλλωστε ειχα λιωσει και κατα ευχαριστηθει   και το wildlands  .Και το  ιδιο καλο και τεραστιο δειχνει και αυτο .Γενικα γουσταρω το griding ,τους κοσμους που χτιζει η ubisoft  και το gameplay που δινει .Ταιριαζει με τα γουστα μου .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ορίστε και remote play στις υπόλοιπες Android συσκευές.

https://www.xda-developers.com/sony-ps4-remote-play-available-all-android-devices/

ΛΕΓΕΡΕ!!!! Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, james9tito είπε

ΛΕΓΕΡΕ!!!! Ισχύει?

Ισχύει ναι αλλα δεν ειναι ακόμα διαθέσιμο  https://blog.us.playstation.com/2019/10/06/ps4-system-software-update-7-00-launches-this-week/?fbclid=IwAR2FNVyF6ULQES_uS4J13difsxwsGgGAQ3AmPjShgHQMdsTACHiefCOp3G4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Votritis είπε

Επιτελους. Ηθελα να ξερα, ποια ιδιοφυΐα σκέφτηκε να το εχει κλειδωμενο μονο στα ταμπλετς της Σονυ, μπας και πουλησουν κανα κομματι παραπανω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος μου ανέφερε ότι με το να κατεβάσεις το apk της εφαρμογής το remote play λειτουργεί και σε άλλες μάρκες, ψήνεται κανείς να το δοκιμάσει; (έχω ήδη Xperia εγώ 😛 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Κάποιος μου ανέφερε ότι με το να κατεβάσεις το apk της εφαρμογής το remote play λειτουργεί και σε άλλες μάρκες, ψήνεται κανείς να το δοκιμάσει; (έχω ήδη Xperia εγώ 😛 )

Γινοτανε παλιοτερα, μετα πεθανε η εφαρμογη νομιζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, dakangr είπε

Γινοτανε παλιοτερα, μετα πεθανε η εφαρμογη νομιζω. 

Apk της official εφαρμογής εννοώ, όχι αυτό το port που υπήρχε και ίσως ήθελε και root.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος έβαλα το δισκάκι στο PlayStation ούτε το αναγνωρίζει ούτε το βγάζει έξω όταν πατάω το κουμπί έχει χαλάσει το drive?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JohnHacked είπε

Ακούς θόρυβο στο Drive; Το 1ο μοντέλο με την αφή έχεις;

Μου το πήρε μέσα το cd αλλά μετά τίποτα ούτε θόρυβο ούτε τίποτα να την πάω στην Sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...