Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 minutes ago, naruto14 said:

Είναι αξιόπιστο το site που ανέφερες; Γιατί βλέπω δίνει 50αρα κράτα στα 45 ευρώ και αντίστοιχα 20αρα με 18.5. Και το παρουσιαστικο του site δεν φαίνεται τόσο έμπιστο. Ανορθόγραφο εντελώς... 

Έχω πάρει μερικές κάρτες από το maxplay και παλιοτερα από το αδερφό του goldxbox έπαιρνα Live. Δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

26 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Είναι αξιόπιστο το site που ανέφερες; Γιατί βλέπω δίνει 50αρα κράτα στα 45 ευρώ και αντίστοιχα 20αρα με 18.5. Και το παρουσιαστικο του site δεν φαίνεται τόσο έμπιστο. Ανορθόγραφο εντελώς... 

Εμπιστοτατο το maxplay και πολύ καλό και ευγενικό παιδί ο ιδιοκτήτης του...😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, naruto14 είπε

Είναι αξιόπιστο το site που ανέφερες; Γιατί βλέπω δίνει 50αρα κράτα στα 45 ευρώ και αντίστοιχα 20αρα με 18.5. Και το παρουσιαστικο του site δεν φαίνεται τόσο έμπιστο. Ανορθόγραφο εντελώς... 

Ναι είναι αξιόπιστο έχω πάρει πολλές κάρτες τον 20 ευρώ  από εκεί και έχω πάρει και 10 ευρώ κάρτες για Αμερικανικό προφίλ !! Πάντα μέσω paypal αγορά και σου έρχεται καπάκι ο κωδικός όταν πληρώνεις στη σελίδα και στο email σου !!

Πριν λίγο πάλι εγώ πήρα 20 ευρώ κάρτα (δεν άντεξα τελικά ήθελα το fifa)  και είχα πάρει και την προηγουμένη βδομάδα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Ναι είναι αξιόπιστο έχω πάρει πολλές κάρτες τον 20 ευρώ  από εκεί και έχω πάρει και 10 ευρώ κάρτες για Αμερικανικό προφίλ !! Πάντα μέσω paypal αγορά και σου έρχεται καπάκι ο κωδικός όταν πληρώνεις στη σελίδα και στο email σου !!

Πριν λίγο πάλι εγώ πήρα 20 ευρώ κάρτα (δεν άντεξα τελικά ήθελα το fifa)  και είχα πάρει και την προηγουμένη βδομάδα !!

Γτ εδωσες 70 ευρώ ψηφιακα κ δν το πηρες με 50 σε δισκακι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα είδη 45 ευρώ εδώ και πολύ καιρό στο προφίλ μου και έπρεπε κάποια στιγμή να τα χρησιμοποιήσω.. έβαλα 20 ευρώ την προηγούμενη βδομάδα και πήγαν 65 ευρώ και λέω αντε  να περιμένω μέχρι να πέσει ψηφιακά απο 65 και κάτω να το αγοράσω.. αλλά δεν άντεξα και έβαλα και αλλη εικοσαρα και το πήρα σήμερα το fifa 20 .. Συν ότι ψηφιακά το προφίλ μου το μοιράζομαι και με έναν φίλο μου και μπορεί να το κατεβάσει και αυτός και μετά να παίξει από το δικό του προφιλ.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Ειχα είδη 45 ευρώ εδώ και πολύ καιρό στο προφίλ μου και έπρεπε κάποια στιγμή να τα χρησιμοποιήσω.. έβαλα 20 ευρώ την προηγούμενη βδομάδα και πήγαν 65 ευρώ και λέω αντε  να περιμένω μέχρι να πέσει ψηφιακά απο 65 και κάτω να το αγοράσω.. αλλά δεν άντεξα και έβαλα και αλλη εικοσαρα και το πήρα σήμερα το fifa 20 .. Συν ότι ψηφιακά το προφίλ μου το μοιράζομαι και με έναν φίλο μου και μπορεί να το κατεβάσει και αυτός και μετά να παίξει από το δικό του προφιλ.. 

Μόνο και μόνο για το share αν το αξιοποιείς, το digital αξίζει πολύ περισσότερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει βρει κάνεις κάποιο διαδικτυακό μαγαζί που να πουλάει κωδικούς(Κυρίως παιχνιδιών) για Ελληνικά profile στο ps4?

Δεν μιλάω για τα πολύ γνωστά sites(Π.χ. cdkeys.com) γιατί ακόμα και αυτά δεν θα έλεγα ότι έχουν και πολλά για τα Ελληνικά profiles.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, naruto14 είπε

Μόνο και μόνο για το share αν το αξιοποιείς, το digital αξίζει πολύ περισσότερο. 

Ότι πιο θετικό που έχει το ps4 για εμένα.. Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο ps5.. Μοιράζεσαι με ενα φιλαράκι το προφίλ σου βάζετε και οι δύο χρήματα για να πάρετε prepaid card και psn plus και είστε και οι δύο κερδισμένοι.. Άμα έχετε και τα ίδια γούστα στα games ακόμα καλύτερα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία άμα έχω   συνδρομή  στο ps plus . Και για παράδειγμα θέλω να αγοράσω ένα χαρακτήρα στο. Injustice 2 όταν πάω να το αγοράσω μου λέει 6 ευρώ ή take it online . Δηλαδή άμα κάνω λογαριασμό στο ps plus. Θα τον αγοράσω τσάμπα ; 

 

EB9A2C44-50B5-42A5-A653-E500BE8EC636.jpeg

Επεξ/σία από Mrsmoke95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/9/2019 στις 2:51 ΠΜ, Frankie_ είπε

Το ξέρω αυτό. Δεν θα φτάσω όμως τόσο μακριά στο να αγοράσω σπασμένη κονσόλα, ούτε να κάνω jailbreak την δική μου.

Με το video που ποσταρίστηκε προηγουμένως 99% γίνεται.

Για αυτό και ψάχνω account, είτε share είτε να το αγοράσω.

Το δοκίμασα με τις οδηγίες του video και σε καινούργια κονσόλα PS4 Pro, όπου δεν είχε εγκατασταθεί ποτέ το PT. Κατάφερε και το κατέβασε από το Library μου.

Δυστυχώς και να το κατεβάσεις χρησιμοποιώντας την Library κάποιου άλλου, από όσο ξέρω αν δεν έχεις ενεργό τον λογαριασμό όπου είναι ενεργοποιημένο δεν θα μπορείς να το παίξεις.

Αν θες παρόλα αυτά το δοκιμάζουμε μαζί να το κάνουμε και στην χειρότερη το παίζεις από τον λογαριασμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μεγαλη μειωση στις τιμες, 60 ευρω το χρονο. uncharted, god of war(για περιορισμενο διαστημα...), πλεον σε καλη τιμη και για τα pc.

βεβαια εμας μας βαζουν με τους ανατολικους, γιατι ειναι διαθεσιμο επισημα σε ολη τη δυτικη ευρωπη, εκτος απο την ελλαδα...

Ας ελπισουμε, οταν θα ερθει στην ελλαδα, να μπορεις να εχεις ολα τα παιχνιδια και downloadable ωστε να μη μπλεκεις με lag και μλκιες...

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...