Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελείωσα το  nier:automata χθες . Αν δεν είναι το καλύτερο, σίγουρα μπαίνει στην λίστα με τα καλύτερα του ps4.  Υπάρχει περίπτωση να δούμε κάποιο prequel ; η ιστορία του παιχνιδιού έχει αρκετά πράγματα που θα μπορούσαν να αναλυθούν  . Δεν έχω παίξει το nier οπότε δεν ξέρω αν οι απορίες μου έχουν απαντηθεί εκεί ( στο nier δηλαδή) 

Επίσης για όσους έπαιξαν το παιχνδι 

Spoiler

Ο Adam και ο Eve τι ρόλο έπαιξαν στο project Yohra?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, theoritikos said:

Τελείωσα το  nier:automata χθες . Αν δεν είναι το καλύτερο, σίγουρα μπαίνει στην λίστα με τα καλύτερα του ps4.  Υπάρχει περίπτωση να δούμε κάποιο prequel ; η ιστορία του παιχνιδιού έχει αρκετά πράγματα που θα μπορούσαν να αναλυθούν  . Δεν έχω παίξει το nier οπότε δεν ξέρω αν οι απορίες μου έχουν απαντηθεί εκεί ( στο nier δηλαδή) 

Επίσης για όσους έπαιξαν το παιχνδι 

  Hide contents

Ο Adam και ο Eve τι ρόλο έπαιξαν στο project Yohra?

Στο PS3 υπάρχει το Nier: Gestalt το οποίο είναι σαν Prequel αλλά δεν το βλέπω να έρχεται στο PS4. Από τα καλύτερα παιχνίδια και σε τιμή πολύ χαμηλή, απλά δεν έτυχε της αναγνώρισης που του άξιζε. Για τους Adam και Eve δεν γνωρίζω αλλά Google is our friend.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, VonLoutsos said:

Στο PS3 υπάρχει το Nier: Gestalt το οποίο είναι σαν Prequel αλλά δεν το βλέπω να έρχεται στο PS4. Από τα καλύτερα παιχνίδια και σε τιμή πολύ χαμηλή, απλά δεν έτυχε της αναγνώρισης που του άξιζε. Για τους Adam και Eve δεν γνωρίζω αλλά Google is our friend.

Για το ιδεοψυχαναγκαστικό και μόνο του πράγματος:

Το Nier είχε υπότιλο Gestalt μόνο στο Χ360. Στο PS3 λεγόταν σκέτο NIER στη Δύση και Nier: Replicant στην Ιαπωνία.

Α και είναι άνετα στο Top 5 των καλύτερων games του PS3. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω ένα θέμα με το PS4 slim μου δεν μπορώ να μπω στο WiFi . Ενώ πατάω σωστά τον κωδικό και μου εμφανίζει το δίκτυο μου λέει πως πατάω λάθος κωδικό γνωρίζει κανένας τίποτα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι απόλυτα σίγουρος ότι βάζεις σωστά τον κωδικό και ότι έχεις διαλέξει το σωστό ασύρματο δίκτυο?

Ο κωδικός πρέπει να είναι πραγματικά ίδιος(Case sensitive) με αυτόν που έχεις βάλει ακόμα και τα γράμματα ότι είναι κεφαλαίο πρέπει να είναι κεφαλαίο και ότι είναι μικρο πρέπει να είναι μικρό.

Δηλαδή ο κωδικός πρέπει να είναι πραγματικά ίδιος με αυτόν που έχεις βάλει στο router.

Έχεις δοκιμάσει τον ίδιο κωδικό και στο κινητό σου και συνδέεται κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Είσαι απόλυτα σίγουρος ότι βάζεις σωστά τον κωδικό και ότι έχεις διαλέξει το σωστό ασύρματο δίκτυο?

Ο κωδικός πρέπει να είναι πραγματικά ίδιος(Case sensitive) με αυτόν που έχεις βάλει ακόμα και τα γράμματα ότι είναι κεφαλαίο πρέπει να είναι κεφαλαίο και ότι είναι μικρο πρέπει να είναι μικρό.

Δηλαδή ο κωδικός πρέπει να είναι πραγματικά ίδιος με αυτόν που έχεις βάλει στο router.

Έχεις δοκιμάσει τον ίδιο κωδικό και στο κινητό σου και συνδέεται κανονικά?

Ακριβώς τον ίδιο κωδικό το ίδιο ασύρματο δίκτυο τα πάντα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Mrsmoke95 είπε

Ακριβώς τον ίδιο κωδικό το ίδιο ασύρματο δίκτυο τα πάντα 

Δοκίμασε κάτι άλλο για να δεις αν φταίει η κονσόλα ΄ή κάτι άλλο.

Κανε στο κινητό σου ένα hot spot και δοκίμασε να συνδέσεις τη κονσόλα στο κινητό σου να δεις αν συνδέεται.

Αν συνδέεται τότε κάτι παίζει με το ρουτερ, αν πάλι όχι τότε κάτι έχει η κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην καλή παρέα,

Νέος χρήστης του PS4 θα ήθελα να ρωτήσω ποια εφαρμογή να κατεβάσω (τύπου VLC player) ώστε να μπορώ να βλέπω ταινίες όπως και στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες  έχω 65 ευρώ στον Ελληνικό μου account και θέλω να πάρω το fifa 20 που έχει 69,90 ..

Έψαξα λίγο στο ίντερνετ και είδα ότι υπάρχουν και με 10 αλλά και με 5 ευρώ prepaid κάρτες , αλλά έγραφε FR (Γαλλία λογικά) .. Αν την αγοράσω θα μπει λογικά στον Ελληνικό μου λογαριασμό ?

Γενικά έχετε αγοράσει 10 και 5 ευρώ κάρτες για Ελληνικό λογαριασμό και από ποιο site? Εγώ πάντα  εικοσάρες έπαιρνα από το maxplay .. ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, johni41 είπε

Άμα είναι για Γαλλία γιατί να μπει στον ελληνικό λογαριασμό; 

Καινούριος είμαι κ γω στο ps4 αλλά νομίζω δε θα δουλέψει

Όντως έτσι είναι.. Δηλαδή συμβιβαζομαστε με τις εικοσαρες κάρτες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αξιόπιστο το site που ανέφερες; Γιατί βλέπω δίνει 50αρα κράτα στα 45 ευρώ και αντίστοιχα 20αρα με 18.5. Και το παρουσιαστικο του site δεν φαίνεται τόσο έμπιστο. Ανορθόγραφο εντελώς... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...