Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, Tilemaxx είπε

Gungrave από Κορεάτη developer; Αν μη τι άλλο φαίνεται ενδιαφέρον, το είχα λιώσει στο PS2. Για να δούμε.

Μιας κ δεν εχω ιδεα, συνδεεται με το anime ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Καλά ρε, τίποτα άλλο εκτός από Far Cry δεν παίζεις; 😂😂😋

Παρα πολλα , δεν πρεπει να το πολυ κοιτας το  topic...

 Απλα τωρα τα πηρα  σερι γιατι δεν  τα ειχα παιξει εκτος απο το 5 .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Μιας κ δεν εχω ιδεα, συνδεεται με το anime ? 

Το παίγνιο του ps2 δεν είχε καμιά σχέση. Απλά πήραν το λίγο lore που είχε το παιχνίδι και φτιάξανε το μυθικό anime. Δες το και θα με θυμηθείς. Άπειρα δάκρυα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Edel είπε

Το παίγνιο του ps2 δεν είχε καμιά σχέση. Απλά πήραν το λίγο lore που είχε το παιχνίδι και φτιάξανε το μυθικό anime. Δες το και θα με θυμηθείς. Άπειρα δάκρυα.

Το ανιμε το εχω δει κ ειναι απο τα αγαπημενα μου, απλα δεν ηξερα τι σχεση εχει με το game

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά!

Κάτι λίγο άσχετο.

Θέλω να προσπαθήσω να βρω κανένα account που να έχει το P.T. στο library του μπας και μπορέσω να το κατεβάσω με μια μέθοδο που υποτίθεται πως δουλεύει ακόμη.

Υπάρχει κανείς που το έχει και θα είχε την καλοσύνη να κάνει share μαζί μου το account του;

Αλλιώς ψάχνω και για αγορά τέτοιου account, μόνο το P.T. με ενδιαφέρει όμως, σκέφτομαι πως δύσκολα θα υπάρχει τέτοιο account όμως, καθώς δεν με ενδιαφέρουν να αγοράσω αλλά games, εκτός από κάποια πολύ συγκεκριμένα, vr κυρίως.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Frankie_ είπε

Γεια σας παιδιά!

Κάτι λίγο άσχετο.

Θέλω να προσπαθήσω να βρω κανένα account που να έχει το P.T. στο library του μπας και μπορέσω να το κατεβάσω με μια μέθοδο που υποτίθεται πως δουλεύει ακόμη.

Υπάρχει κανείς που το έχει και θα είχε την καλοσύνη να κάνει share μαζί μου το account του;

Αλλιώς ψάχνω και για αγορά τέτοιου account, μόνο το P.T. με ενδιαφέρει όμως, σκέφτομαι πως δύσκολα θα υπάρχει τέτοιο account όμως, καθώς δεν με ενδιαφέρουν να αγοράσω αλλά games, εκτός από κάποια πολύ συγκεκριμένα, vr κυρίως.

Ευχαριστώ!

Ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει, οπότε δύσκολα να σε βοηθήσει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει, οπότε δύσκολα να σε βοηθήσει κάποιος.

Αναφέρομαι στο demo του Silent Hill(s) (Playable Teaser/P.T.) που ακυρώθηκε και το demo έχει αφαιρεθεί από το ps store εδώ και χρόνια.

Μάλλον μπερδεύτηκες με το Death Stranding.

Επεξ/σία από Frankie_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Frankie_ είπε

Αναφέρομαι στο demo του Silent Hill(s) (Playable Teaser/P.T.) που ακυρώθηκε και το demo έχει αφαιρεθεί από το ps store εδώ και χρόνια.

Μάλλον μπερδεύτηκες με το Death Stranding.

Όντως. Πάλι βέβαια, ούτε αυτό έχει κυκλοφορήσει. 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Frankie_ είπε

Αναφέρομαι στο demo του Silent Hill(s) (Playable Teaser/P.T.) που ακυρώθηκε και το demo έχει αφαιρεθεί από το ps store εδώ και χρόνια.

Μάλλον μπερδεύτηκες με το Death Stranding.

αυτό μόνο όσοι το έχουν ήδη κατεβασμένο στη κονσόλα τους και δεν το έσβησαν ποτέ δεν είναι οι μόνοι που μπορεί να το παίξουν

 

και να μοιραστεί κανείς account τι νόημα θα έχει για εσένα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Frankie_ είπε

Αναφέρομαι στο demo του Silent Hill(s) (Playable Teaser/P.T.) που ακυρώθηκε και το demo έχει αφαιρεθεί από το ps store εδώ και χρόνια.

Μάλλον μπερδεύτηκες με το Death Stranding.

Και βασικα για πιο λογο να μπεις στην διαδικασια να παιξεις ενα demo παιχνιδιου που δεν θα βγει ποτε.Θα παρεις μια γευση και μετα θα σου μεινει η πικρη γευση του ακυρου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...