Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, vairass είπε

Ερώτηση αλλά μην γελάσετε... 

Το ps 4 fat vs slim έχουν διαφορές στα γραφικά η είναι ίδια; 

Υποψιάζομαι ότι ps4 fat εννοείς το ps4 pro.......?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 λεπτά πριν, Votritis είπε

Υποψιάζομαι ότι ps4 fat εννοείς το ps4 pro.......?

Οχι.. Ps 4fat είναι το πρώτο που βγήκε... 

Απλά θυμάμαι με το ps 3 είχε βγάλει η Sony cpu με χαμηλότερα νανομετρ στο slim... 

Έλεγα μήπως έκανε και τώρα το ίδιο στο 

PS 4 slim 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, όταν ανοίγω το PlayStation βγαίνει αυτή ημπλε η οθόνη που γράφει ποιον χρήστη να επιλέξω.έχω μόνο έναν και θέλω να παρακάμψω να επιλέξω κάθε φορά , έτσι ώστε να ανοίγω την κονσόλα μέσω smart plug και να κατεβάσει τα update.γνωρίζει κανείς πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2019 στις 10:32 ΠΜ, vrwmiaris είπε

Καλημέρα, όταν ανοίγω το PlayStation βγαίνει αυτή ημπλε η οθόνη που γράφει ποιον χρήστη να επιλέξω.έχω μόνο έναν και θέλω να παρακάμψω να επιλέξω κάθε φορά , έτσι ώστε να ανοίγω την κονσόλα μέσω smart plug και να κατεβάσει τα update.γνωρίζει κανείς πως;

To automatically log in when you turn on the PS4™ system, set a checkmark in [Login Settings] > [Log In to PS4 Automatically]. If there are multiple users registered to the PS4™ system, the most recent user who enables this setting will be automatically logged in. When you want to log in as another user, first log out as the current user.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπράβο ρε @ison γιατί ενώ όλα τα χρόνια με έβαζε κανονικά, μετά από τα τελευταία updates, ξεκίνησε να με ρωτάει και μένα με ποιον θέλω να κάνω log in χωρίς να χω δεύτερο λογαριασμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Alastor192 είπε

πολυ καλο πακετακι τα games του PS Plus για Σεπτεμβριο

είχα ψηθεί για darksiders, αλλά όχι για αγορά οπότε καλή φάση

 

και ευτυχώς δηλαδή γιατί τα περισσότερα που έχει δώσει πρόσφατα αν και καλά είτε τα έχω είτε τα έχω παίξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Τα είδατε αυτά;

Ten exclusive games that define the generation.......απο τα οποία τα τρία ειναι επανεκδόσεις , δύσκολες εποχές για exclusives 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...