Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Η τιμη του ps4 pro πεφτει καθε φορα που εχουμε εκπτωσεις(οπως και τωρα το Σ/Κ απο Κωτσοβολο λογω event)αλλιως παλι προς τις γιορτες.

Τωρα αν καποιος με μειωση τιμης εννοει να πεσει η τιμη της κονσολας στα μισα χρηματα,τοτε μαλλον εχει τεραστιες βλεψεις που δεν πατανε στην πραγματικοτητα.

To κακό είναι ότι τον τελευταίο ενάμισι χρόνο δεν πέφτει, ίσα ίσα που έχει ανέβει και λίγο η τιμή του απλού ps4, ακόμα και του ταπεινού με 500gb δίσκο...
Και σε εκπτώσεις ακόμα η τιμή του παραμένει αρκετά ψηλότερη με αυτή που είχε πριν από 1,5 χρόνο σε αντίστοιχες εκπτώσεις...

Επεξ/σία από Vassilis_24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Vassilis_24 είπε

To κακό είναι ότι τον τελευταίο ενάμισι χρόνο δεν πέφτει, ίσα ίσα που έχει ανέβει και λίγο η τιμή του απλού ps4, ακόμα και του ταπεινού με 500gb δίσκο...

Μια χαρα πεφτει η τιμη τους απλα σε περιοδο εκπτωσεων οπως ειπα που βλεπουμε και τα bundles.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Να περιμένω 2 χρόνια να ανακοινωθεί το ps5 για να πέσει η τιμή του ps4pro δεν παίζει άλλωστε εγώ προσωπικά έχω ps4pro cuh-7100  για ένα φίλο ψάχνω.

Γιατι δεν παιζει?

Αλλος περιμενει 3 χρονια να παιξει ενα game !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κάθε ένας κάνει ότι νομίζει καλύτερο για τον εαυτό του.

Ποιος είμαι εγώ να πω στον κάθε ένα τι να κάνει.

Ο φίλος μου δεν μπορεί να περιμένει ειδικά τώρα που αναμένονται να βγουν κάτι αποκλειστικές παιχνιδάρες στο ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 minutes ago, Paragontas-x said:

Ο φίλος μου δεν μπορεί να περιμένει ειδικά τώρα που αναμένονται να βγουν κάτι αποκλειστικές παιχνιδάρες στο ps4

Τι εννοείς "τώρα"; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εννοώ αυτό το χρόνο που λογικά μέχρι τέλος του θα έχουμε κάποια αποκλειστικά παιχνίδια του ps4.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
18 minutes ago, Paragontas-x said:

εννοώ αυτό το χρόνο που λογικά μέχρι τέλος του θα έχουμε κάποια αποκλειστικά παιχνίδια του ps4.

Ένα exclusive θα έχουμε μόνο, το Spider-man. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ένα exclusive θα έχουμε μόνο, το Spider-man. 

βαλε και τα παλιοτερα exclusive που δεν υπαρχουν σε καμια κονσολα και εινα ανωτερα του ανταγωνισμου, και τελειωνει το θεμα της ειρωνειας

edit: αντικειμενικα να το παρουμε, δεν υπαρχει ανταγωνισμος για το ps4, ειτε τιτλοι, ειτε κοσμος online ειτε το plus. Oσο και να αντιπαθω την σονυ, δεν εχει αντιπαλο, και οποιος ψαχνει για 1 κονσολα, ειναι μονοδρομος 

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, najinblue3 said:

βαλε και τα παλιοτερα exclusive που δεν υπαρχουν σε καμια κονσολα και εινα ανωτερα του ανταγωνισμου, και τελειωνει το θεμα της ειρωνειας

Δεν διαφωνώ, από μόνο του το Bloodborne είναι λόγος αγοράς κονσόλας. Απλά ο φίλος αναφέρθηκε σε exclusives που θα κυκλοφορήσουν φέτος, δεν είχα σκοπό να ειρωνευτώ κάποιον. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Δεν διαφωνώ, από μόνο του το Bloodborne είναι λόγος αγοράς κονσόλας. Απλά ο φίλος αναφέρθηκε σε exclusives που θα κυκλοφορήσουν φέτος, δεν είχα σκοπό να ειρωνευτώ κάποιον. 

εκανα edit για πιο ολοκληρωμενη προταση

στις αλλες κονσολες τι ερχεται φετος? Προσωπικα περιμενω Code vein, MH generations στο switch, spiderman 2/3 -> ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, έχω κάνει ένα βίντεο-αφιέρωμα με τα studios που πέρασαν από τα χεράκια της Sony και τα έκλεισε, έτσι για να δούμε και τα πράγματα λίγο αλλιώς σε σχέση με το lineup από first party studios που έχει τώρα. Ρίξτε του μια ματιά αν σας ενδιαφέρει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...