Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Grim Ripper είπε

Wtf,  μου ήρθε mail.

Darksiders 3 και Batman: Arkham Knight για PS+ του Σεπτεμβρίου.

https://blog.eu.playstation.com/2019/08/28/batman-arkham-knight-and-darksiders-iii-are-your-playstation-plus-games-for-september/

Σκληρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα. Σε PS4 Pro καινούριο - κοντά ενάμιση μήνα το έχω - από χθες στο controller κολλάει ο αριστερός μοχλός προς τα αριστερά.

Δοκίμασα φύσημα και καθαρισμό με μπατονέτα και οινόπνευμα. Φτιάχνει για λίγη ώρα και μετά τα ίδια πάλι. Τα άλλο που έχω δει στο web είναι να ανοίξεις το controller αλλά δε θέλω να το κάνω εντός εγγύησης.

Υπάρχει κάτι άλλο; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Cygnus είπε

Καλημέρα. Σε PS4 Pro καινούριο - κοντά ενάμιση μήνα το έχω - από χθες στο controller κολλάει ο αριστερός μοχλός προς τα αριστερά.

Δοκίμασα φύσημα και καθαρισμό με μπατονέτα και οινόπνευμα. Φτιάχνει για λίγη ώρα και μετά τα ίδια πάλι. Τα άλλο που έχω δει στο web είναι να ανοίξεις το controller αλλά δε θέλω να το κάνω εντός εγγύησης.

Υπάρχει κάτι άλλο; Ευχαριστώ.

Αν είσαι Αθήνα, βγάλε φωτοτυπία την απόδειξη αγοράς, πηγαίνεις cometron στο Χαλάνδρι και στο αλλάζουν επιτόπου.

Αν είσαι επαρχία, μιλάς μαζί τους για αποστολή δωρεάν και σου στέλνουν το καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Αν είσαι Αθήνα, βγάλε φωτοτυπία την απόδειξη αγοράς, πηγαίνεις cometron στο Χαλάνδρι και στο αλλάζουν επιτόπου.

 

Αθήνα είμαι, αυτό θα κάνω. Ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παρεις τηλεφωνο την κομετρον στο χαλανδρι που εχει το σερβις στο πσ4 να σου στειλουν αλλο.Μη δοκιμασεις τιποτα ουτε να το ανοιξεις το χειριστηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

θα παρεις τηλεφωνο την κομετρον στο χαλανδρι που εχει το σερβις στο πσ4 να σου στειλουν αλλο.Μη δοκιμασεις τιποτα ουτε να το ανοιξεις το χειριστηριο.

Μίλησα μαζί τους, θα το στείλω αύριο με courier. Δεν έχουν ετοιμοπαράδοτα αλλιώς θα πήγαινα από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κανείς την early access του Dreams?

Να φτιάξω θεματάκι να μοιραζόμαστε τις δημιουργίες μας, να ανταλλάσσουμε συμβουλές κλπ ή θα είμαι μόνος μου; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Έχει αγοράσει κανείς την early access του Dreams?

Να φτιάξω θεματάκι να μοιραζόμαστε τις δημιουργίες μας, να ανταλλάσσουμε συμβουλές κλπ ή θα είμαι μόνος μου; :P

Eγω, αλλα και παλι μονος σου θα εισαι :P

καποια στιγμη θελω να φτιαξω κανα level ομως. Αν θες περνα απο το ps4forums, εχει θεματακι εκει. Στο οποιο ποσταρω κυριως εγω βεβαια.

Στο Little Big Planet ειχα φτιαξει 2 levels.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vairass είπε

Ερώτηση αλλά μην γελάσετε... 

Το ps 4 fat vs slim έχουν διαφορές στα γραφικά η είναι ίδια; 

ιδια ακριβως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vairass είπε

Δεν αλλάζει το cpu  στα nanometer ;

Ιδιο επεξεργαστη φορανε ιδια TFLOPS στην καρτα...Ειναι ακριβως τα ιδια μηχανηματα. Το ενα χοντρο το αλλο λεπτο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...