Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Edel είπε

@najinblue3 μη γελάς ρε, γύρισα από διακοπές φορτσάτος να παίξω Ow και έφαγα χοντρή φόλα. Το έψαξα και είναι bug του νέου patch, έχουν γίνει αρκετές αναφορές για υψηλό ping μετά το update.

TH ΠΑΤΗΣΑ

Ελπίζω να φτιαχτεί άμεσα γιατί θα το ρίξω στα ναρκωτικά 

Παρε ναρκωτικα παιζοντας, δε θα καταλαβαίνεις ουτε ping ουτε τιποτα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα

Είμαι στα προθυρα αγορας PS4 PRO.

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο που μου προτείνετε να αγοράσω ή έστω κάποιο να αποφυγω;

Σκεφτομαι να το πάρω απο skroutz.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, zannis79 είπε

Καλησπέρα

Είμαι στα προθυρα αγορας PS4 PRO.

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο που μου προτείνετε να αγοράσω ή έστω κάποιο να αποφυγω;

Σκεφτομαι να το πάρω απο skroutz.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Να προτιμησεις το bundle με RDR2. Φοραει τον πιο αθορυβο ανεμιστηρα και το επιβεβαιωνω ο ιδιος, καμια σχεση με τα προηγουμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατό studio. Ήταν ήδη second party αλλά φαίνεται την πιστευει και την θεωρεί τόσο σημαντική που την εξαγόρασε για να μην υπάρχει πιθανότητα να κάνει multiplatform τίτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαζει νοημα η εξαγορα, ετσι και αλλιως εχουν μεγαλη προιστορια μεταξυ τους και οι καλυτερες στιγμες τους ειναι μεσα απο τη συνεργασια τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαμηλων τονων στουντιο αλλα με πολυ καλη παρουσια απο πλευρας παιχνιδιων. Δειχνουν οτι εχουν ορεξη και μεράκι για αυτα που φτιαχνουν.

Και μιας και λεγαμε για Insomniac

Spider-Man PS4 has sold 13.2 million copies

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zannis79 είπε

Καλησπέρα

Είμαι στα προθυρα αγορας PS4 PRO.

Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο που μου προτείνετε να αγοράσω ή έστω κάποιο να αποφυγω;

Σκεφτομαι να το πάρω απο skroutz.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Γνώμη μου είναι κάτσεις στα αυγά σου φίλε μου  ναμην πάρεις καινούργιο..  Κ κοίτα να βρεις καμια ευκαιρία στα μεταχειρισμένα  γιατί σε μισό με ένα χρόνο θα έρθει το PlayStation 5 αν δεν παίζει να το ζηλέψεις τότε αγόρασε το 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Γνώμη μου είναι κάτσεις στα αυγά σου φίλε μου  ναμην πάρεις καινούργιο..  Κ κοίτα να βρεις καμια ευκαιρία στα μεταχειρισμένα  γιατί σε μισό με ένα χρόνο θα έρθει το PlayStation 5 αν δεν παίζει να το ζηλέψεις τότε αγόρασε το 

Αν και μαλλον συμφωνω με τη λογικη σου, πιο πιθανος μηνας κυκλοφοριας του ps5 κατα πασα βεβαιοτητα θα ειναι ο Νοεμβριος του '20. 15 μηνες κοινως...

1 ώρα πριν, aggelos87 είπε

Η sony εξαγόρασε την insomniac.

1st party party..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμφιβαλω οτι θα ασχοληθουν με το sunset overdrive...Νομιζω οτι τα spiderman και ratchet θα ειναι η πρωτεραιοτητα τους...Ιδιως το 2 απο τη στιγμη που απετυχαν να κανουν το knack franchise game στο ps4...

ισως υπαρχει μια ενδιαφερουσα ιστορια πισω απο το stormland που εχει χρηματοδοτηθει απο την oculus. Αν ερθει στο ps vr θα ειναι μεγαλη υποθεση για τη sony, γιατι παιζει να μιλαμε πιθανον για τη πιο σημαντικη κυκλοφορια vr game στο προσεχες διαστημα, αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το οτι δεν μιλαμε για oculus rift exclusive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xavier είπε

αμφιβαλω οτι θα ασχοληθουν με το sunset overdrive...Νομιζω οτι τα spiderman και ratchet θα ειναι η πρωτεραιοτητα τους...Ιδιως το 2 απο τη στιγμη που απετυχαν να κανουν το knack franchise game στο ps4...

ισως υπαρχει μια ενδιαφερουσα ιστορια πισω απο το stormland που εχει χρηματοδοτηθει απο την oculus. Αν ερθει στο ps vr θα ειναι μεγαλη υποθεση για τη sony, γιατι παιζει να μιλαμε πιθανον για τη πιο σημαντικη κυκλοφορια vr game στο προσεχες διαστημα, αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το οτι δεν μιλαμε για oculus rift exclusive...

Aν ημουν Sony θα δοκιμαζα να βγαλω καποια στιγμη το πρωτο Sunset να δω πως θα παει(ετσι και αλλιως ειναι ετοιμο παιχνιδι), και αν το κοινο του PS το αγκαλιαζε περισσοτερο θα εβγαζα και sequel. Αν δεν κανω λαθος δεν τα πηγε πολυ καλα στο XBOX οποτε θα ειναι ρισκο να επενδυσουν στο franchise.

Tωρα για το PSVR ειναι σημαντικη εξελιξη, γιατι η Insomniac δειχνει να ενδιαφερεται πολυ για την τεχνολογια.

Οπως και να χει αυτη η συνεργασια μαλλον θα κανει καλο και στις 2 πλευρες γιατι τα παιχνιδια της Insomniac εκτος Sony συστηματων δεν πηγαν το ιδιο καλα με τα exclusives(spiderman, ratchet)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, PDS13 είπε

Aν ημουν Sony θα δοκιμαζα να βγαλω καποια στιγμη το πρωτο Sunset να δω πως θα παει(ετσι και αλλιως ειναι ετοιμο παιχνιδι), και αν το κοινο του PS το αγκαλιαζε περισσοτερο θα εβγαζα και sequel. Αν δεν κανω λαθος δεν τα πηγε πολυ καλα στο XBOX οποτε θα ειναι ρισκο να επενδυσουν στο franchise.

Tωρα για το PSVR ειναι σημαντικη εξελιξη, γιατι η Insomniac δειχνει να ενδιαφερεται πολυ για την τεχνολογια.

Οπως και να χει αυτη η συνεργασια μαλλον θα κανει καλο και στις 2 πλευρες γιατι τα παιχνιδια της Insomniac εκτος Sony συστηματων δεν πηγαν το ιδιο καλα με τα exclusives(spiderman, ratchet)

Οριοθετησες στο υπογραμμισμενο πολυ ορθα, την περισσοτερο ενδεδειγμενη λυση για το (πολυ ενδιαφερον) franchise. 

Δεν ειναι εκπληξη η εμπορικη του αποτυχια. Εδω κατεφερε να θαψει ολοκληρο Alan Wake η MS. Στο  Sunset Overdrive θα κολλουσε;

Κυκλοφορησε σε εποχη προ-Σπενσερ βεβαια, για να ειμαι απολυτα δικαιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...