Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 31/7/2019 στις 2:33 ΜΜ, johnnyman είπε

Καλησπερα παιδιά. Πριν μια βδομάδα αγόρασα μια 50αρα samsung 4k και σκέφτομαι να αγοράσω ένα ps4 για να παίξω επιτέλους 3-4 exclusive games που θέλω. 

Αξίζει το ps4 pro σε 4k TV η θα βολευτώ και με ένα slim?

Απευθείας για Ps4 pro πήγαινε. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, johnnyman είπε

Παιδιά από εγγύηση τι ισχύει? Μόλις μίλησα με σονυ και με είπαν ένα χρόνο εχει εγγύηση.. 

Εδώ αλλά λέει 

https://services.sony.gr/support/el/warranty/general

Στο ps4 συγκεκριμενα εχει 1χρονο εγγυηση δυστηχως(στα κινητα της πχ δινει κανονικα 2χρονια εγγυηση) αρα αν θελεις παραπανω αγοραζεις απο καποια αλυσιδα επεκταση εγγυησης.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. 

Ξερει κανεις να μου πει με σιγουρια μέχρι ποτε ισχύουν τα free games του Ιουλίου; 

Ακουσα μέχρι τις 6/8/2019 όποτε και αλλάζουν αλλά μπορεί να το επιβεβαιώσει καποιος; 

Thanks 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Sony στα PlayStation είναι εγγύηση από μόνο του το όνομα της...  Το ps1  ακόμα δουλεύει 20 χρόνια κονσόλα...   Γενικά δεν βγάζουν εύκολα προβλήματα.. Τα xbox ας πούμε είχαν πολλά προβλήματα στο 360. Τώρα γιατί έδινε πάντα ένα χρόνο δεν το ξέρω κ δεν το βρίσκω σωστό  

Επεξ/σία από Tresorikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Η Sony στα PlayStation είναι εγγύηση από μόνο του το όνομα της...  Το ps1  ακόμα δουλεύει 20 χρόνια κονσόλα...   Γενικά δεν βγάζουν εύκολα προβλήματα.. Τα xbox ας πούμε είχαν πολλά προβλήματα στο 360. Τώρα γιατί έδινε πάντα ένα χρόνο δεν το ξέρω κ δεν το βρίσκω σωστό  

Yellow Light of Death.

 ποσα ps3 fat κυκλοφορουν ακομα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Σε ps4 pro θα πάω παιδιά. 

Ψάχνω εδώ στις αγγελίες μήπως βρω τπτ αξιόλογο. 

Αν ψάξεις καλά κάτι καλό θα βρεις 😎 😊

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, TheGrisGrisMan είπε

Καλησπερα. 

Ξερει κανεις να μου πει με σιγουρια μέχρι ποτε ισχύουν τα free games του Ιουλίου; 

Ακουσα μέχρι τις 6/8/2019 όποτε και αλλάζουν αλλά μπορεί να το επιβεβαιώσει καποιος; 

Thanks 

Στο καθιερωμένο μέιλ που μου στέλνει για τα παιχνίδια του πλας μου λεει από 6 Αυγούστου διαθέσιμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Καλώς σας βρήκα.
Ξανά σε playstation μετά από πόσα χρόνια που είχα το ps3.
Αγόρασα ps4 pro σαν καινούργιο το τελευταίο μοντέλο.
Το δουλεύω σε καινούρια samsung 4k 50 ιντσών ru7402 μοντέλο και πάθει πλάκα...

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι το παιδί που το αγόρασα μου είπε ότι έχει ένα χρόνο έξτρα εγγύηση από κωτσοβολο.
Ισχύει κάτι τέτοιο?
Γνωρίζει κανείς κάτι?
Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/8/2019 στις 10:43 ΠΜ, johnnyman είπε

Καλημέρα παιδιά. Καλώς σας βρήκα.
Ξανά σε playstation μετά από πόσα χρόνια που είχα το ps3.
Αγόρασα ps4 pro σαν καινούργιο το τελευταίο μοντέλο.
Το δουλεύω σε καινούρια samsung 4k 50 ιντσών ru7402 μοντέλο και πάθει πλάκα...

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι το παιδί που το αγόρασα μου είπε ότι έχει ένα χρόνο έξτρα εγγύηση από κωτσοβολο.
Ισχύει κάτι τέτοιο?
Γνωρίζει κανείς κάτι?
Ευχαριστώ πολύ 

Μήπως όταν το αγόρασε αγόρασε και αυτήν την έξτρα εγγύηση που βάζει ο Κωτσόβολος μέχρι και στις οδοντόβουρτσες; Αν ναι, θα έπρεπε να σου δώσει μαζί και το χαρτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εμένα όλα τα μαγαζιά που δίνουν έξτρα εγγύηση είναι απλά κοροϊδία γιατί πολύ απλά αν πάθει κάτι το προϊόν σου που είναι σοβαρό και έχει περάσει η εγγύηση του κατασκευαστή σε κάνουν πασουλες ο ένας(Κατασκευαστής) στον άλλον(Κατάστημα) και άντε βγάλε άκρη.

Το τονίζω για σοβαρά προβλήματα του προϊόντος έτσι.

 

Μου έχει τύχει παραπάνω από 3 φορές και πλέον δεν αγοράζω καμιά, μα καμιά επέκταση εγγύησης.

Και ειδικά στο ps4 που η Sony δίνει μόνο 1 χρόνο εγγύησης εκεί να δεις ιστορίες για άγριους όταν περάσει ο ένας χρόνος και έχεις επέκταση εγγύησης.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα dualshock 4 χειριστήρια παίζει να είναι τα πιο άθλια από άποψη κατασκευής. Χειριστήριο που το αγόρασα τον Ιούνιο, με ελάχιστη χρήση, το r1 ΄μπήκε' λίγο πιο μέσα από εκεί που κουμπώνει κανονικά. Αναγκάστηκα να το ανοίξω για να το επαναφέρω στην θέση του. Φίλος μου που έχει 3 χειριστήρια, στα δυο του χάλασε το r2 , και στο ένα το dpad. 

Δεν θυμάμαι άλλο χειριστήριο official να χαλάει τόσο εύκολα. Είναι και σχετικά δύσκολο να το ανοίξεις , και αν δεν είσαι πολύ προσεκτικός μπορεί να σπάσεις/κόψεις κάτι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, theoritikos είπε

Τα dualshock 4 χειριστήρια παίζει να είναι τα πιο άθλια από άποψη κατασκευής. Χειριστήριο που το αγόρασα τον Ιούνιο, με ελάχιστη χρήση, το r1 ΄μπήκε' λίγο πιο μέσα από εκεί που κουμπώνει κανονικά. Αναγκάστηκα να το ανοίξω για να το επαναφέρω στην θέση του. Φίλος μου που έχει 3 χειριστήρια, στα δυο του χάλασε το r2 , και στο ένα το dpad. 

Δεν θυμάμαι άλλο χειριστήριο official να χαλάει τόσο εύκολα. Είναι και σχετικά δύσκολο να το ανοίξεις , και αν δεν είσαι πολύ προσεκτικός μπορεί να σπάσεις/κόψεις κάτι

Όντως συμφωνώ εμένα δεν φορτίζει καθόλου νόμιζα είναι η μπαταρία άλλαξα τσάμπα τα 15€ που έδωσα και πάλι τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...