Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, wand5 είπε

Αξίζει η αγορά ps4 μόνο για player choice games; 

Το Detroit φαίνεται υπέροχο. Υπάρχουν άλλα ανάλογα; (πέρα από LiS και τη σειρά του) 

beyond two souls,heavy rain,fahreneit(αρκετα παλια γραφικα αλλα καλο) ,βγραινει σε λιγες μερες το αψψογο παιχνιδι  Man of Medan (που θα ειναι σε στυλ life is strange δηλαδη επεισοδια) .Το detroit ειναι τσαμπα αυτο το μηνα οποτε μην το αγορασεις.Ξεχασα να αναφερω το αξαιρετικο until dawn.Εαν με ρωταγες ποιο απο αυτα εχει τις περισσοτερες επιλογες θα σου ελεγα το detroit μακραν ομως.Αλλα απ'ολλα μου αρεσε πιο πολυ το until dawn γιατι εχει horror στοιχειο.Πιστευω ομως οτι μολις παιξω και το man of medan θα τα πατησει ολα τα υπολοιπα λογω γραφικων και λογω του οτι μπορεις να παιξεις co-op (δηλαδη με ενα φιλο σου) μαζι με διαφορετικες αποφασεις.

 

Επομενως αξιζει η αγορα αλλά εαν θες αποκλειστικα για player choicce παιχνιδια,τοτε φτιαξε υπολογιστη με καλυτερη καρτα γραφικων ,καθως το detroit,beyond two souls,fahreneitman of medan υπαρχουν και στο epic store-steam store.Το μονο που δεν εχει βγει για υπολογιστη  ειναι το until dawn.Οποτε εαν δεν θες να το χασεις το παιχνιδι αγορασε ή νοικιασε (αναλογα που μενεις) κονσολα.Αλλιως επειδη ειναι μονο 1 παιχνιδι φτιαξε υπολογιστη.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

55 λεπτά πριν, jerry banana είπε

beyond two souls,heavy rain,fahreneit(αρκετα παλια γραφικα αλλα καλο) ,βγραινει σε λιγες μερες το αψψογο παιχνιδι  Man of Medan (που θα ειναι σε στυλ life is strange δηλαδη επεισοδια) .Το detroit ειναι τσαμπα αυτο το μηνα οποτε μην το αγορασεις.Ξεχασα να αναφερω το αξαιρετικο until dawn.Εαν με ρωταγες ποιο απο αυτα εχει τις περισσοτερες επιλογες θα σου ελεγα το detroit μακραν ομως.Αλλα απ'ολλα μου αρεσε πιο πολυ το until dawn γιατι εχει horror στοιχειο.Πιστευω ομως οτι μολις παιξω και το man of medan θα τα πατησει ολα τα υπολοιπα λογω γραφικων και λογω του οτι μπορεις να παιξεις co-op (δηλαδη με ενα φιλο σου) μαζι με διαφορετικες αποφασεις.

Επομενως αξιζει η αγορα αλλά εαν θες αποκλειστικα για player choicce παιχνιδια,τοτε φτιαξε υπολογιστη με καλυτερη καρτα γραφικων ,καθως το detroit,beyond two souls,fahreneitman of medan υπαρχουν και στο epic store-steam store.Το μονο που δεν εχει βγει για υπολογιστη  ειναι το until dawn.Οποτε εαν δεν θες να το χασεις το παιχνιδι αγορασε ή νοικιασε (αναλογα που μενεις) κονσολα.Αλλιως επειδη ειναι μονο 1 παιχνιδι φτιαξε υπολογιστη.

Τι εννοείς πως είναι τσάμπα το detroit; 

Είδα τα άλλα παιχνίδια που ανέφερες και φαίνονται φοβερά. 

Νομίζω ο πύργος μου παίρνει αναβάθμιση σε γραφικά, αλλά δεν παίρνει άλλη σε μνήμη RAM κτλ (είναι παλιός), που σημαίνει πως θα χρειαστεί καινούριο πύργο εξολοκλήρου. 

Ευχαριστώ για την απάντηση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, wand5 είπε

Τι εννοείς πως είναι τσάμπα το detroit; 

Είδα τα άλλα παιχνίδια που ανέφερες και φαίνονται φοβερά. 

Νομίζω ο πύργος μου παίρνει αναβάθμιση σε γραφικά, αλλά δεν παίρνει άλλη σε μνήμη RAM κτλ (είναι παλιός), που σημαίνει πως θα χρειαστεί καινούριο πύργο εξολοκλήρου. 

Ευχαριστώ για την απάντηση! 

Μέχρι τέλος αυτου του μηνα,η συνδρομιτικη υπηρεσια του playstation προσφερει το detroit δωρεαν (και συγκεκριμενα την πλήρη έκδοση του που περιλαμβανει τα τραγουδια,το πως φτιαχτηκε το παιχνιδι και το εικαστικο τομέα) για οσους πληρώνουν την υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω playstation plus γιατί μου έχει λήξει εδώ και κανα μήνα και δε θέλω να χάσω το detroit. Από που μπορώ να το βρω πιο οικονομικά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AlphaAlpha είπε

Καλημέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω playstation plus γιατί μου έχει λήξει εδώ και κανα μήνα και δε θέλω να χάσω το detroit. Από που μπορώ να το βρω πιο οικονομικά? 

Πάρε ενός μηνός από το store στα 8 ευρώ.

42 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Παιδιά για το pup g  θέλει σύνδρομη στο PlayStation plus  για να παίξεις online η αφήνει κ έτσι;  

Θέλει συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδιά. Πριν μια βδομάδα αγόρασα μια 50αρα samsung 4k και σκέφτομαι να αγοράσω ένα ps4 για να παίξω επιτέλους 3-4 exclusive games που θέλω. 

Αξίζει το ps4 pro σε 4k TV η θα βολευτώ και με ένα slim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Καλησπερα παιδιά. Πριν μια βδομάδα αγόρασα μια 50αρα samsung 4k και σκέφτομαι να αγοράσω ένα ps4 για να παίξω επιτέλους 3-4 exclusive games που θέλω. 

Αξίζει το ps4 pro σε 4k TV η θα βολευτώ και με ένα slim?

Pro μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Καλησπερα παιδιά. Πριν μια βδομάδα αγόρασα μια 50αρα samsung 4k και σκέφτομαι να αγοράσω ένα ps4 για να παίξω επιτέλους 3-4 exclusive games που θέλω. 

Αξίζει το ps4 pro σε 4k TV η θα βολευτώ και με ένα slim?

slim κ περιμενεις ps5, με τα ρεστα παιρνεις τα παιχνιδια που θελεις

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, johnnyman είπε

Καλησπερα παιδιά. Πριν μια βδομάδα αγόρασα μια 50αρα samsung 4k και σκέφτομαι να αγοράσω ένα ps4 για να παίξω επιτέλους 3-4 exclusive games που θέλω. 

Αξίζει το ps4 pro σε 4k TV η θα βολευτώ και με ένα slim?

Ps4 pro μονο(το σλιμ  δεν αξιζει  για τέτοιες αναλυσεις)

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spartan29gr είπε

Ps4 pro μονο(το σλιμ  δεν αξιζει  για τέτοιες αναλυσεις)

Θα δω μεγαλη διαφορα σε 4κ tv με το Pro σε σχεση με το slim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Θα δω μεγαλη διαφορα σε 4κ tv με το Pro σε σχεση με το slim?

Σε θεμα  αναλυσεως ναι.Επιπλεον καποια παιχνίδια τρεχουν ανωτερα σε 1080p στο  ps4 pro από ότι στο απλο σλιμ.

Το εχω καρφωσει στην 55 4k  που εχω και είμαι φουλ ευχαριστημένος με την κονσολα.Θα σου συνιστουσα να παρεις το πακετο με το red dead redemption 2(είναι και το ποιο αθορυβο μοντελο σε σχεση με τις προηγούμενες εκδοσεις)

 

 

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από εγγύηση τι ισχύει? Μόλις μίλησα με σονυ και με είπαν ένα χρόνο εχει εγγύηση.. 

Εδώ αλλά λέει 

https://services.sony.gr/support/el/warranty/general

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...