Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως απογοήτευση το pro το έχω το άλλο δεν με ενδιαφέρει περίμενα κάτι καλύτερο αυτόν τον μήνα ελπίζω το xbox gold να δώσει κάτι αξιόλογο και να μην το έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω βάλει μηχανικό δίσκο και είναι ταχύτερος σε όλα σε σχέση με το μαμα.7200 είναι και δεν κάνει τον τρελό θόρυβο.ένας Υβριδικός πάλι κάνει αλλά είναι ακριβότερο ς,σσδ με την καμία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα παρει μια καρτα ετησια για να την χρησιμοποιησω οταν θα βαλουν 1 παιχνιδι που να αξιζει βαση των δικων μου κριτηριων.Το αποτελεσμα περασε κοντα 1 χρονος και δεν αξιζε κανενα παιχνιδι να ενεργοποιησω την συνδρομη ωσπου τελικα αποφασισα να την πουλησω εδω μεσα και μεχρι στιγμης φαινεται οτι εκανα σωστη επιλογη καλυτερα απο το να την εχω να σκονιζεται.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, icenex είπε

Ειχα παρει μια καρτα ετησια για να την χρησιμοποιησω οταν θα βαλουν 1 παιχνιδι που να αξιζει βαση των δικων μου κριτηριων.Το αποτελεσμα περασε κοντα 1 χρονος και δεν αξιζε κανενα παιχνιδι να ενεργοποιησω την συνδρομη ωσπου τελικα αποφασισα να την πουλησω εδω μεσα και μεχρι στιγμης φαινεται οτι εκανα σωστη επιλογη καλυτερα απο το να την εχω να σκονιζεται.

Ομως η κάρτα λήγει 1 χρόνο μετά την αγορά της.Θα προλάβει ο αγοραστής να την ενεργοποιήσει;Του είπες την ημερομηνία αγοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπολυτως αναμενομενα θα ελεγα..

https://unboxholics.com/news/gaming/65180-fimes-gia-exagora-tis-remedy-apo-tin-sony

Ειναι απολυτα συμβατα τα projects που τρεχουν οι Φινλανδοι, με το πνευμα των 1st party της Σονυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Παιδες εχει παρει κανενος το ματι του την συλεκτικη εκδοση του Code Vein απο Ελληνικο μαγαζι? Και εξωτερικο δλδ δεν μας χαλαει :P

Περιμένεις πότε θα ανοίξει (camelcamelcamel) και παίζεις μπαλίτσα.
https://www.amazon.de/Code-Vein-Collectors-exklusiv-PlayStation/dp/B078CHZPT8?th=1

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Ερώτηση που προφανώς έχει απαντηθεί ξανά...

Το witcher 3 που το έχει στα 9€ το store αξίζει; Έχει βγει και σε καλύτερη τιμή; Έχω ακούσει καλά λόγια γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, johni41 είπε

Καλημέρα! Ερώτηση που προφανώς έχει απαντηθεί ξανά...

Το witcher 3 που το έχει στα 9€ το store αξίζει; Έχει βγει και σε καλύτερη τιμή; Έχω ακούσει καλά λόγια γενικά.

Από όσο ξέρω δεν νομίζω να έχει βγει εννοείται και αξίζει και με το παραπάνω είναι αρκετά ποιοτικός τίτλος και αρκετά μεγάλος σε διάρκεια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johni41 είπε

Καλημέρα! Ερώτηση που προφανώς έχει απαντηθεί ξανά...

Το witcher 3 που το έχει στα 9€ το store αξίζει; Έχει βγει και σε καλύτερη τιμή; Έχω ακούσει καλά λόγια γενικά.

Και 25 να μου ξανα ελεγαν για την goty retail εκδοση που πηρα , πραγματικα θα τα ξανα εδινα. Και στα 25 που το πηρα ενιωθα οτι τους εκλεψα. Παρτο με κλειστα ματια και καλο λιωσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Απλά μια διευκρίνιση που ξέχασα να κάνω είναι ότι ο τίτλος είναι the Witcher 3: wild Hunt. Μιλάμε για το ίδιο παιχνίδι ή για κάνα expansion ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/7/2019 στις 4:49 ΜΜ, NickTG είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται έχει πέσει σε διάφορα μεγάλα μαγαζιά η Complete edition του Zero Dawn στα 19.9€. 

Απ' όσο έμαθα εχθές πλέον τόσο θα κάνει. Μάλλον είναι μέρος των PlayStation Hits.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...